Jump to content
  • Questions and problems
  • Recommended Posts

Zróbcie jakąś rekrutacje na admina, albo zmieńcie wymagania, bo to jest chore, że admini wchodzą tylko po to, ŻEBY NABIĆ GODZINY i są jedynie na zawołanie, a nie ma żadnego przez dzień który sobie siedzi, normalnie gra i banuje te odpalone ścierwa. Na serwerze za chwile nie będzie ludzi, bo co chwile wbija ktoś odpalony, a adminów jak nie było tak nie ma, mimo że mamy po 15. Jedynym takim adminem był Morfik, ale z tego co wiem dostał degrada. Pozdrawiam.

Author of the topic Posted

Rozwiązaniem byłaby tutaj opcja VoteKick, bo ja rozumiem, że 24/7 nie może być admina na serwerze, ale no bez przesady.

Rekrutacja jest cały czas otwarta, a wysypu podań nie widzę, a jeżeli już są jakieś to nie spełniają podstawowych wymagań, lub jeżeli jakieś zostanie przyjęte to piszą mi niektórzy jak to możliwe, że dana osoba dostała tu admina i non stop mi o tym piszą...  Co do adminów nabijających godziny. Jeżeli widzicie, że dzieje się tak jak piszecie , to nie jest ciężko napisać do mnie i podać czas o której się to działo, takie zachowania nie są tolerowane. Co do administracji, każdy z nich robi po +/- 450 minut, nie każdy może być na serwerze o danej godzinie. Pamiętajcie, że decyzje oraz reszta z tym związana nie zależy wyłącznie od opiekunów, administracji ale też od was graczy. To wy tworzycie tą społeczność. Co do votekick, pogadam z paroma osobami, czy ma to sens itd.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.