Jump to content

Recommended Posts

Witam posiadam pewien problem. Podczas grania na serwerze ONLY MIRAGE #1 mam ogromne spadki fps (czasami). Na normalnych grach mam po 70, a na serwerze po 10. (bez przeglądarek itp.) Komenda fps_max 999 nie działa. Macie jakieś pomysły???

Edited by aXenBiceps™
Usunięcie zbędnego wpisu
By aXenDev™,

Na forum panuje zasada 1 temat = 1 problem.

Only mirage nie jest serwerem CS GO czasami? Komenda fps_max 999 ci nie działa, bo musisz wpisać jeszcze jedną ważną komendę, a mianowicie fps_override 1. Jeszcze w options -> video odznaczyć opcję wait for vertical sync, wtedy masz odblokowane fpsy, oczywiście jeśli grasz na steam. Najgorsze jest to, że komenda fps_override 1 musi zostać wpisywana co odpalenie csa, ale na to też jest rozwiązanie. Wystarczy zbindować sobie komendę na najczęściej używanym klawiszu, wiadomo w 1.6 jest to klawisz "w". Wpisz w konsolę tę komendę bind "w" "+forward; fps_override 1". CS to stara gra, więc jak nie masz jakiegoś zabytkowego sprzętu, to z pewnością jest wina programów odpalonych w tle, bądź sterowników. Możesz też sprawdzić spójność plików lub przeinstalować CSa. Może być też tak, że to nie fpsy ci spadają tylko to wina obciążonego internetu. Sam miałem ten problem jakiś czas temu, fpsy w okolicach 500, 700, a miałem co jakieś 3 minuty takie freezy, że nie mogłem się ruszać.

Obecnie na serwerze są spadki fpsów i dlatego czasami możesz odczuć lagi/spadki. Pocieszę Cię nie jesteś sam :P Niedługo wszystko powinno wrócić do normalności :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.