Jump to content
  • Sign Up
  • Under fire
  • Recommended Posts

image.png

Witajcie w kolejnej edycji "Pod Ostrzałem"!

Pod mój celownik trafił Administrator Forum - @ aXenBiceps™!

Zapytałam 16 osób co o Nim sądzą.

A oto ich odpowiedzi:

Bardzo pomocny, nie miałem z nim żadnych niemiłych sytuacji. Myślę, że jest to dobry człowiek. :)

Axen nie jest zły. Robi co do niego należy i robi to dobrze, mimo wszystko nie ma co narzekać bo i tak mamy jedno z najlepszych o ile nie najlepsze forum jeśli chodzi o samo poruszanie się po Nim (styl to nie jest jedna wielka tapeta).

Maciek to osoba z którą się znam tak naprawdę szmat czasu, jest ogarnięty w tym co robi i stara się, aby te forum zawsze wyglądało ładnie, schludnie i cieszyło oko u użytkowników. Tak naprawdę gdyby nie ta osoba to forum wyglądałoby z pewnością dużo słabiej, więc mamy mu co zawdzięczać. Jest to osoba bardzo spokojna, przyjacielska. Mogę nawet rzec, że to bardzo dobry internetowy kumpel, pozdro rudy. ;)

Zdolny, ale leniwy.

O na celowniku jest ten co jeździ koleją do Moskwy.

Nasz forumowy rudy człowieczek, który robi dobrą robotę ale często mu się nie chce.

W counter strika próbuje strzelać lecz brat dalej lepszy. :D

Rudy Maciej to świetna osóbka, której nie brakuje poczucia humoru! Można z nim pośmieszkować i porozmawiać na wszelakie tematy, jest osobą niekonfliktową. Jako administrator spisuje się świetnie, wykonuje bardzo dobrą robotę, a forum coraz bardziej zachwyca swoim wyglądem.

Mało z nim gadałem chociaż jest już na sieci długo. Czasem miałem z nim styczność to wydawał się ogarnięty, ale jakoś nieufny.

Wykonuje mega robotę na forum no i ogólnie spoko Mi się z nim rozmawia jak już rozmawiamy. :D

Nie znam zbyt dobrze naszego kochanego administratora forum, lecz wiem że wkłada tu przynajmniej połowę serducha. :) Bardzo go za to szanuje. Czasami przesadza z poprawki i robi straszne babole językowe, no ale czego spodziewać się po informatyku. xD Pozdrawiam serdecznie, może kiedyś zobaczymy się w Trójmieście. :D

Nie znam go zbyt dobrze, ale ogarnia dobrą robotę na forum. A to się szanuje :)!

Pjeter dba o swoje, troszczy się o forum jak o własne dziecko, a swoim doświadczeniem i wiedzą potrafi naprawdę wiele. W przyszłości osiągnie wiele, a pomoże mu w tym jego upór, aby zawsze być najlepszym oraz osiągać swój cel. Od czasu do czasu palnie jakimś głupim pomysłem, który mało kto popiera. Czasami ma też jakieś okresy godowe, w których marudzi jak stara baba. Piotera nie da się nie lubić, a jego imię jest idealnie pasujące do jego charakteru. Cenię go za pracowitość oraz to, ile czasu wkłada w sieć. Pozdro Pieter. 

Podobno jest rudy i słaby w Cs'a. Niech w końcu odda formatowanie. Dzięki.

Nie ma tu co dużo mówić, równy człowiek i bardzo zaangażowany w nasze forum żeby wszystko śmigało.

Jako osoby nie znam go jakoś specjalnie, utrzymujemy kontakt tylko w sprawach forum. Zawsze gdy mam jakiś problem z forum mogę się do niego zgłosić i szybko dostaję odpowiedź. Cały czas stara się aby forum nie stało w miejscu i nie było żadnych błędów. @ aXenBiceps™ ale formatowanie to możesz oddać, bo Cię znajdę! 

Wyjadacz parówek dla którego style forum to całe życie. ;< Kiedyś znalazłem mu dupe z Gdyni na czatboxie to opluł ją. ;<<<

W skrócie robi swoją robotę starannie więc jest git, mi nie wadzi, wydaje się być sympatyczną osobą w sumie to tyle.

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

5 minut temu, Evi. napisał:

Czasami ma też jakieś okresy godowe, w których marudzi jak stara baba.

To ja dzisiaj XDDD

5 minut temu, Evi. napisał:

Kiedyś znalazłem mu dupe z Gdyni na czatboxie to opluł ją

Bo ludzie z Gdynii mają nierówno pod sufitem :D Trochę to boli, ale taka prawda :P

Co do formatowania to go nie przywrócę, bo większość na forum nie wie, że są dwa odcienie forum jasny i ciemny. Czasami dobieracie tak kolory, że nie da się tego przeczytać :D