Jump to content
  • League of Legends
  • Recommended Posts

Witam szukam kogoś kto pomoże mi ogarnąć tą nową postać mechanikę mniej więcej rozumiem ale nie za bardzo ogarniam gdzie jaki element jest np lepszy i prosił bym o runy 

qivana jest nową postacią, więc mało kto potrafi nią dobrze zagrać. Jest assasynem i najlepiej działa na midzie. Jej najlepszą umiejetnascia jest q i powinienes je maksowac, potem w i e.  r - ta fala uderzeniowa jest fajna ale nie zawsze masz na nią okazje. Ja osobiście polecam te 3 itemy do ataku i anioł + sterak bardzo fajnie działa. 

tutaj masz runki - https://www36.zippyshare.com/v/8pSODizA/file.html 

jakbyś czegoś jeszcze potrzebował albo nie wiedział to pisz, na rankedach prawie cały czas na nią gram.

Admin

Polecam Ci pobrać aplikację blitz.gg jest ona przydatna do tego typu spraw. Masz tam najświeższe, najlepsze runy pod postacie oraz jakie itemki budować i bodajże też jakie skille maxowac ^^

Donator

Ja tam polecam taką aplikacje jak Lol Catalyst albo Lol Sumo, są to aplikacje, dzięki którym w szybki sposób możesz sprawdzić masterki/buildy/contry/jak rozdawać skille na dane postacie i w dodatku LoL Catalyst umożliwia w dodatku sprawdzenia buildow pro graczy. 

Author of the topic Posted

Mam już wystarczająca ilość informacji temat można zamknąć dziękuję wszystkim za pomoc ^^

Admin
    Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone!
    Temat został zamknięty.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.