Jump to content
  • Sign Up
  • Archives

Recommended Posts

Nick: Synu

Czas: 09.07.2019 godzina 23-23:50

Powód: W skrócie: gracz Synu obrażał Grafiego, mówił różne obraźliwe teksty na jego rodziców i na jego samego. Na mikro powiedziałem do Syna, żeby się ogarnął, po czym ten przeszedł na obrażanie mnie. Okej, wszystko rozumiem, można mieć gorszy dzień czy wypić piwko za dużo ale jak się jest dorosłym człowiekiem to się nie ciśnie po rodzicach jak Synu. Zignorowałbym już te teksty dotyczące mutacji (mimo że 20 lat mam i głos raczej przerażająco nie piszczy) ale jak mi gość cały czas mamę obraża to uznałem, że zasłużył żeby odpocząć. Demko przedstawione to jedynie kawałek (już pod koniec) z jego obraz, bo w tamtym momencie wbił Posyp na serwer i gość przestał obrażać.

STEAMID/IP:  STEAM_0:0:420763989 (Synu)

Dowody (ss/demo): https://www30.zippyshare.com/v/mURpotjn/file.html

Pozdro

Potwierdzam to zdarzenie. Nawet gracz o nicku TommY próbował go uspokoić a ten powiedział coś stylu "na chu.. się odzywasz jak ci się matka puszcza"

Tamta sytuacja mnie nie dotyczy, ale też mam trochę do powiedzenia. Gość gra po to, żeby siać ferment na serwerze. Dorosły facet z nieco wyższym głosem powie coś przez mikro to wielki pan oburzony zaczyna szczekać(inaczej tego nazwać nie mogę, bo to same głupoty). Ludzie często zmęczeni po robocie chcą wejść pograć, a taki łeb nie robi nic innego jak tylko podnosi ciśnienie (brakuje tylko bana za danie się sprowokować dla takiej osoby). Nie wie nic o innych, a ocenia jak by wiedział wszystko. Co by tu mówić, gdybym miał opiekuna już by na ten serwer nie wrócił. Nie pozostaje wam nic innego jak zareagować należycie bo skończy się oznaczeniem Roniego i wszyscy odpoczną. Nie ma co psuć atmosfery na serwerze która panuje bo będzie jak kiedyś, a nie chce mi się pisać codziennie jakiś śmiesznych skarg.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.