Jump to content

[Rozwiązane] Propozycje poprawy aktywności na serwerze :)

UCZII-
 Share

Recommended Posts

Mam kilka propozycji odnośnie poprawy komfortu jak i większą ilość osób na serwerze:)

1. Proponuje dodać przekierowanie np z cod 401 jak serwer jest pełny na 201 zawsze to jakiś wpłynie na aktywność graczy :)

2. dodać killstrike  tak jak to jest zrobione na 401 że za serie zabić są przyznawane dodatkowe monety za fraga.

3. Dodania na serwer premie w postaci exp'a  gdy serwer jest pełny.

4. Poprawić obecny % wytrzymałości na klasach bo są przypadki że wgl ona nie ma wpływu na obrażenia mimo że jest dany Full wytrzymałości.

5.klasa kamikadze dla mnie klasa bez sensu bo nikt nią nie gra z racji iż trzeba się wysadzić by zabić kogoś proponuje zmienić umiejętność na np kradzież  życia  działało by to tak użyj aby zabrać komuś np 50hp w zależności od awansu klasy umiejętności np na start możesz użyć raz na runde kolejny etap 2 razy na runde kolejny etap możesz użyć bez limitu itp.

6. Dodać więcej atutów bo zdecydowanie jest ich za mało.

7.Dodać możliwość przeniesienia lvl od ustalonej ilości monet.

8. Dodać $ który po osiągnięciu 16k zmieniały by

się w monety.

9. Dodać więcej nagród z wypadajacych skrzynek za fraga w postaci exp'a,monet,utaty życia,utraty exp'a  szansa na wylosowane vipa

\dodane

Usunąć perk plecak bo i tak każdy ma granaty za darmo 

Mam nadzieję że któraś z propozycji wpłynie jakoś na dobro serwera :) zapraszam do licznych komentarzy. 

CZCZesc:)

Edited by UCZICZIIZ
By [V]ice[V]ersa,

1. Niestety ale z przekierowaniami będę problem 2. Monet jest wystarczająco, nie potrzeba tego dodawać 3. Zostanie dodane 4. Była poprawiana 5. Zmienimy z autodestrukcji na samą destrukcję 6. Pomyślimy nad dodaniem nowych 7. Zostaje tak jak jest 8. Nie dodamy gdyż zostało to specjalnie zablokowane żeby łatwiej było nam zarządzać monetami na serwerze 9. Pomyślimy

1. Pomysł dobry ale wtedy musiałby zostać podniesiony limit slotów bo ten aktualny to i tak za mały- Ostatnio gracze o tym na serwie wspominali.

2. Ciekawy pomysł bo czasami zwykłemu Nowakowi uda się zabić więcej niż jednego wroga tak jak właśnie autorowi posta który kosi ^.^

3. Ten pomysł to bez żadnego ale powinien być dodany :D Na pewno miałby dobry wpływ na ilość graczy na serwie

4. Tutaj niech opiekunowie zobaczą bo czasami wytrzymałość nie widać różnicy

5. Ostatnio ktoś mnie właśnie wysadził i to był pierwszy raz jak widziałem jak ktoś tym grał :P Więc klasę można przerobić

6. Atuty jak widać są kupowane więc większa ich ilość się przyda

7. Temat raczej nie przejdzie bo serwer zarabia na tym jak ktoś chce przenieś lvl

8. -

9. Zamiast " Skrzynka jest pusta " dodać właśnie te utratę zycia lub  expa :D Już widzę jak każdy widzi skrzynkę i omija ją wielkim łukiem :D

Propozycje fajne , ale dodam jeszcze kilka zmian

- zmniejszyc przyrost expa u komandora  na 50%

- na święta zmienić skin noża na lizak cukrowy dla każdego gracza

- w okresie świątecznym zrobić jakiś procent na wylosowanie jakieś usługi z skrzynek na 3 dni

- usunąć atuty pancernik++ i włamywacz ++ i połączyć je razem

-dodac atut moneciarz 2-6 monet za killa + kilka nowych

- dodać sloty tak do 30

- w klanie zrobić po 10 członków tylko koszt zwiększyć o 300 na każde ulepszenie i zrobić 2 zastępców. Czemu taka propozycja bo co reset są 4 klany i dzięki takiej funkcji ludzie braliby częściej wojen co rozwinęłoby klany w szybszy sposób.

