Jump to content
  • General
  • WrongPoliceman

TEMAT ODNOŚNIE ZŁYCH ZACHOWAŃ NA SERWERZE

Recommended Posts

Chciałbym rozpocząć ten temat jako pierwszy a wiec
    Najbardziej chciałem w tej wypowiedzi wliczyć siebie i innych których nie będę już wymieniał,prowokacja to zaczęcie sprzeczki a więc taka już byłą po między mną a 3 osobami dwa dni temu.
    Wchodzę sobie dzisiaj na serwer nic się nie odzywam a tu Lysy z brazzers już zaczyna mnie prowokować w taki sposób "Dawaj Wrong do ct nasz ty nasz zawodniku najlepszy" Nie chodzi tu o słowa chodzi o ton wypowiedzi tych słów (śmiał się) następna byłą ta Sandra na zabawie akurat biegłem za sandrą i powiedziałem stój sandra poczekaj na mnie idę z tobą a co ona na to? "sp*******j" 
    Już po woli mnie irytowali wiec napisałem/powiedziałem dorośnij szczeniaku i od razu osia46 się odezwała żebym to ja się ogarnął co 10 minut się nic nie odzywałem to ona nic nie powiedziała.
    To ma być sprawiedliwość jak osia i reszta gadają sobie na ts i wszystko ustalają?...
    PS.Wasze nastawienie jest takie same jak lysego i sandre dorośniecie to zrozumienie.

Edited by WrongPoliceman

@WrongPoliceman Powiem ci tyle. Podobno masz 20 parę lat, a zachowujesz się jakbyś miał o połowę mniej :D Robisz duże problemy z małych rzeczy. Nie dziwię się, że @Sandra czy @ Lysy Z Brazzers rzucają takie słowa w twoją stronę jak ty chodzisz z takimi rzeczami na forum pisać skargę... Taką opinię sobie wyrobiłeś i teraz się nie dziw :) tyle mam do powiedzenia. 

Pozdro ;) 

Może zaczniemy od tego, to jest skarga czy robisz gó**o burze?XDDD

Po drugie, takim czymś nic nie zrobisz, tylko posta niepotrzebnie nabijasz, bo to co piszesz to bez sensu.

Po trzecie, właśnie ich wymieniłeś późniejxDD

Po czwarte gadać sobie mogą, zabronisz im? To też są ludzie i każdy musi sobie porozmawiać.

Eee, co jeszcze <wyleciało mi z głowy, o już wiem!> skoro cię prowokowali, to już jest osobny dział na jb pt. "Skargi". Admin ma dużo na głowie i z własnego doświadczenia ci powiem że nie wszystko słychać co się dzieje na serwerze <parę razy za to nawet dostałem "-1" do tabeli adminów>.

No i co tu dalej ci powiedzieć, eeee No jak coś chcesz im udowodnić to musisz napisać skargę i podać dowody żeby opiekun mógł to rozpatrzyć na Twoją korzyść, ponieważ ten post ci nie pomoże w niczym. Bo to ani skarga, ani pytaniexD. 

A i ci jeszcze podam że na ts3 też możesz mieć dowody, no to Pozdrawiam:D

/EDIT

@ Fr3sh. +1. Ten pan dobrze gadaxD

@WrongPoliceman to ty masz problem, bo raz cię przezwą. Trochę zacznij mieć dystansu do siebie, a nie szukasz zaczepki, a potem z płaczem na forum -_-

Donator

Też dam coś od siebie :)

Powiedz, dziwisz się, że ludzie mają takie nastawienie do Ciebie? 

Sam nastawiasz coraz większą ilość osób przeciwko sobie...

Można się przyczepić o twoje podejście do ludzi - Kiedy ktoś pisze, że masz FK to po prostu drzesz mordę, że nie zna koleś regulaminu, a prawda jest taka, że to ty go nie znasz. Udowadniają to Twoje liczne błędy, ale to przecież winna innych :)

Powiesz, że się do Ciebie czepiam żebyś ty był tym złym, ale prawda jest inna. Kiedyś miałem podobne podejście tzn. Ciągle się kłóciłem o regulamin jak ty, kiedy ktoś zwracał mi uwagę to rzucałem się. Byłem swego czasu jebany za to na serwerze przez co się zmieniłem i cieszę się, bo miałem chujowe podejście :)) Ale teraz brakuje ludzi, takich jak kiedyś, którzy w skrócie by Cię nauczyli :)) Mam nadzieję, że się ogarniesz :p

Admin

Wygląda mi to bardziej na skargę niż na jakiś sensowny temat. Skargi możesz śmiało pisać, ale w odpowiednim dziale i z konkretnymi dowodami. Mam wrażenie, że popadacie trochę wszyscy w paranoję z tymi prowokacjami, bo już od dłuższego czasu wszyscy siebie wzajemnie prowokujecie lub robicie jakieś grupki i dokuczacie graczom. Serwer ma być dla was czymś w formie zabawy, miło spędzonego czasu, a jak widać, to nawet nie potraficie się dogadywać ani grać wspólnie. Opiekunowie nie rozwiążą za was waszych spin lub innych problemów z graczami, a pisanie skarg w przypadku prowokacji nie jest też czasem najlepszym pomysłem. Trochę dystansu do tego wszystkiego nabierzcie i jeśli macie jakieś spiny, to nie idźcie na forum i nie pokazujcie wszystkim, że nie lubicie tych osób. Pogadajcie między sobą i spróbujcie się dogadać, bo to przykre, że taki fajny serwer ma takie community.

@ Lewatyw @ Weronika jeśli chcecie coś od siebie dodać, to piszcie, bo temat jest otwarty już tylko dla was.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.