Jump to content
  • Counter-Strike 1.6
  • Olli Beste 87

Fps , Fps , CS1.6 100 Fps - odstawanie od innych graczy ,niekoniecznie lepszych skillowo ;)

Recommended Posts

Donator

Hej ! Moze tutaj jakas madra glowa podsunie mi jakis pomysl na zwiekszenie fpsow w CS 1.6 steam . Moj pc to trup ze tak powiem ,ale akurat do  Cs 1.6 to powinien byc bestia obliczeniowa ,tak sadze ..... Komputer mam elegancko wyczyszczony , pofragmentowane dyski , V-sync wylaczony ,w panelu sterowania ustawiony na najwieksza wydajanosc, w grafice intel rowniez na wydajnosc . Komendy typu Fps_max 999 i mniejsze i rozne, override 1, violence , max puffs , gl _lightholes , cl _shadows na 0 , hi sound zmniejszony , czasami i texturemode na NEAREST , Rozdzielczosci od 640 NA  400 i wyprobowane rozdzielczosci do maximum wyswietlania mojego monitora 1600 na 900 .Rezultat minimalnie zauwazalny . Raz lub ze dwa wskoczylo na 110 fpsow ale t i tak na spect , a w grze to widzialem po 80 fpsow ,ale to takie fpsy,, jak z druta reksia matador " .Ostatnimi dniami to w zupelnosci moj pecet albo sam nie wiem zostal opetany . CS 1.6 w niektorych momentach 10 fps _skandal , przy wybuchu smoke grenade to slow motion .Gdy sie rozgrzeje to te fpsy bija do gory ale to takie srednie 30 fpso. Gracze uczestniczacy w rozgrywkach graja na stalych  100 fps lub wyzej to zalezy co kto lubi i po prostu zawsze o ten ulamek sekund jestem w tyle czyli ze zanim ja wystrztele to mam juz heda nawet typa nie widzac ,a wiem ze graja z takimi szybkosciami ,gdyz niektorzy udostepniaja swoje rozryki Moj Pc to Intel Celeron 1900 -2.0Ghz ,8 gb DDR , Intel Fd Graphics

Donator
    Author of the topic Posted

Niestety wszystko sprawdzalem i dalej to samo . Albo mam jakies bledy w plikach Csa ,pozostalosci po Non Steamie , albo nowy pecet ,ale to dziwne jest ,skoro moge odpalic na minimalnych ustawieniach CS GO i lepiej smiga niz CS 1.6 ????

Donator

Tak . Wylaczylem w ustawieniach grafiki i w cs takze . Peceta mam ustawionego na wydajnosc i ogolnie nie mam na nim problemow , ani zadnych smieci ,systematycznie porzadki robie ,ale w lasnie o to chodzi ,ze tylko z tym Csem mnie to wkurza ,akurat dzisiaj troche lepiej dzialal ,no ale oczywiscie na smokeach ;) to spadki do 15 fps

W takim razie na twoim miejscu bym pierwsze co sprawdził to odpalenie cs odpalenie menadzera zadan, procesory, hl.exe prawy od myszy ustaw piorytet na wysoki jak nie pomoże to podniem inny cfg jak to nie pomoze to odinstaluj cs usun wszystkie pozostale pliki z nim związane i zainstaluj ponownie.

Donator

Dzieki Ori !! Pomogla zmiana priorytetu :) Wlecialem na server na 120 fps hehe ,sa spadki ale wiadomo ze przy grze online nie bedzie stalych fpsow przy sprzecie na ktorym gram  . Ogolnie to kilka razy lepiej . Pozdrawiam