Jump to content
  • Create New...
  • 0

Reinstall systemu

Question

Witam. Mam pytanie do kogoś obrze... obeznanego w temacie. Czy mogę wgrać nowy system z dysku wewnętrznego? Miałem zamiar pobrać system na inny dysk, sformatować dysk z windowsem, a po instalacji sformatować drugi dysk. Czy to się uda? Niestety muszę zrobić reinstall natychmiast, ponieważ wirus rozwalił wszystkie pliki na kompie i nic raczej nie da się z tym zrobić. Co do nowego systemu, czy na stronie MC można pobrać 30 dniową darmową wersje win10? Słyszałem że można, ale po przeczytaniu info na ich stronie sam już nie wiem. 

• Answers 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Witam. Mam pytanie do kogoś obrze... obeznanego w temacie. Czy mogę wgrać nowy system z dysku wewnętrznego? Miałem zamiar pobrać system na inny dysk, sformatować dysk z windowsem, a po instalacji sfor

Z tego co wiem to można to zrobić inaczej. Wystarczy pobrać instalator, otworzyć za pomocą jakiegoś WinRAR'a, wypakować na dysku D, uruchamiasz setup.exe i instalujesz wg. instrukcji na dysku C. Przy

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Właściciel

Z tego co wiem to można to zrobić inaczej. Wystarczy pobrać instalator, otworzyć za pomocą jakiegoś WinRAR'a, wypakować na dysku D, uruchamiasz setup.exe i instalujesz wg. instrukcji na dysku C. Przy tego typu instalacji formatowanie jest wyłączone, a na dysku C utworzy Ci się folder Windows.old którego potem usuwasz i po sprawie. Jeżeli koniecznie zależy Ci na formatowaniu, to możesz spróbować wgrać instalator na dysk, bootować go i o ile instalator skopiuje pliki to dalej na pewno już zadziała. Pierwsze 30 dni za free to fakt, potem tylko komunikat "aktywuj system" więc luźno :moinmoin:

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.