Jump to content
  • Banned
  • Bandit.

Wielka prośba o UB

Recommended Posts

Nick z CS: Bandit

Admin banujący:  GROUND ZERO

Serwer: FFA

Data zdarzenia: ok. 2 dni temu

Opis sytuacji: Witajcie piszę jeszcze raz odwołanie od bana bo wcześniejsze zostało odrzucone , oczywiście rozumiem dlaczego ale mam nadzieje że uda się. Zostalem zbanowany za komende " lc ". Na wstępie chciałbym przeprosić graczy i adminów bo po banie doczytałem ,że u was jest to traktowane jako " czit " lecz nie wiedziałem o tym , wiem również ,że nieznajomość regulaminu nie zwalnia mnie z nie przestrzegania go ale mam nadzieję że wybaczycie mi. Wróciłem po ok.2,5 roku do gry w 1.6 i nie zaglądałem do mojego configu po powrocie i nie mialem pojęcia bladego co w nim sie znajduje. Nic nowego w nim nie ustawiałem ani nie usuwałem więc dlatego miałem to właczone. Oczywiście po sprawdzeniu w sprawdzeniu w googlach i banie komendę wyłączyłem... Mam nadzieje , że mi wybaczycie i pozwolicie mi grać tutaj dalej , raczej nie było ze mną problemów i nie miał chyba nikt nic do mnie. Proszę o jeszcze jedną szanse na grę i jeszcze raz przepraszam...

Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php):  --

Wycinek bana z konsoli: --

Moderator

Używałeś niedozwolonych komend, a więc ban jest, jak najbardziej słuszny.

Regulamin to regulamin- trzeba się do niego dostosowywać. 

Brak UB.

Moderator
    Użytkownik został zbanowany!
    Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.