Jump to content
  • Servers
  • d0naciak

Jaki nowy serwer CS:GO chciałbyś ujrzeć na sieci?

Serwer CS:GO  

74 members have voted

This poll is closed to new votes
    1. 1. Jaki nowy serwer CS:GO chciałbyś ujrzeć na sieci?

• Base Builder
        6
      • Battlefield 2 Mod
        6
      • DeathRun Classic
        5
      • DeathRun + Klasy
        7
      • Diablo Mod
        9
      • KreedZ Climbing (czyli KZ)
        4
      • PokeMod
        5
      • Prop Hunt / Chowany
        16
      • SpeedRun
        6
      • Surf Classic
        4
      • Surf + Klasy
        9
      • Warcraft Mod
        6
      • Zombie Escape
        8
      • Zombie Plague Classic
        3
      • Zombie Plague + Exp
        9
      • CS:GO Mod
        20

• Please sign in or register to vote in this poll.
    • Poll closed on 09/29/2019 at 10:00 AM

Recommended Posts

Bardzo chciałbym zobaczyć zombie moda w cs go ale takiego oldschoolowego jak był kiedys na 1.6.

Duże otwarte mapy, mało miejsc w których trzeba kucac w tunelach etc, mniejszy odrzut zombiakow po trafieniu(wieksza mobilnosc podczas otrzymywania dmg) lecz wiecej hp, stare dobre jetpacki oraz ammopacki które dostawało sie za zadany dmg, sklep za ammopacki z rzeczami jak (nieskonczonosc ammo w magazynku, jet pack, zloty dgl, mozliwosc kupienia kevlara ktory powoduje ze zombie musi najpierw uderzyc pare razy zeby nas zarazic)vip z double jumpem i kevlarem od poczatku rundy oraz specjalnym menu vipa ze zlotym ak etc.

Kiedys zagrywalem sie na takim zombie modzie bo ammopacki zapisywaly sie po meczu wiec jesli ktos czesto gral mial duzo AP.  Taki serwer w 1.6 zawsze był pełen a 40% miala kupionego vipa ktory kosztowal okolo 30zl sms i 20 przelewem. 

Aktualnie na ZM nie ma jetpackow, tylko jest mala mapa i male kampy do ktorych zombie nie ma szans wejsc.

Możliwe ze ktoś w 1.6 grał na serwerze uRumcasja(sieci juz nie ma, wiec to nie reklama :x) i pamieta jak za**b*scie sie bawilo na takim serwerze!

#luzna_sugestia

moim zdaniem chowany był by idealny często osoby się pytają czy idzie ktoś na chowanego po czym często idą z 2/3 osoby super sprawa by była żeby zamiast na inną sieć mogli by zostać tutaj w ten sposób łatwiej by było zatrzymać graczy którzy szukają alternatywy od typowego strzelania 

A może coś nowego strefa zagrożenia :D ?

Edited by BlantomaN!
    By selfie,

Przeczytaj dokładnie nazwę ankiety, bo serwer only awp csgo mamy ;)

By d0naciak,

Nawet oficjalnie ciężko zagrać rundę w DZ, tym bardziej my jako sieć będziemy mieli problem z graczami, poza tym ilość takich serwerow jest znikoma co świadczy o kiepskiej popularności moda

GO:MOD byłby czymś świeżym na naszej sieci oraz lekką odskocznią od klasycznej rozgrywki. Wystarczy zebrać parę dopracowanych pomysłów a serwer mógłby stać się jedyny w swoim rodzaju, ale z chęcią zobaczyłbym oprócz GO:MOD serwer ZM taki jak @ Kaiju opisał :P

Oddaje głos na Base Builder. Mega fajnie się bawiłem kiedys w 1.6 na serwerach tego typu i chciałbym zobaczyć go na tej sieci nawet jeśli miałby być on na platformie source,czyli CS:GO

Edited by sQe

Donator

Moim zdaniem przydałby się serwer Cs Go tak jak jest W cs 1.6, że zdobywasz klucze, skrzynki i otwierasz można zrobić żeby ileś procent jest szansa za dropniecie skina nawet na pustą skryznke. Ale również można Zombie Moda tak jak napisał @ Kaiju, @ BilardowyWirtuoz

Premium

Mam wiele dobrych wspomnień co do Warcraft moda, kilka miesięcy temu szukałem serwerów warcraft mod i znalazłem jedynie dwa rosyjskie, dlatego uważam że taki serwer znalazłby dużo nowych graczy i byłby idealną wizytówką sieci. Pokemod również wygląda spoko i również jest takich serwerów mało, to moje sugestie, pozdrówka ;) 

Witam Ja to osobiście wolał bym deathmatch + GunGame  (Troche tam Gram :P) oczywiście na samym Deathmatch i jest wiele osób a połączenie tych dwóch zabaw zrobiło by wielką furrore : czy jakoś tak :P

Bo CTF+BF2 Już jest wieć co nam więcej potrzeba :D 

Edited by KuLiCzAnY bRb
    pomyłka

Moderator

Ja bym z chęcią na sieci zobaczyła serwer typu MiniGames. 

Chodzi mi o serwer który posiada kilka „trybów” jak np. MiniGames (Course), Deathrun, Bhop, MultiGames, HungerGames, Surf + Rpg itp.

Co każdą mapę będzie inny tryb który zostanie ustalony przez graczy poprzez głosowanie (najpierw głosowanie na tryb a następnie kolejne głosowanie na mapę z danego trybu). 

Niestety tego typu serwer wymaga bardzo dużo pracy przy jego tworzeniu a następnie też sporo pracy przy „utrzymywaniu” go (częste bugi do naprawienia, jakieś zmiany, nowe mapy, timery, topki itd).

Ale z tego co pamiętam, te 2/3 lata temu cieszył się sporą popularnością (niby sporo młodszych graczy ale nie tylko) mimo że serwer w 100% 4fun.

Oddałem już głoś w ankiecie na Zombi Mode, Myślę że to będzie dobry sposób ponieważ w cs 1.6 na takich serwerach grało się super więc czemu nie w cs go