Jump to content
aXenDev™

Happy Vacation! - Zacznij od początku

Recommended Posts

Admin

image.png

Aloha maniacy sieci! Mamy dla Was niespodziankę z powodu rozpoczęcia wakacji!

Pierwszą niespodzianką to usunięcie wszystkich ostrzeżeń, nawet tych z poziomu 0.

Wystarczy opowiedzieć nam co zamierzasz robić na wakacje.

(Nie interesują nas posty typu "nic").

Akcja nie dotyczy ostrzeżeń, które zostały nadane po 16 Maja 2019 roku.

Drugą niespodzianką to możliwość uzyskania odbanowania konta na forum.

Aby uzyskać odbanowanie należy napisać mini list do administracji dlaczego uważasz, że zasługujesz na drugą szansę.

List należy wysłać do nas na fanpage.

Nie gwarantujemy odbanowania! Administracja może odmówić przyjęcia listu.

Decyzję podejmują wszyscy czerwoni administratorzy i mają do 72h od napisania listu.

Wszystkie akcje ważne są do końca czerwca 2019 roku!

Donator

Każde moje wakacje wyglądają praktycznie tak samo. Wstaje około godziny 12, jem śniadanie, odpalam komputer i nabijam GT na serwerze. W ostatnim czasie mało gram na serwerach i zamierzam to nadrobić we wakacje. 

Jak wie każdy - wakacje to najlepszy okres na rozwój serwerów. I właśnie ten plan chce realizować, rozwijać serwery. W sierpniu, jak co roku jadę nad morze na 7 dni. Także @ don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ będziesz musiał sobie poradzić beze mnie. Kappa Napewno pojawią się jakieś wypady na miasto ze znajomymi itp.

Kolejnym moim planem jest pouczenie się trochę SourcePawna, chciałbym spędzić nad tym trochę czasu. Generalnie to będę w więkości siedział w domu.

Premium

Na wakacje na początku planuje wyjechać razem z dziewczyną do Holandii na 2 tygodnie. Potem będziemy podróżować do wszystkich z mojej rodziny :) A czas, który zostanie wolny spędzimy razem w domu :) 

Premium

We wakacje prawdopodobnie pojadę nad morze. Jestem typowym nolife'em komputerowym i będę wbijał topkę na MIRAGE#2. 

Głównie czas będę spędzał w domu jadł chipsy i popijał colą. 

Planuje na tydzień pojechać do dziadków na wieś. :) 

Sam początek wakacji spędzam pracowicie - przymusowe praktyki studenckie. Załatwiłem sobie w firmie ziomka NAJPRAWDOPODOBNIEJ (umawiane po pijaku xD ), więc nie powinno być ciężko. Potem miesiąc wolnego - albo praca albo kulturalnie nic nie zrobię poza wstawaniem późno no i pokedexa chce skompletować w pokemonach Y, a to dużo roboty :) wrzesień to tragedia bo będę musiał zdawać to czego mi się nie chce teraz - w skrócie prawie wszystko. No ale trzeba bo inaczej rok w pizdu bo przed inzynierka nie robia pościgówek podobno. Pozdro kochana administracjo we we unwarn 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.