Jump to content
  • Application for admin
  • HanysOfficial

[Odrzucony] [CS:GO 3 Maps] Podanie o admina {Hanys}

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Hanys
    Mutacja głosu: nie
    Czas spędzony na serwerze (link do GT): moj czas to łacznie około 30h tylko miałem rózne nicki https://www.gametracker.com/player/hanys/147.135.199.65:27015/
    Znajomość sourcebans [1-10]: znam najpotrzebniejsze komendy np: sm_kick, sm_mute, sm_ban, sm_gag, 
    Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: ponieważ gram na tym serwerze od kilku miesiecy i bardzo mi sie podoba administracja tutaj. Jestem otwarty na kontakt z graczami potrafię rozmawiać z ludźmi i im pomagać. Po miesiącu grania na tym serwerze zrozumiałem, że administracja stoi tutaj na wysokim poziomie i nie daje banów za nic. 
    Posiadasz działający mikrofon: Tak
    Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/id/kapiii1223/
    Steam ID: STEAM_0:0:219200809
    Czy posiadasz konto Prime?: Oczywiście z 3 letnim stażem 
    Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: nie w 100% lecz myślę , że przez wiek i brak mutacji spełniam w 80% wymagania

Edited by HanysOfficial

Na chwilę obecną nie, pod podanym nickiem masz przegrane raptem 16h. 

Jako admin zobowiązany jesteś do grania pod jednym nickiem ( link jest do jednego nicku a obecnie grasz pod innym)

Nadrób GT i wróć z podaniem.

Podanie zostało odrzucone!
    Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
    Temat został zamknięty.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.