- pozamieniać kilka perkow które nie są grywalne na coś nowego 

- VIP żeby miał 3 skoki jak na 401 jest to wielka zmiana dla takich graczy i zmotywuje innych do kupna tej usługi

-dodac klasę premium 

- zmienić misje z zabijaniem z karabinów gdyż komandos nie może tego wykonac, bo ma zablokowane perki z bronią

- rykoszet zwiększyć na 75% odbicia 

Jeszcze później dodam kilka propozycji

@allu tej klasy już nie rusza bo i tak dostała nerfy, a jako premka musi być mocniejsza od zwykłej 

Edited by Pazula
By [V]ice[V]ersa,

1. Zostanie zmienione 2 i 3. Zajmiemy się tym 4. Pomyślimy 5. Odrzucone 6. Zobaczymy jak będzie wyglądać sytuacja na serwerze na dniach 7. Odpada 8. Są dodawane nowe perki, nie mogą być same OP perki 9. Zostaje bez zmian, w sklepie za monety można kupić dodatkowy skok 10. Bez zmian 11. Dodamy wyjątek dla komandosa i rewolwerowca na ten reset i postaram się to zmienić na przyszły 12. Zostaje bez zmian

@Pazula

Vipów jest zdecydowanie za dużo na serwerze więc niewiem co ty chcesz jeszcze mu ulepszać. On jest wystarczająco mocny więc nie ma co go jeszcze ulepszać. Szkolona klasa premium + vip i na serwerze rzeźnie robi. Ja bym tylko Predatorowi zabrał ciche buty, bo według mnie ta klasa jest zbyt mocna jak na Premium. Nie słychać krokow + m4 z tłumikiem i sobie robi co chce na serwerze.

@Pazula

Dostała nie dostała i tak wciąż uważam, że Predator zbyt mocno odstaje od reszty klas Premium. Widzę to choćby na serwerze, gdzie prawie każdy gra Predatorem. Czasami Komandorem ze wzgledu na awp 1/1. Ruskiem to chyba tylko jedna osoba gra. Mysliwym i Terminatorem to nie widzę by ktoś grał.

Już piszę dlaczego ta klasa jest zbyt mocna :

- ciche buty przez co go nie slychac + m4 z tlumikiem

- ubranie wroga przez co myli przeciwne drużyny

- prawie pełen magazynek za zabójstwo 

- z każdym strzałem regeneruje mu sie hp (zależne od awansu)

Dodać jeszcze do tego VIP'a z podwójnym skokiem dodatkowym HP za zabójstwo i ta klasa jest prawie niezniszczalna, a jesli ma dużo pkt wytrzymałości bądź Platyny czy Koziołki to już w ogóle. 

Jeszcze jako "zwykła" klasa to jakoś ujdzie, ale szkolona to już jest masakra juz nie mówiąc o zawodowej czy elitarnej. Ja rozumiem, że klasa premium musi być mocniejsza, bo w końcu nie jest za darmo, ale bez przesady... Myślę, że odebranie cichych butów zrównałoby się z innymi klasami premium.

Edited by allu
By [V]ice[V]ersa,

Klasa nie tak dawno dostała nerfy i wiemy jak wygląda nią gra na serwerze. Zostaje bez zmian.

