Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
M4A1

Morderstwa, które dokonały dzieci [#1] - Historia Mary Flory Bell.

Recommended Posts

Zawsze psychiatria była najmniej rozwiniętą dziedziną medycyny, ale coraz częściej słyszy się o terapiach dla psychopatów, które polegają przede wszystkim na pobudzaniu empatii, która nie została im wpojona w wieku dziecięcym. Dobrze, że dzieci mają przywilej prawny zakazujący skazywania ich na karę dożywotniego pozbawienia wolności.

Spoko napisane pozdro i buziaczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Czemu dajecie przykro mi przy tak doskonałym materiale???????????

 

 

Brawo Kinga, jak zawsze kozak <3 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ"przykro mi" nie dlatego, że słaby tekst, tylko sytuacja. :)

 

 

Dobrze napisane. Zainteresowało mnie i przeczytałam całość, ale nie wiem, jak to skomentować. Tekst taki poważny, że aż nie chce mi się błędów wypisywać. 

 

 

Ps.

Erwin jest pijany. 

Edited by Ewwcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin

Ze względu na to, że interesuję się tego typu "kryminalnymi" sprawami, to już słyszałam o tej historii. Całość bardzo fajnie sformułowana oraz wyjaśniona. Niektóre mało znaczące szczegóły ominęłaś, co sprawia że tekst nie jest ani za długi, ani w żaden sposób nie "męczy" podczas lektury. Jedynie czego bym się doczepiła to tego, że mogłaś rozdzielić te największe "paragrafy" na mniejsze, rozdzielając tym samym niektóre części historii, aby móc jeszcze przyjemniej czytać tekst.

 

Co do kary Mary, rzeczywiście była ona znikoma w porównaniu do przestępstw których dokonała. Mimo tego trzeba wziąć pod uwagę fakt że były to lata 60'tę, i prawo nie było przygotowane na takie przestępstwa wykonane przez nastolatkę. Dodatkowo była ona chora psychicznie, i jeśli po tych 12 latach od morderstw stwierdzili że nie stanowi żadnego zagrożenia, to mogło tak rzeczywiście być. No ale nie da się ukryć, że to co zrobiła było po prostu potworne, ale myślę że jedna z największych kar, to żyć ze świadomością swoich tak okropnych czynów do końca życia.

 

Co do samego tematu, to wszystko wygląda pinknie. :) Dobra robota @ M4A1!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.