Jump to content
  • Archives
  • Szmer

Odwołanie od bana {Szmerv}

Recommended Posts

Nick z CS: Szmerv
    Admin banujący: Jack
    Serwer: 3 maps, należący do Evila.
    Data zdarzenia: 16.08.2019
    Opis sytuacji: Grając w CT, ustawiłem się na B, patrząc shorta. Gościu od razu wjechał i strzelił mi w głowę, ale miałem kevlara to przeżyłem. Ustawiłem się pod ścianą, a ten od razu wyleciał z full auto we mnie i na replayu było widać, że ma WH. Napisałem na czacie ''Offnij to szmulo'' i Jack napisał, że zgłaszanie na czacie = Ban, po czym dostałem nama. Nie widzę we wzorze czegoś gdzie mogę się wyżalić, więc zrobię to tu. Nie zgłosiłem gościa pisząc na czacie ''Offnij to''. Zgłoszenie wygląda tak: TEN TYP MA CHEATY, ADMIN SPRAWDŹ GO. Nie rozumiem więc na jakiej podstawie dostałem bana, bo dzisiaj nie tylko ja w tym znaczeniu ''Zgłaszałem ludzi na czacie'', a było takich kilka osób np. Zbychu aka głowiator, który się na to żalił, również wyzywał innych graczy, a Dazai go nie zbanował. Czyżby faworyzacja? Co do samego zgłaszania na @, nie raz zgłaszałem ludzi za pomocą tej komendy, ani razu nie widziałem, aby admin wbił na spectate, lub jakoś na to zareagował. Co do obrazy, jak wcześniej wspomniałem, że full osób wyzywa, każe wypi3rdalac innym z serwera, to jakoś za to nie ma bana, bo wyraźnym przykładem jest pewnie dobry znajomy administracji, Zbychu. :) Wiem, że to wygląda bardziej na skargę niż bana, ale cóż takie życie, a skargę na pewną osobę napiszę już gdzieś indziej :) 
    Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:503767582&advType=steamid&Submit
    Wycinek bana z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź http://www.1shot2kill.pl/ aby poznać szczegóły.

By Titania,

Przeniesione do działu serwera

Moim zdaniem ban jest słuszny po raz kolejny nie będę każdemu z osobna powtarzał że cziterów zgłaszamy na [email protected], po to aby miał na to wgląd tylko admin a nie gracze tym bardziej gość który hakuje, ponieważ takowy gracz się offa lub wychodzi z serwera. Plus obraziłeś go i nie zachowałeś kultury. Staram się banować wszystkich nie przestrzegających zasad aczkolwiek jestem tylko człowiekiem. 

zgłaszanie ludzi na czacie może spowodować że osoba używająca wspomagaczy je wyłączy co utrudnia jego zbanowanie oraz Wydłuża cały proces

Edited by Dazaii

Premium

Dostałes bana za złamanie 2 punktów  naszego regulaminu które znajdują się poniżej 

16. Oskarżanie innych graczy o grę na wspomagaczach na ogólnym 

5. Obraza

Edited by djabeu^_^

Admin

Poczekajcie na decyzje opiekuna @ Evil.

Dodatkowo przypominam że jeżeli nie byliście świadkami sytuacji to wasze komentarze są tutaj zbędne. 

Regulamin mówi jasno ze żaden z graczy nie ma prawa oskarżać innego gracza o grę na wspomagaczach na czacie ogólnym - Ban słuszny.

Chyba nie muszę nic więcej tłumaczyć - szanujmy swój czas i nie róbmy takich szopek bo otrzymaniu bana który wygaśnie szybciej niż administracja zdarzy rozpatrzyć temat.

Proponuje zapoznać się dobrze z regulaminem. 

Link go regulaminu : 

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.