Jump to content
  • Create New...
  • 0

Skaczące fpsy CS 1.6

Go to solution Solved by aXenDev™,

Question

Witam , problem jest taki jak w temacie, skaczą mi fps'y. Przerzuciłem się na laptopa w ten weekend dopiero bo taka była potrzeba. Za bardzo nie znam się a tutaj jest jeszcze win10.

Podczas zakupu powiedziałem Panu w sklepie żeby spełniał wymagania cs:go więc z 1.6 nie powinno być problemu. Synchronizacja pionowa jest wyłączona , firewall też i w menadżerze zadań "hl.exe" procesy na niskim a dalej skaczą. Chwile jest normalnie 100 a zaraz spada do 50-60.

Mam nadzieje że ktoś będzie wiedział co zrobić

• Answers 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Podaj specyfikacje laptopa. Aktualizacja do Windows 10 19H1 z Majowej aktualizacji oraz aktualizacja sterowników. Zobacz również w dziennik błędów czy nie ma tam krytycznych błędów.

Wszystko zależy od konfiguracji. Jeżeli laptop nie był formatowany od zakupu to polecam to zrobić. Usuwa wszystkie zbędne rzeczy i laptop działa szybciej. Na dniach pojawi się druga część poradni

Posted Images

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Technik Forum
  • Solution

Wszystko zależy od konfiguracji. Jeżeli laptop nie był formatowany od zakupu to polecam to zrobić. Usuwa wszystkie zbędne rzeczy i laptop działa szybciej.

Na dniach pojawi się druga część poradnika na temat konfiguracji Windows 10.

Możesz samodzielnie go sformatować dzięki naszemu poradnikowi: Konfiguracja Windows 10 #1 - Formatowanie systemu oraz jego aktualizacja z wersji 7 i 8

• 0
  • Technik Forum

Aktualizacje systemu możesz zrobić przez asystenta aktualizacji: Asystent aktualizacji Windows 10 oraz ISO obrazu systemu

Również możesz skorzystać z asystenta firmy Intel przy aktualizacji sterowników: Asystent aktualizacji sterowników dla komponentów firmy Intel

Odinstaluj antywirusy (Te 360 co masz), Windows 10 ma wbudowanego antywirusa.

Podaj dokładny model laptopa. Powinieneś mieć model na pudełku oraz na naklejce na laptopie.

W wyszukiwarce wpisz podgląd zdarzeń i skopiuj tutaj treść błędów krytycznych.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.