Jump to content
  • Sign Up
  • Archives

Recommended Posts

Nick:  T.B.O
    Imię:  Michał
    Znajomość AMX (1-10):  z około 8-9
    Sprawny i działający mikrofon:  nie posiadam , lecz próbuję go narpawić
    Link do swojego GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/T.B.O/147.135.199.78:27015/
    Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:  Często przesiaduję na serwerze i widzę łamiących graczy regulamin ( często te najważniejsze punkty w regulaminie) , każdy mnie zna i wie , że ze mną da się porozmawiać , pożartować i jestem porządnym graczem ( zdarzyło się podknięcia , lecz je żałuję ) , codziennie siedzę na forum i widzę , że są skargi na innych graczy oraz cheaterów , wiadomo , że każdy ma swoje życie , lecz brakuje adminów i ich nie ma za dużo a każda pomoc się przyda 
    Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_1:0:2075231484  , NICK W STEAM:  T.B.O

Staż w Counter-Strike 1.6:  z około 9-10 lat
    Czy posiadałeś już admina?:  tak , posiadałem własne serwery
    W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:  lista serwerów wiaderko

Sory ale niestety na małe nie :/.

+Wiek.

+Staż w CS.

+Amxx.

+Doświadczenie.

-Mikro. 

-GT (Nie chodzi mi o ogólny czas, lecz o to ile dni w miesiącu grasz, potrafisz grać dwa dni po 6-8 godzin, ale następne 3 dni albo dłużej w ogóle nie grasz :/).

-Aktywność

+Steam(To jest twoje prawidłowe steam ID: STEAM_1:0:20636061 ;)).

Chciałbym dać na tak, ponieważ amxx, staż w cs, doświadczenie itd. Jest jak najbardziej na plus, ale twoje GT jest słabe można to sprawdzić po ostatnim miesiącu, w którym grałeś 11 dni... To trochę za mało na admina :/.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.