Propozycje, całkiem spoko, lecz jest kilka wad, długo nie grałem, ale dużo się nie zmieniło, gracze kończą grę jak zawsze szybko, był mniejszy exp był problem był większy był problem, nie da się zatrzymać graczy by zostali dłużej, bo zawsze niestety jest przewaga lvl`owa której nic nie zmieni, myślę że raczej dodanie nowych rzeczy tylko obciąży serwer i powstaną nowe problemy, tak jak to było kilka msc a może i rok :P temu jak skrzynki, które dropiły z ludzi bugowały serwer.

4 godziny temu, UCZICZIIZ napisał:

6. Dodać więcej atutów bo zdecydowanie jest ich za mało.

Trochę bez sensu, kolejne obciążenie serwera, które pewnie i tak się nie sprawdzi, lepiej było by wymienić, pozbyć się tych które, naprawdę są useless, niż dodawać nowe które mogą się nie spodobać. 

9. Dodać więcej nagród z wypadajacych skrzynek za fraga w postaci exp'a,monet,utaty życia,utraty exp'a  szansa na wylosowane vipa

Typowa kopia z 401, lecz może i to jest fajne, ale wątpię by coś dało, jest atut który daje możliwość, używania vip`a, premium, niby tylko na 1 dzień, ale zawsze coś :)

3 godziny temu, Pazula napisał:

VIP żeby miał 3 skoki jak na 401 jest to wielka zmiana dla takich graczy i zmotywuje innych do kupna tej usługi

Bez sens, wystarczy wpisać /sklep i kupić te 3 skoki i tak tych monet jest dużo, nawet jak ktoś gra bez vipa jest w stanie odrabiać monety :P

w klanie zrobić po 10 członków tylko koszt zwiększyć o 300 na każde ulepszenie i zrobić 2 zastępców. Czemu taka propozycja bo co reset są 4 klany i dzięki takiej

Te 7 slotów było raczej po to by było wiecej, właśnie tego typu wojen, ale nie powiem że nie, bo przydało by się te kilka slotów więcej nie raz ;/

dodac klasę premium

czuję że skończyło by się to tak jak z anonymusem :P

Dodania na serwer premie w postaci exp'a  gdy serwer jest pełny.

To było by całkiem ciekawe, była by jakaś nagroda ze to że od czasu do czasu było by trochę expa i nowi graczy by dostawali trochę doświadczenie nie tylko top 3 graczy :P

rykoszet zwiększyć na 75% odbicia

Trochę bez sensu to raczej będzie odpychało graczy od gry, jak rundę będzie ktoś prawie nieśmiertelny.

dodac atut moneciarz 2-6 monet za killa

Raczej to nie przejdzie, jak jest już perk który daje 12 monet, więc 27 monet za fraga to myślę że to trochę za dużo

4. Poprawić obecny % wytrzymałości na klasach bo są przypadki że wgl ona nie ma wpływu na obrażenia mimo że jest dany Full wytrzymałości.

To by się przydało zmienić, bo nawet jak się ma 130 w wytrzymałości to ten dmg jest mało zmienialny, więc nawet jak to ta statystyka teraz jest nawet gorsza niż inteligencja :P

na święta zmienić skin noża na lizak cukrowy dla każdego gracza

To by było ciekawe, albo dodać do /skiny nową listę świąteczną :P

Jeżeli myślicie że to zwiększy ilość graczy to może to jest dobry pomysł, ale sądzę że nic nie zmieni, bo gracze odchodzą dlatego że: nudzi im się granie, lvle które posiadają gracze są już tak wysokie że nie mają z gry fanu i odchodzą, brak zgrania graczy, klanów jest tak mało z powodu braku chęci tworzenie nowych ponieważ większość stałych graczy jest w jednym i tym samym, dlatego te zwiększenie slotów było by całkiem spoko, bo może jakiś "randomik(nowy gracz)" znajdzie swoje grono :)

By [V]ice[V]ersa,

Wypowiedzieliśmy się wyżej :)

Teraz na spokojnie napisze wszystkie propozycje:

1. Klan:

- @Scheeroy dał dobrą propozycje o klan na 40 lvl

- Zwiększyć przyrost expa z klanu gdyż 40% na dodatkowe 18 expa to trochę za mało. Moim zdaniem warto byłoby zrobić, że dostajemy 40 expa zamiast tego.

