Jump to content
  • Create New...
  • 0

Problem z aktualizacja w Windows 10 Home

Go to solution Solved by aXenDev™,

Question

Witajcie ! Czy ktokolwiek z was ma problem z ostatnimi aktualizacja mi Microsoftu? Ja mam taki problem ,ze po pobraniu i probie instalacji ,wyskakuje komunikat ,ze aktualizacja nie moze byc zainstalowana etc, a z kolei program do rozwiazywania problemow wskazuje rzekomo BITS ,nie moge tego juz drugi miesiac ogarnac :( . Zainstalowanie ponowne mozliwe ,ale z kolei przy kolejnej miesiecznej aktualizacji tego badziewia bedzie znowu problem gigant .Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedzi

• Answers 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Popular Days

Top Posters For This Question

Popular Posts

https://www.windowscentral.com/how-fix-background-intelligent-transfer-service-bits-problems-windows-10

Posted Images

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

20190907_203702.jpg

Wszystko wlasciwie sprawdzalem w tej kwestii i dane w tle etc ,przerozne blachostki i dalej to samo .2 miesiace okolo juz to trwa i do tego zero supportu od Microsoftu . Instaluje aktualizacje do 7 procent i bummm komunikat ,ze aktualizacja zostaje cofnieta i tresci wycofane. Do tego wlasnie musze pobierac plik aktualizacyjny co raz gdy probuje zaktualizowac ,gdyz widocznie nie jest zapisany na zadnym z dyskow

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.