Jump to content
  • Unbanned
  • domb

Odwołanie od bana $j3p^^ (na forum 'domb')

Recommended Posts

Nick z CS: $j3p^^
    Admin banujący: LEGENDAR
    Serwer: ██★ 1shot2kill.pl ★ | MIRAGE #2 | !ws !k...  (Only mirage)
    Data zdarzenia: 17.07.2019r.
    Opis sytuacji: Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum, kilkudniowym graczem na only mirage i przychodze z problemem iż zostalem zbanowany permanentnie mimo braku jakichkolwiek czitów, prosiłbym o szybkie odbanowanie, widze ze zbanowal mnie admin ktoremu kilka razy walnalem headshoty i widocznie pochopnie mnie zbanował (dodam ze jestem graczem f2p (to tez moglo miec wplyw na ban?) i nie jest to pierwszy serwer na ktorym zostalem zbanowany). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.
    Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:508035846&advType=steamid&Submit
    Wycinek bana z konsoli: "Czitujesz"

21:40 - Nie ma przeciwników na midzie(nie bylo infa od sojusznikow ze pusto) a wchodzi na spokojnie na A

28:10 - Zauważyłeś, że admin cie spectuje to kolejny raz bezsensownie wychodzisz na mida, żeby zginąć. (niezła próba)

31:20 - Wysunąłeś się bardziej w stronę TV-Rooma gdy przeciwnik podchodził w tamtą strone lecz gdy tamten poszedł mida ty również cofnąłeś

32:40 - Znów gdy ja na spect ty bezsensownie wskakujesz w gromadę przeciwników ginąc tym samym za 0

36:50 Stoisz na respie sprawdzasz te darmowe haksy co znalazłeś na necie??

37:24 Wychodzi BH

37:30 Wiadomość od kumpla czy sprawdzanko większej ilości nowych nielegalnych trików?

37:35 Ojoj to chyba nie kumpel ktoś tu sprawdzał pod jakim klawisze ma AUTOBH

LINK DO DEMKA:http://620.gotv.pro/srv54409/auto0-20190717-214804-1466851705-de_mirage-__________1shot2kill.pl_______MIRAGE__2____ws__knife__gloves_______128TR.dem.zip

Coś ode mnie do użytkownika @ domb proszę nie o nie pisanie kłamstw w odwołaniu od bana typu "widze ze zbanowal mnie admin ktoremu kilka razy walnalem headshoty i widocznie pochopnie mnie zbanował" to tak nie działa Administracja Only Mirage #2 nie banuje pochopnie otrzymujesz bana gdy jesteśmy w 100 % pewni swojej decyzji, zostałeś sprawdzony ze względu na prośbę graczy + zabiłeś mnie tylko raz a to tylko gra to po co miałbym się wkurzać i z automatu banować nie o to tutaj chodzi ;p

PS: To, że masz konto f2p nie oznacza, że dostaniesz bana przeważnie nie ma to wpływu po prostu konta f2p są częściej sprawdzane ze względu na ogromną fale cheaterów.

Z poważaniem,

LEGENDAR

Sponsor
    Użytkownik został odbanowany!
    Wracaj do gry!
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.