Jump to content
  • Sign Up
  • Suggestions and comments
  • Recommended Posts

Witam,

Od miesiąca Lipca planuję na serwerze zrobić renowację oraz bardzo ostro wjechać z reklamami. Prawdopodobnie całkowicie nową paczkę ujrzycie na serwerze, lecz co za tym idzie- potrzebuję waszej pomocy.

Chciałbym, abyście mi napisali jakieś fajne propozycje i uwagi. Do dzieła ! :) 

1. Proponuje zrobić serię questów w zamian za monety. Przykładowo kilkukrotne plantowanie paki, podpalenie kilku przeciwników, zabicie paru przeciwników w jednej rundzie itp. 

2. Dodatkowo więcej przedmiotów w sklepie w różnych przedziałach cen. Czyli po prostu więcej przedmiotów z różnymi cenami. Przykładowo:
    Wczesniej:
    10 słabych skinów: 10 000 monet
    10 lepszych skinów: 20 000 monet
    10 super skinów:  30 000 monet
    Po zmianie:
    1 skin: 3 000
    2 skin: 4 000
    3 skin: 4 500
    4 skin: 6 000
    Chodzi o to aby gracze grający od czasu do czasu dla frajdy także mieli coś do wyboru. 

3. Może coś w stylu ulepszania broni. Co powiedzmy 300 zabójstw, a z kolejnymi poziomami coraz więcej gracz dostaje bonus do damage na danej broni. Na przykład:
    poziom 1: 300 killi +1dmg
    poziom 2: 400 killi +1 dmg
    poziom 3: 500 killi + 1 dmg
    Poziomów byłoby 10 w wyniku czego po wykonaniu wszystkich zadań gracz NA DANEJ BRONI otrzymywałby + 10 damage. 

Pisałem to tak na luzie i bez namysłu, a dodatkowo jest to tylko propozycja więc wszystko można zawsze zmienić.  

Jestem za , ale przydało by się dodać jakieś śmieszne skiny typu banan itp.

(questy to dobry pomysł )Nie zgadzam się z naofumi :

1.Po to są ulepszenia rpg do obrażeń itp.

2.Nie wiem o jakie skiny ci chodzi bo nie mam słabych lepszych itp.( jest tylko wygląd postaci ale to zależy od gustu ) 

Można dodać muzykę na koniec rundy

1. Proponuje modyfikację oferty vipa:
    - jeden darmowy model postaci 
    - powiedzmy że 30% tańszy "gang"
    - wprowadzenie noży dla vipów. Obecnie każdy GRACZ ma dostęp do WSZYSTKICH modeli. 
    - wprowadzenie negeva i scar-20/g3sg1 TYLKO DLA VIPÓW
    Wiadomo im więcej vip ma możliwości tym więcej osób będzie chciało go nabyć. 
    2. Wprowadzić maksymalną liczbę kredytów do kupienia. Wiem że serwer też potrzebuje pieniędzy i teoretycznie przez brak limitu serwer powinien zarabiać, ale na czymś takim traci się graczy. 
    Maksymalna liczba do kupienia powinna wynosić 500. A po 2 tygodniach od nowej edycji zwiększona do 1000.  

Posted (edited)

Jestem na tak o tego vipa.

Ale na nie o te kredyty  ponieważ wtedy mało serwer zarobi i jak gracz płaci to chciałby być lepszy od niektórych np. Dominator kupił 10k kredytów i jest na ez do zabicia.

Edited by Kennysss

Wiadomo że jeśli kupi to chce być lepszy od innych ale nie aż w takim stopniu. Te 10k to normalnie równowartość 2000 levela a to trochę dużo. Jest łatwy do zabicia bo po prostu się bawi bo wie że ma większość serwera na jeden strzał. 
    I jeśli już piszę to proponuje jeszcze zmianę tego nieszczęsnego bh -_-.

Kolejna propozycja.
    Usunięcie lub ZNACZNE zredukowanie expa za plantowanie paki. Obecnie exp za plantowanie dostosowuje się do levela i może dawać nawet +1,5 poziomu. 
    Przykład: Na 500 levelu z zabicie gracza z poziomem 200 dostaje 2000 expa a za plant paki NAWET 75k.

1. Usunięcie bagu z amunicją do broni.

2.redukacja expa.

3. Dodanie demka.

4. Dodanie nowych map.

5. Dodanie nowych skinów .

6. Dodanie lepszych rang vipa np. SuperVIP.

7. Nowe konkursy nie tylko za top10.

8. Dodanie questów.

9. Dodanie eventu wakacyjnego gdzie można zdobyć np. jakąś skórkę do postaci.

10.Nowe skiny do broni np. za momety.

11. Naprawianie bh.

12.Dodanie skrzynek gdzie będzie można dropnąć unikatowe skiny np. Noż jako śrubokręt itp.

13. Możliwość kupienia usługę vip za np.5000 monet na 1h

PS- Można byłoby stworzyć konkurs na własne mapy do surfa.

Posted (edited)

@ PanPolicjant wymieniłeś prawie wszystko to co było pisane wyżej XD.
    Dodatkowo jakieś skiny do spadochronów, przykład: https://gamebanana.com/skins/151904
    Naprawa wszystkich mniejszych lub większych bugów z !menu !lvl !store i innymi komendami. Tak jak wyżej ktoś pisał przy wymianie przedmiotów ze !store po prostu znikają, lub nie da się ich wymienić. Dodatkowo komenda !ranga lub !lvl pokazuje złą liczbę punktów potrzebną do rangi. W !sklepsms  nie mamy możliwości zakupu ponieważ numer telefonu na który mamy wysłać sms'a nie jest podany, + gdzieś glęboko są jeszcze informacje o starym właścicielu serwera itp. 
    Przydałoby się także usunąć zbugowanego skina "terminator". Po całej mapie ciągną się za nim "dziwne paski". + dodanie oryginalnych rękawiczek od skinów postaci gdyż aktualnie nie ma nic, dosłownie. 

Edit: + usunięcie powtarzających się map. Na serwerze są chyba AŻ 3 mapy surf_ski które różnią się od siebie tylko teksturami i wielkością jaila. Granie 3 razy pod rząd na tej samej mapie nie należy do szczególnie przyjemnych. Nie mówię tylko o surf_ski ponieważ takich map jest kilka. 

Edited by Naofumi ☂

Witam.

Pomału zbliżamy się do kroków renowacji serwerów. Pierwszym krokiem będzie przyjęcie przez moją osobę @ BinaR na opiekuna- ufam mu w 100% i wiem, że ten chłopak ma spory potencjał. Pierwsze co zrobi dany opiekun to będzie sprawdzenie podań oraz zachowań administracji, następnym krokiem będzie wprowadzanie zmian. Pozdrawiam ;)!