Jump to content
  • Banned
  • RipperWZL

Odwołanie od bana {RipperWZL}

Recommended Posts

Nick z CS: RipperWZL

Admin banujący: Nie wiem

Serwer: FFA

Data zdarzenia: 14 sierpień 2019

Opis sytuacji: Witam zbanowaliście mnie na steamie. Oraz cały budynek w którym mieszkam bo daliście mojemu znajomemu bana na IP gdzie u nas jest jeden główny server i przypisane gniazdka NET w każdym z mieszkań. On grał na nosteam ja mam steam chciał zobaczyć czy może wejść na moje konto z jego nikiem. Ledwo wszedłem zagrałem 1 rundę i ktoś mi notkę daje że mam aktywnego bana ? Porównajcie Steam ID a nie ip...Żartujecie sobie z ludzi czy macie adminów niekompetentnych?? Żądam odbanowania mnie na waszych serverach bo to śmiech.

Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php)

Wycinek bana z konsoli
    BUILD 1935 SERVER (0 CRC)
    Server # 88
    [AMXBans] =============================================== 
    [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
    [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
    [AMXBans] Zbanowany Nick : Sven Wittekind 
    [AMXBans] Powod : ' AKTYWNY BAN !!! ' 
    [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
    [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 1264694 ' 
    [AMXBans] Twoje IP : ' 87.140.31.147 ' 
    [AMXBans] =============================================== 
    Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Author of the topic Posted

Kto zresetuje ? U mnie nie ma routerów ani modemów. Czy ja coś napisałem niezrozumiale? W mieszkaniach są gniazdka LAN. Do głównego firmowego routera ma dostęp tylko właściciel budynku. Niestety tak jest budynek zrobiony w DE i nic z tym nie zrobię. Konto steam mam czyste cfg świerze mój STEAM ID nie widnieje na banach, a admin mi daje notkę z aktywnym banem na czystym koncie? Coś tu jest nie tak.

Admin

image.png

Jakoś nie mam zamiaru się bawić... Żebyś jeszcze zalogował kolego "Svenie" z innego urządzenia, to bym w bajkę o koledze uwierzył.

Wpadłeś na NS, odpaliłeś się i myślałeś, że ujdzie... Ale kicha, trochę się wkopałeś, a UB nie będzie. Posiadanie STEAM i NS klienta to dla wielu dzisiaj standard, ale popełniłeś podstawowy błąd...

2 konto na forum jest karane banem, więc za multikonto to, z którego się teraz odwołałeś banuję. Będę litościwy i nie skasuję obu kont.

Admin
    Użytkownik został zbanowany!
    Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.