Jump to content
  • 0
kasiaa

Problem z podłączeniem internetu.

Question

Sponsor

Cześć.  

Mam problem z internetem. Otóż chcę wymienić połączenie bezprzewodowe na przewodowe. Kupiłam kabel i musiałam kupić przełączkę do niego (to jest niby karta sieciowa), bo mój laptop nie ma wejścia na kabel sieciowy . 

Problem jest w tym, że jak podłączam kabel, to laptop go nie widzi. Sterowniki do karty zainstalowałam przez płytkę. 

Nie mam zielonego pojęcia co robić. Komputer mojego taty bez problemu wyłapuje kabel. 

10 answers to this question

Recommended Posts

• -1
Sponsor

Ja mialem podobny problem , po zakupie netbooka , co sie okazalo tez nie ma wejscia na wtyczke sieciowa tylko wlan i wtyczke adpter blutooth musialem ekstra dokupic ,rowniez masz przez bluetooth  karte sieciowa podlaczona  ?,jesli tak to popatrz w tej opcji. Czy przez  USB  do wtyczki RJ45 ? Pewnie taka masz przejsciowke , posprawdzaj wszystkie porty usb w laptopie , reset routera byc moze , sterowniki . Jak masz na lapku Windowsa 10 z aktualizacja 1909 to tez moze byc kulawo 

• 1
Sponsor
Author of the topic Posted
2 godziny temu, PAWLO napisał:

A poszukaj najnowszych sterowników w internecie. 

To już ogarnięte. 

43 minuty temu, Olli Beste 87 napisał:

Ja mialem podobny problem , po zakupie netbooka , co sie okazalo tez nie ma wejscia na wtyczke sieciowa tylko wlan i wtyczke adpter blutooth musialem ekstra dokupic ,rowniez masz przez bluetooth  karte sieciowa podlaczona  ?,jesli tak to popatrz w tej opcji. Czy przez  USB  do wtyczki RJ45 ? Pewnie taka masz przejsciowke , posprawdzaj wszystkie porty usb w laptopie , reset routera byc moze , sterowniki . Jak masz na lapku Windowsa 10 z aktualizacja 1909 to tez moze byc kulawo 

No mam przez USB do wtyczki RJ45. Dostałam z nią płytkę ze sterownikami. No mam 10. 

Posprawdzam te porty i ogarnę router. Dzięki :) 

• 1
Sponsor

Po ostatniej aktualizacji sporo ludzi ma wlasnie problemy z kartami dzwiekowymi , biosem itp itd .Ja zrobilem aktualizacje i narazie wszystko dziala tzn nie wiem tak do konca czy dziala wszystko  ,ale Cs i forum smiga ,a reszta to boty ;) To juz bez spamu dalej skoro smiga ,jak ta lala to sie ciesze ,ze moglem pomoc :)

• -1
45 minut temu, kasiaa napisał:

Jest nowa, więc raczej nie.

A poszukaj najnowszych sterowników w internecie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.