Jump to content
  • Sign Up
  • Suggestions and comments
  • Recommended Posts

Posted (edited)

A więc przychodzę z propozycją wprowadzenia na serwerku komendy "!voteban"

Wiele osób o tym wspomina, bo np. rano mało kto z Administracji gra ( nie mówię, że nie grają) , a jak wiemy teraz jest inwazja cheatów from "free CS". 

Komenda myślę, że jest bardzo przydatna bo nie zawsze Admin może byc na serwerze a perfidni cheaterzy zniechecaja do gry.

Nie wiem ile można by było dac wymaganych % graczy w głosowaniu do zbanowania osobnika - tutaj licze na propozycje, ale myślę w granicach 70-80% graczy na serwerze :)

No i na jaką długość - tu też licze na propozycje. 

A wiec co myślicie, przyda się? 

Edited by xoxo?

Moim zdaniem ryzykowna sprawa bo zawsze mogą znaleźć się trolle które "Zbanują" kogoś za nic ale z drugiej strony to nie jest głupi pomysł ale ja jestem i tak na NIE. :) 

@ Arunia na innych serwerach zawsze się to sprawdzało, a skoro będzie potrzeba"załóżmy to "80%""graczy na serwerze zeby kogos zbanowac, to nie ma takiej mozliwości by trolle banowali innych + vote mozna rozpoczać załóżmy od 8 graczy na serwerze, bo wiadomo jakby bylo mozliwe od 2 graczy czy tam 3-trzech to każdy by banował. 

+ komunikat, że nadużywanie lub bezpodstawne użycie !votebana jest karane i wszystko się wyjaśnia.

Jak dla mnie komenda która może dużo pomóc innym, bo fizycznie nie jest to mozliwe zeby zawsze był minimum jeden Admin na serwerze :)

@ MówMaciek - teraz od kilku dni miałem okazję postrzelać z rana bo to często mi się nie zdaża i powiem Ci, że ani razu Cię nie widziałem ani innego Admina a haxów o tych godzinach jest multum, bo na serwerze jak nie ma Admina to gracze "free csgo" pozwalaja sobie pomagać perfidnie "haxami" bo co to za problem zrobić nowe konto nie :D 

A no i żeby nie było żadnych nie jasności, że stwierdzam iż nie grasz nad ranem, tylko akurat zdażyło mi się przez pare dni grać i Cię po prostu nie widziałem :) 

To nie znaczy, że nie bywasz porankami bo tego nie jestem w stanie stwierdzić bo to nie moje pory na granie i na prawde to jest rzadkość dla mnie grać o takich godzinach. 

Jak dla mnie komenda która, nie wniesie nic złego ani nie obciazy serwera tylko może pomóc - zresztą jak uważacie to tylko propozycja :) 

Zobaczymy co inni o tym myślą, pozdro:nolife:

Można by było dać na 2 tygodniowy test. Głosowanie od 8 graczy i wymagane 80 % tylko kwestia teraz długości bana. Ja nie wyobrażam sobie perma przez takie vote. Max 24 h.

Druga sprawa, jak cheater nie dostanie perma, to zapewne wróci, więc musiałby się ktoś zająć pilnowaniem tego, a mianowicie, raz przynajmniej w ciągu 24 h pobrać, sprawdzić i ocenić demko czy ban był słuszny i jeżeli tak to go zmienić na perma.

No i ostatnia kwestia to immunitet dla administracji, żeby nie było sytuacji, że któryś z naszych adminów poleci przez takie vote dla żartu, bądz będą chcieli go wywalić z serwera bo zalezie jakiejś grupce za skórę.

W przyszłości mamy w planach coś takiego wprowadzić, lecz w całkiem innej formie.

Zgłoszenia będą przychodzić prawdopodobnie na steam np grupę,konfe by niepotrzebnie nie spamować skrzynek prywatnych administracji.

W taki sposób będziemy mogli kontrolować wszystkie zgłoszenia z szybkością realizacji też nie powinno być problemu.

Jeśli jakiś admin będzie dostępny pojawi mu się powiadomienie i będzie mógł od razu zareagować.

W takiej formie jest to zbyt niebezpieczne by jakiś gracz dostał bana za mikrofon,rush, kampienie bo to jest najbardziej prawdopodobne.

Nie ma też możliwości ustawienia kilku możliwości czasowych na jaki okres ma być ban. Taka komenda byłaby zbyt często używana czy byłaby ona konieczna czy też nie.

Propozycja została odrzucona!
    Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.