Jump to content
  • Keyboards, mice, headphones and more
  • Question

Premium

Witam kolegów i koleżanki, szukam dobrych słuchawek do 500zł, które będą dobrze działały z kartą dźwiękową asus xonar u7 mk2.

Zależy mi na pełnym wyciszeniu

-Dobrym dzwięku w grach

-Mogą być z mikrofonem ale nie muszą

-Wytrzymała konstrukcja, ale nie za ciężkie. Przez długi czas używałem krakenów i bolała mnie od nich głowa(uszy się przyzwyczaiły do pewnym czasie).

Edited by NEQU

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

hyper x cloud 2 ( te używam na obecną chwilę ) 

hyperx cloud flight hx-hscf ( czekam właśnie jak dojdą te , mają dużo lepszy mikrofon i są wygodniejsze ) polecam 

• 0
    Premium
    4 minuty temu, Nomak napisał:

Jak wyżej Cloud II, tudzież Sennheiser G4ME Zero, niestety tutaj musiałbyś dopłacić około 120pln

te sennheiser mi się podobają, tym bardziej że ze zniżką będą kosztowały około 500zł właśnie.

Czekam na dalsze propozycje.

• 0
    Premium

Również polecam Cloud II, dobre wyciszenie, mikrofon ok, dźwięk super i naprawdę moim zdaniem ok wykończone, sam używam i jestem bardzo zadowolony.

• 0
    Donator

Ja polecam SteelSeries Arctic 5, dźwięk bardzo dobrej jakości i jeszcze w dodatku jest w wersji 7.1, którą można wyłączać i włączać. Dźwięk można regulować pod to co się aktualnie robi np. słucha muzyki, to wybiera się opcję music, jak granie to game itp. Można również ustawić własne ustawienia. Co do mikrofonu to również jest dobry, działa bez żadnych zarzutów. :)  

• 0
    Donator

jeśli chodzi o cloudy to jedynie pierwsza wersja, 2 z pseudo dźwiękówką totalnie ssie.

Masz fajny budżet i ja bym uderzył w komfort i jakość- coś na bazie takstar'a pro 80 z dźwiękówką, która powinna się fajnie komponować- niech nawet to będzie któryś modelek od Creative czyli soundblaster AUDIGY2.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.