Jump to content
  • Archives

Recommended Posts

Nick z CS: kefir
    Admin banujący: johny
    Serwer:  dd2
    Data zdarzenia: przed chwila
    Opis sytuacji: DOSTAŁAM BANA ZA NIC,CHWILE WCZESNIEJ KOLEGA Z KTORYM GRALAM ZOSTAL ZBANOWANY. GUTEK ZOSTAL ZBANOWANY PO TYM JAK POWIEDZIAL DO MNIE "AGATA POKAZ DUPE OWOLOSIONA" CO ZRESZTĄ Z WIELKĄ CHECIA BYM ZROBILA. ZADAŁAM MU PROSTE PYTANIE "DLACZEGO ZBANOWALES GUTKA sk*******u?" NIE ROZUMIEM, GDZIE W TYM ZDANIU BYŁ BRAK KULTURY. ZA PRZEJAW BRAKU KULTURY W TYM ZDANIU MOZNA BY UZNAC SLOWO "sk*******u", ACZKOLWIEK NIE MOŻNA KARAĆ ZA STWIERDZENIE FAKTU. CZY TAK POWINNO BYC ? ZADAJMY SOBIE PYTANIE CZY ADMINISTRACJA POWINNA BYC PONAD PRAWEM ? SKORO BANUJE GRACZY ZA ROBIENIE NIC, TO DLACZEGO MA BANOWAC Z TAK KIEPSKIEGO POWODU. NIE POWINNO MIEĆ TO MIEJSCA W KRAJU GDZIE MAMY PRAWA. DLATEGO ODWOŁUJE SIĘ NA MOCY Art. 19 Dz.U.1977.38.167 - Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r. KTÓRY MÓWI

1. Każdy człowiek ma prawo do posiadania bez przeszkód własnych poglądów.
    2. Każdy człowiek ma prawo do swobodnego wyrażania opinii; prawo to obejmuje swobodę poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania wszelkich informacji i poglądów, bez względu na granice państwowe, ustnie, pismem lub drukiem, w postaci dzieła sztuki bądź w jakikolwiek inny sposób według własnego wyboru.
    3. Realizacja praw przewidzianych w ustępie 2 niniejszego artykułu pociąga za sobą specjalne obowiązki i specjalną odpowiedzialność. Może ona w konsekwencji podlegać pewnym ograniczeniom, które powinny być jednak wyraźnie przewidziane przez ustawę i które są niezbędne w celu:
    a) poszanowania praw i dobrego imienia innych; - CAŁKOWICIE POSZANOWAŁAM JEGO PRAWA I DOBRE IMIĘ, NAPISANE BYŁO Z WIELKIEJ LITERY. 
    b) ochrony bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego albo zdrowia lub moralności publicznej. - NO BEZPIECZENSTA PANSTWOWEGO TO WY TUTAJ NIE MACIE.

Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/):  http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:36419154&advType=steamid&Submit
    Wycinek bana z konsoli: NIE MAM NIE CHCE MI SIE SPRAWDZAC.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.