-Mam 2 propozycje  jeszcze co do ciekawych zmian. 

1 a) Zmienić ilość członków klanu do 3 i koszt ulepszeń wyniósł by 500 i 600 za hp i kondycje. Oczywiście każdy z graczy mógłby brać wojny i rozwijać umiejętności.

1 b) Albo zwiększyć do 10 członków i 2 cl do tego. Oczywiście koszt ulepszeń droższy o 300 na każdej umiejętności.

2 Balans klas:

- Snajper : mam 2 propozycje do tej klasy : zmienić przelicznik z int do awp. Na normalnej klasie 1/3 i adekwatnie po awansach 1/2, 1/1, 2/1. Lub dodać 20% expa za każdego kila ( tylko do 40 lvl)

- Komandos: Zwiększyć exp o 20% za każdego kila ( tylko do 40 lvl)

- Kamikadze jak napisał @ UCZICZIIZ

- Komandor zmniejszyć dodatkowy exp do 50%

- Rewolwerowiec zwiększyć dmg z deagla

- Sanitariusz zmniejszyć o 1 bierne uleczenie i o 3 na apteczce

- Longer zwiększyć bazowy zasięg modułu o 50 jednostek

- Myśliwy zmienić jego pułapki na normalne miny które po wybuchu podpalają

- Talib zmienić przelicznik z podpalenia na 1/6 int

- Arktyczny , Spencarz zrobić na wyrzucenie/ zamrożenie na 1/n-1 lub 1/n-2

- Wsparcie ogniowe , Elektryk zmienić przelicznik z rakiet/ piorunu na  obr + 1/3 - 1/4 z int

3 Perki:

- Moc berserkera zwiększyć dmg z 10-12 na 14-18, gdyż mało kto to używa bo platy/ pulki są  lepsze

4 Atuty:

- Pancernik i Pancernik++ połączyć i zrobić 2-4 ( losowo) na nie dostanie dmg za strzał i od razu się on ładuje

5 Mapy:

5a ) Do usunięcia : CS_Winter_Assault, CS_Siege, CS_RHS 22, DE_Dustyaztec, DE_Nuke_Rarea, DE_Westwood_247cs, DE_Sona,  FY_Pool_Day_2

5b) dodać mapy świąteczne

Później jak kolega wyśle mi perki i opis klas to jeszcze coś dopisze ^^ Oczywiście będę edytować post 

Edited by Pazula
By [V]ice[V]ersa,

1. Bonus expa w klanie zostanie zwiększony do 36 pkt expa 1A. Odpada 1B. Odpada 2. Snajper będzie zmieniony, Komandos bez zmian, Rewo zostanie zwiększony DMG, Wsparcie i Elektryk zostają takie jakie są, Twoja propozycja to nerf dla nich a i tak są mało grywalne 3. Perk bez zmian 4. Pomyślimy nad tym 5A. Mapy zostają bez zmian

Jestem za wszystkim imo bym wywalił atuty powtarzające się czyt po 1 regeneracji, powloce, wlamywaczu, zasmiecanie puli po prostu wzamian dodac inne. Jakie to juz mozna zalozyc osobny temat z propozycjami :) Usuńcie perk plecak, każdy ma granaty i defa ;_;

Edited by Guest
By [V]ice[V]ersa,

Napisane wyżej a perk "Plecak" zostaje

1. Dla mnie to bez sensu bo gracz który chce się dostać na 401 i tak wyjdzie czekając aż zwolni się tam slot.

2. Monety lecą wystarczająco szybko, nie ma takiej potrzeby.

3. Dobry pomysł.

4. Wytrzymałość jest dobrze ustawiona, jakiś czas temu zmieniany był przelicznik gdyż dawała ona zbyt dużo.

5. Połową klas na serwerze nikt nie gra ale pomysł sam w sobie nie zły :D

6. Po prostu wywaliłbym atuty powtarzające się tak jak napisał kolega wyżej plus dodał jakiś na dodatkowe monety za fraga.

