Jump to content
  • Banned

Recommended Posts

Premium

Nick podejrzanego: krabmarek

Serwer: dd2

Steam ID (komenda status  wszystko pokaże): STEAM_1:1:32750010

Link do demka: http://4.gotv.pro/srv44552/auto-20190813-1550-de_dust2.dem.zip

Czas akcji
    5:30 - chodził sobie całą mapę bawiąc się i gdy widział, że na gali ktoś jest wyciągnął broń i zaczął grać na poważnie, co prawda rzucił wcześniej nade ale sprawdziłem i nie mógł przez to wiedzieć, dodatkowo na gali mogła być druga osoba ale wiedział że nie ma i dalej zaczął się bawić
    5:40 wiedział, że gracz jest w dolnym ale nie chciał się spalić wcelowując się, więc udawał że trzyma mida, podczas tego udawania patrzył się w ścianę aby gracz z dolnego był w jego zasięgu widzenia
    6:20 wiedział, że ktoś tam jest i czekał wcelowany, nie zwracając uwagi na inne kąty
    7:20 wychodzi wcelowany przez ściany, mogło by to wyglądać na przypadek, ale po obejrzeniu akcji w slowmo widać jak patrzy się najpierw na gracza za samochodem a później na gracza który wychyli szybciej
    8:40 z doświadczenia wiem, że bardzo ciężko jest zabić gracza między drzwiami na midzie gdy ten przechodzi, chyba, że się ma wh i jest czas na reakcję
    9:18 nie sprawdzał czy przeciwnik dalej stoi bo wiedział że ten uciekł i wyszedł wcelowany w bs
    11:25 dziwne cofnięcie, jakby czekał aż przeciwnik z drzwi wychyli
    12:38 wiedział, że gracz jest w dolnym
    14:18 wychodzi wcelowany w gracza z prawej strony nie zważając na lewą, po czym wyciąga granat ale widzi, że zaraz następny gracz wyjdzie więc zmienia na broń
    14:34 był wcelowany we mnie i miał strasznie szybki czas reakcji
    19:55 wcelowany przez skrzynki
    25:00 wiedział, że wychyli
    32:50 baited lol

33:35 wychodzi wcelowany, nikt nie trzyma tak wysoko celownika
    dalej nie rozpisuję bo mi się nie chce

Opis sytuacji: nie lubię jak ktoś jest lepszy ode mnie, zwłaszcza cheater i zamiast płakać jak dziewczynka i rzucać wyzwiskami (patrzę na ciebie frkntsdftrt) postanowiłem coś z tym zrobić

Sponsor
    Użytkownik został zbanowany!
    Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.