Jump to content
  • Unbanned
  • Paweł Babicz

Odwołanie od bana [Paweł Babicz]

Recommended Posts

Nick z CS: Paweł babicz
    Admin banujący: n o m a k
    Serwer: only dd2
    Data zdarzenia:11.08.2019 +- 21:30
    Opis sytuacji: Grałem sobie na serwerze na moim smurfie, aby pograć przez godzinę na darmowym vipie. po około 45 minutach w pistoletówce po terro zakupiłem sobie teca-9 i podczas strzelania machałem myszką co nie spodobało się graczowi o nicku cali. Gracz zaczął mnie obrażać bezpodstawnie oraz zgłosił. Kilka rund później zdobyłem pare fragów z AWP. Ułamek sekundy po oddaniu strzału machałem myszką, aby sprowokować tego toksycznego gracza. Każdy doświadczony gracz potrafi odróżnić wysokie sensitivity od aimbotów/triggerów. Nagle ku mojemu zdziwieniu otrzymałem bana. Wszedłem z powrotem na mojego maina w celu wyjąśnienia sytuacji, ale ponownie dostałem bana. Nawet sie nie poruszałem w grze - chciałem tylko wyjaśnić ten incydent. Nie cheatowałem i nie wiem jak bez dowodów mogłem dostać bana. Na serwerach społeczności gram bardzo rzadko. Sam jestem zdziwiony tym, że zadałem sobie tyle trudu, aby założyć konto na forum i probowac sie odwoływać, ale nie lubie niesprawiedliwości i chcę dowieść swojej niewinności. Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozstrzygnięcie tej sprawy.
    Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/)http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:504411496&advType=steamid&Submit
    Wycinek bana z konsoli: zostałeś zbanowany, idź na 1shot2kill.pl aby poznać szczegóły

Vitas to jego drugie konto, [email protected] może sprawdzić po ip.

Gracz po dostaniu permanentnego bana wszedł z drugiego konta na serwer co jest karane banem permanentnym bez odwołania

Pozdrawiam

20190811214743_1.jpg

Edited by Nomak

Author of the topic Posted

tak wszedłem żeby wyjaśnić ale nie grałem... ale jeżeli nie miałem cheatów to znaczy, że ban był niesłuszny? a jeżeli ban był niesłuszny to jak moge mieć bana za to, że wbiłem na innym koncie podczas ,,bana"? wbiłem tylko wyjaśnić a nie grać... skąd miałem wiedzieć?

zachowaj sie jak człowiek i udowodnij słuszność pierwszego bana

byłem niewinny ale i tak mam mieć bana dlatego, że wbiłem wyjaśnić i tym samym zrobiłem coś bardzo złego? coś za co mam mieć perm bana? to jest chore...

Admin

Powód bana był wyraźny, ze czitujesz, a więc wchodzisz na forum i zakładasz tak jak teraz temat. Czytając regulamin serwera, niestety nie ma tam nic napisanego na temat wchodzenia na aktywnym banie.. @ Nomak proszę Cię o rozpisanie demka (24 godziny), a punkt do regulaminu właśnie dodaje.

Nie mogę pobrać demka, jeśli ktoś z czerwonych ma możliwość to proszę o wstawienie

@ Johny7168 dzięki za demko

10:23 co to za strzał? bardzo ciekawy ruch myszki

11:44 kolejny szarpany kill z awp, tutaj już bardziej ludzki

16:06 bardzo szybki strzał Panie Pawle

--------------------------------------------

poprzednie demko

2:02  trafiona głowa a celownik na klacie w bezruchu

11:10/13:00 nic z tego nie rozumiem, wychylanie jak typowy amator, strzały tez

19:15 znowu odlot celownika po strzale

aktualne

POPRZEDNIE

Możliwe że ban nadany niesłusznie, czekam na ub team

Edited by Nomak
    By Holister,

Wstaw link do demka.

Sponsor
    Użytkownik został odbanowany!
    Wracaj do gry!
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.