Jump to content
  • Unbanned
  • oddisss

Odwołanie od bana {dada dapdapd 41231}

Recommended Posts

Name in CS: dada dapdapd 41231

Nick Admin who banned you: Matelko Vuitton

Server name: ██★ 1shot2kill.pl ★ 5 MAPS • !ws !glov...

The day you got the ban: 15-07-2019 (22:35)

Description of the situation: I got wrongfully banned for wallhacks, all I did was blindly prefiring smokes on inferno

By NeQ.,

You have been unbanned :)

Edited

32:25 - mogłem się zasugerować tym, że celownik wodził za graczem jak strzelał zza drewna (jednak po obejrzeniu demka moim zdaniem czyste zagranie)

33:00 - przez otrzymaną wcześniej informacje na priv od graczy dostałem informację, że gracz unika miejsc gdzie są przeciwnicy w smokach lub/i za nimi. Tutaj taki przypadek, że dorzucił smoka i wyglądało jakby chciał iść na banana i możliwe że dostrzegł przez ścianę zawodnika stojącego na drewnie z awp. 

33:18 - rotuje na a za szybko oddaje strzał w terroryste na midzie 

Jeżeli mogę się wypowiedzieć moim zdaniem są to mało wystarczające dowodu co to drugiego punktu równie dobrze mógł tylko dorzucić smoka kolegą którzy zostali na bananie i po prostu zrotować, ale zasugerowałem się wiadomościami od innych i podpiąłem tą akcję pod to (nie widziałem na demku aby wcześniej "unikał" starć z wrogami w smoku lub za nim) 

http://w21.gotv.pro/srv41981/auto0-20190715-220212-2102060830-de_inferno-__________1shot2kill.pl_____5_MAPS______ws__gloves__knife_____128TR.dem.zip

Donator

Decyzja UBT do 48 godzin.

UBT decision up to 24 hours.

Donator
    Użytkownik został odbanowany!
    Wracaj do gry!
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.