Jump to content
  • Telephones / Smartphones
  • Recommended Posts

Posted (edited)

Mogę ci polecić Xiaomi Mi8 Lite. Mam go jakieś 5 miesięcy już, bateria trzyma dosyć długo, aparat robi dobre zdjęcia, nie tnie się, szybko się ładuje,  ekran dobrej jakości daje radę. Ale jak to tani telefon ma swoje wady, w porównaniu do mojego starego s5 neo ma średni mikrofon, oraz czasami gubi zasięg (chodzi o neta mobilnego) tam gdzie s5 neo w miarę dobrze sobie radziło. Jak znajdziesz dobre promo to może go w okolicach 800 zł kupisz (oczywiście nowego). Ogólnie Xiaomi robi dobre telefony w niskiej cenie, także możesz jeszcze inne smartfony od nich obczaić. Pozdrawiam :P

Edited by BilardowyWirtuoz
    Malutki błąd

Donator

Ja Polecam gdyz sam uzywam Samsung Galaxy A 4 lub A5 bardzo dobry telefon jeden i drugi i wcale nie za miliony , lub jesli lubisz Huawei i sie nie martwisz pierdolami , ze przez prezydenta USA znikna z rynku :) Telefon Huawei P Smart 2018 lub 2019 mistrzostwo  wogole z bateria jest nie do pokonania przez konkurencje i wydajnosciowo rowniez nie odstaje od Samsunga , I phone czy innych Modele typu Mate 20 i Pro 20 w tej wersji nizszej tez w cenie nie gigantycznej . Zalezy do jakiej maksymalnej kwoty telefon potrzebujesz to druga sprawa. W kwestii telefonow ktore sa od niedawna na rynku typu Wiko ,Xiaomi ,ZTE to nie chce sie wypowiadac , telefony marki Honor sa od Huawei ,ale tez nic nie powiem w tym temacie . Napewno jak masz kupic to kup taki zeby nie siedziec przy ladowarce co kilka godzin i aby byl w miaare wydajny  .Minimum te 3 gb ram i 32 gb pamieci no i okolo 3200 mAh (bateria ) i wyzej wtedy gwarancja ze telefon podziala przy wlaczonym wifi i graniu w gierki okolo doby oczywiscie nie na wyswietlaczu ustawionym na maxa

Siemano ;)
    Szczerze mowiac posiadam SOny Xperia XZ3 jako telefon prywatny i Sony Xperia Z2 jako telefon firmowy .

Z obu jestem bardzo zadowolony .

Sony Xperia XZ3 mozna kupic juz za 1200-1500zl

Sony Xperia Z2 mozna kupic za 200-500zl 

Serdecznie polecam oba telefony