7. Jak najbardziej. 

8. Tak jak napisałem w punkcie 2, nie ma co kombinować.

9. Zostawiłbym to bez zmian chyba że lekko by podkręcić szansę na wylosowanie czegokolwiek.

7 godzin temu, Pazula napisał:

1 a) Zmienić ilość członków klanu do 3 i koszt ulepszeń wyniósł by 500 i 600 za hp i kondycje. Oczywiście każdy z graczy mógłby brać wojny i rozwijać umiejętności.

1 b) Albo zwiększyć do 10 członków i 2 cl do tego. Oczywiście koszt ulepszeń droższy o 300 na każdej umiejętności.

XD

Klany niech zostaną bez zmian, dopiero co zostały zmniejszone sloty z 9 do 7 i jak na ten moment nie widzę potrzeby żeby coś robić w tym kierunku.

Jedyne co to zmniejszyłbym próg lvla potrzebny do założenia klanu z 50 do 40-45 oraz koszt z 2500 do 2000 monet :) 

7 godzin temu, Pazula napisał:

5a ) Do usunięcia : CS_Winter_Assault, CS_Siege, CS_RHS 22, DE_Dustyaztec, DE_Nuke_Rarea, DE_Westwood_247cs, DE_Sona,  FY_Pool_Day_2

Rhs-a na pewno, nie ma innej takiej mapy na której ludzie wpisują tak szybko rtv. Siege na razie bym zostawił a winter assaulta zamienił na inną jego odmianę, pozostałe mapy są dobre i nie ma sensu ich usuwać.

I przydałoby się zwiększyć sloty bo ciasno się robi na serwerze :D 

1. Średni pomysł, jak dla mnie na nie, kto ma wejść to wejdzie 

2. Bardzo fajny pomysł, jestem za

3. Fajny pomysł, na tak

4. Na tak

5. Dobry pomysł, jestem za

6. Jak najbardziej na tak, tak jak ktoś wyżej wspomniał, wyrzucić jedną powłokę i włamywacza

7. Fajny pomysł z tym, że proponuję coś takiego, z klasy darmowej tylko na darmową, z klasy premium tylko na premium, ewentualnie z darmowej na premium możne ale już w drugą stronę nie

8. Może być

9. Dobry pomysł

1. gralem na kilku erwerach z przekierowaniami i niezbyt sie to sprawdzalo, lepsze sa reklamy i dzialania na serwie ktore same sie obronia i przyciagna ludzi 

2. 5 fragow bez smierci - x monet   10 bez smierci -y monet? :) 

3. moze nie gdy jest pelny ale tak jak jest nocny to tez na przyklad swiateczne, noworoczne ...(czerwone kartki z kalendarza :) ) oraz jakies okolicznosciowe

4.z wytrzymaloscia sie zgodze 

5. jest kilka takich klas jednak usuwanie ich raczej duzo nie da, lepiej zbalansowac wytrzymalosc i inteligencje i dobrze rozpisac te klasy, tu granat, tam inna bron 

6. i za malo i niektore praktycznie bezuzyteczne

7.przeniesienie lvl za 2000-2500 monet? :) 

8. tego bym nie zmienial

9. wiecej napewno bo 75% jest puste, z 15% leci kilka hp a z rezty malutko expa czy ammo

\dodane

Usunąć perk plecak bo i tak każdy ma granaty za darmo 
tak jak z klasami, niektore mozna dopracowac, plecak moglby np dawac wiecej granatow niz po 1

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.