Jump to content

[Skarga] Jestemkoksem


PiyDus
 Share

Recommended Posts

Twój nick: ::.| Kropeczka |.::

Nick gracza/admina: Gracza: Jestemkoksem

Opis sytuacji: Gracz mnie obrażał na serwerze i "FK", robił.

IP/SID: STEAM_0:0:145477531  

Data i czas zdarzenia: 2019-11-10 19:55

Dowody(ss/demko): Demko: https://www95.zippyshare.com/v/rUgs76US/file.html, a jak mnie obraża (ja go też, bo oddawalem) http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911101950-jb_pichibot.dem.zip

Link to comment
Share on other sites

Może się wypowiem jako gracz który był wtedy na serwerze, zacząłeś wyzywać każdego oraz rodziny graczy i z tego powodu zostałeś zabity, i to własnie ty zacząłeś obrażać jeszcze na mapie wcześniej końcówce <3 

Link to comment
Share on other sites

Oj Patryk Patryk..

Pozwól, że przedstawię swój punkt widzenia.

Wbiłem na serwer, na którym to była odbywana Familada, w której to miałem zaszczyt brać udział.

Niestety, przez zrządzenie losu, wylądowałeś w tej samej drużynie w której to byłem ja. Od początku wiedziałem, że nie jesteś zbyt inteligentnym graczem po twoich częstych zachowaniach na serwerze, wypowiedziach, czy wyzwiskach w stronę innych.

Nie myliłem się, w trzecim pytaniu na Familiadzie, kiedy to była mowa o mieście na L podałeś miasto Łódź, no naprawdę tą odpowiedzią wzniosłeś się na szczyt mądrości, jestem ciekaw jak długo myślałeś nad tą odpowiedzią przed jej wypowiedzeniem.

 

Po rozegranej już Familiadzie, kiedy to została załadowana nowa mapa, zacząłeś coś mówić przez ten swój mikrofon i wymądrzać się. Ja chcąc zakpić lekko z twojej głupoty, przytoczyłem graczom siedzącym podczas Familiady na spectatorze, jaką to inteligentną odpowiedź dałeś, na pytanie "Miasto na L".

Po tym gdy to powiedziałem, zacząłeś wyzywać graczy, a następnie posunąłeś się o krok dalej i cisnąłeś również po matkach graczy. Były to raczej marne teksty z podstawówki, no ale czego można było się spodziewać po człowieku który dopiero zaczyna swoją edukację.

Jako, że na serwerze nie było obecnego żadnego admina, postanowiłem sam wymierzyć Ci sprawiedliwość za obraźliwe słowa, które rzucałeś do wszystkich graczy, plułeś jadem na lewo i prawo, byłem zadziwiony, że u tak młodego człowieka co drugie słowo to "kurwa" lub "ch*j".

Jako strażnik wszedłem na terrarium i namierzyłem twoją postać po czym oddałem strzał, tym samym doprowadzając Cię do śmierci? Czy było to poprawne zachowanie? Owszem nie, ale nie chciałem aby ten dzieciak który nie zna połowy słów które wypowiada brał udział w rundzie prowadzonej przeze mnie.

Tak o to po jednym zabójstwie na tym graczu poszedł on na specta i napisał tą skargę.

Dziękuję za uwagę i miłego rozpatrywania, pozdrawiam. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.