Jump to content
  • Sign Up
  • General
  • d0naciak

Masowe UB na serwerach z okazji dnia dziecka

Recommended Posts

Hehehehehehehehehehehe ok no spoko jak to się mówi każdy zasługuję na drugą szanse no ale zobaczymy:

W sumie jak ktoś już bana i jest świadomy konsekwencji a i tak dostaje następne bany to coś jest nie tak moim zdaniem XD 

Teraz tylko zależy od tych osób czy mają trochę oleju w głowie żeby znowu ich nie dostać XD 

Pożyjemy Zobaczymy.

Miłego dnia.

1 godzinę temu, CABAN napisał:

Koszmarny pomysł... Wybacz, ale takie jest moje zdanie. 

Dokładnie to samo mam co roku na myśli. Teraz będzie trzeba znowu się męczyć z cheaterami i będzie trzeba też ich rozpisywać ://

By aXenBiceps™,

Dlatego są admini na serwerach :)

Posted (edited)

Niezbyt dobra inicjatywa. Ktoś, kto nagminnie czitował, nadal będzie to robił. Bezsens. 

Mam na myśli konkretne osoby. Czytam że zrozumieniem @ selfie. Jedna z takich osób ma ub. :)

Już ta osoba została zbanowana. XD

Edited by Azur.
    By selfie,

Czytaj ze zrozumieniem "Oczywiście pojawiły się wyjątki które nie dostały UB". Nie każdy dostał ub :)

Edited

By selfie,

@edit Opiekunowie robili listy i uwzględniali osoby które nie wejdą na serwer nigdy.

Chcecie pokazać tym "zarąbistym" (Waszym zdaniem) w jaki sposób traktujecie prace adminów i czas jaki poświęcają. Potraffie oglądając film, ucząc sie czy cokolwiek robić, wbić na serwech jak trzeba i zbanować jakiegoś dzieciaka czy innego spinbotera i teraz taki agent ma dostać UB bo Wy macie taki super pomysł. 

No moim zdaniem nie popisaliście się inicjatywą :p 

Najgorszy pomysł na świecie, cziterzy to śmiecie, a tacy ludzie nie zasługują na drugą szanse bez dobrego powodu i ładnie napisanego ub:)

Posted (edited)

Jak ktoś czituje, to ma świadomość, że może zostać za to ukarany banem, więc takie dawanie ub jest bez sensu. Tak jak wyżej

Godzinę temu, Nomak napisał:

Najgorszy pomysł na świecie

Edited by cieniowatY

Widzę, że nie każdemu ta sprawa się podoba, i niestety będę musiał dodać od siebie trochę więcej, jednak okej - należy Wam się wytłumaczenie :) Z jednej strony Was zrozumiem, jednak z drugiej postaram się wytłumaczyć, dlaczego zrobiłem tak, a nie inaczej. Co do CS:GO sprawa była dość oczywista, główne powody były dwa, po 1. Pewien plugin dołączony do SourceBansa, który miał na celu wykrywać duplikaty oraz banować je, działał delikatnie mówiąc średnio. Na podstawie IP sprawdzał, czy dana osoba ma już bany, jak jest ich tam dość dużo pod tym jednym adresem, to osoba ta wyłapywała bana za duplikat. Adres IP nie jest dobrym identyfikatorem dla graczy, zdecydowana większość z Nas adres ten ma zmienny (tj. co reset routera mają inny adres IP), przez co było sporo pomyłek przy banowaniu za duplikaty. Po 2. niestety, ale zauważyłem, że na pewnych serwerach rozdawane są bany na radar (i to na prawdę często...), czyli jeżeli pół serwera mówi, że typ jest odpalony, to admin bez sprawdzania walił permami, gdzie potem okazywało się, że no jednak czysty. Sam niestety nie miałem na to bezpośredniego wpływu, jednak sprawa została już wyjaśniona i na przyszłość będziemy musieli się po prostu wystrzegać przyjmowania byle kogo. Idąc dalej, nie każdemu chce się bawić (tym bardziej w CS:GO), po wyłapaniu perma we wchodzenie na forum i proszenie się o UB, mimo iż dany gracz był czysty. Wiemy jak jest, młody czy niedzielny grajek, kiedy nie będzie mógł wejść na serwer to po prostu go zmieni, a my na tym niestety z czasem tylko tracimy. Co do 1.6 to prócz banowania za duplikaty sprawa ma się dość podobnie. Dodam jeszcze, że były sytuacje w dziale UBT gdzie dany gracz został niesłusznie uznany za odpała. Niestety, ale te cheaty stają się tak ultra skomplikowane i trudne to wykrycia, że odróżnienie tych czystych od tych spalonych jest coraz trudniejsze. Dobrze wiem, że takie sytuacje miały miejsce i nie próbujcie mi wmówić, że tak nie było. Nie mam też o to żalu do nikogo bo jesteśmy tylko ludźmi i popełnianie błędów to rzecz ludzka. Wiem, że na ten moment odpowiednie osoby mają odpowiednie uprawnienia i razem wspierając się chcemy utrzymać czy może osiągnąć absolutny top jeśli chodzi o serwery. Na podstawie powyższych uważam, że ze względu na pomyłki - czy to w pluginach, czy Nasze - taki reset był potrzebny. Uwierzcie mi, że też nie chcę robić takich rzeczy, ale jak widziałem co się działo, to po prostu podjąłem taką decyzję. Wy pewnie nie obserwowaliście tego tak mocno, stąd bez większego zastanowienia stwierdzacie że masowe UB nie ma sensu, jednak mam nadzieję, że powyższymi argumentami przekonałem Was do tej decyzji i zrozumiecie mnie.

Jest mała część ludzi, która potrafi docenić drugą szansę. Ale jest! Zbanowanie ponowne to mniej niż minuta, proponuję się uśmiechnąć i cieszyć się grą wspólnie. :D

Posted (edited)

:thumbsup:

@ selfie polecam zobaczyć co dodałem do tego tematu jak coś.

Edited by cieniowatY
    By selfie,

Polecam do końca doczytać temat jak coś.

7 godzin temu, MówMaciek napisał:

Dziękujemy lecz nie miałem banów lecz mój kolega @ SERGIO DONPUTAMADRE ma bana A był czysty. 

Oceniło to już UBT. Celował przez ściany chociażby. 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.