Jump to content
  • Sign Up
  • Suggestions and comments
  • Recommended Posts

Witajcie, chciałbym, wam przedstawić wszystkie mapy jakie, są aktualnie dodane na serwerze. Jakie mapy są według was nie potrzebne, a jakie można jeszcze dodać? Czekam na jakieś ciekawe propozycje oraz argumenty dodania/usunięcia mapy. Oczywiście posty niewnoszące nic do tematu będą ukrywane.

• as_oilrig 
    • cs_assalut_1337
    •  cs_italy 
    • cs_italy2_32 
    • cs_office 
    • de_abaddon 
    • de_aztec 
    • de_blue 
    • de_cache 
    • de_cbble 
    • de_chateau 
    • de_cpl_mill 
    • de_dust 
    • de_dust2 
    • de_dust2002 
    • de_dust4ever 
    • de_eldorado 
    • de_grec 
    • de_hell 
    • de_hell_2013 
    • de_inferno 
    • de_kabul32 
    • de_late 
    • de_lost 
    • de_mirage 
    • de_nuke 
    • de_piranesi 
    • de_prodigy32 
    • de_sunny32 
    • de_survivor 
    • de_torn 
    • de_train 
    • de_tuscan 
    • de_verso 
    • de_vertigo 
    • de_westwood

Posted (edited)

Do dodania:

css_overpass

nth_lets_take_mothers_tank

de_alexandra

cs_estate

cs_havana

de_barcelona

Do usunięcia:

de_westwood

de_aztec lub zamiana na de_aztec_fal

Edited by zonic

Posted (edited)

Panowie/Panie, przedstawiając mapy do dodania/usunięcia podawajcie jakieś powody, bo aktualnie piszecie swoje mnie mania, czyli gusta i guściki. 

Do usunięcia: 

- cs_italy2_32 - mapa nie grana, wystarczy samo cs_italy które i tak jest słabo widziane na serwerze 

@ selfie @ Myszka Miki, cs_assault_1337 - tej mapy nie ma na serwerze, ale jak już przy niej jesteśmy to jest ZA dodaniem. Wcześniej był assault_mega który był zbyt stronniczy dla CT, mapa lubiana 50/50 ale wersja 1337 jest w miarę sprawiedliwa z małą przewagą TT (czyli tak, jak powinno być na mapie cs_). 

Dodałbym również:

de_rats_1337 - wcześniej był rats_final (w pokoju), na którym zazwyczaj leciało RTV. Jednak jeśli chodzi o klasycznego powiększone ratsa z w miarę równymi szansami teamów, to spotkałem się parę razy na serwerze z opiniami że chętnie się by pograło. 

a propo propozycji poprzedników:

de_musem - mapa była już kilka razy wgrywana i nie cieszy się zainteresowaniem. 

de_alexandra - generalnie mapa trochę bez sensu, zaraz na starcie leci pełno granatów przez bramę. 

i kolejna sprawa usuwania/aktualizowania popularnych map: 

Myślę, że FFA nie powinno rezygnować ze standardów map jak aztec czy wspominany west. Może mapę lubić i nie - sprawa indywidualna, ale te mapy są grane w dodatku chętnie przez większość. Wiele razy jak wybierzecie aztec'a pada zaraz tysiąc wypowiedzi w stylu <JEZU ZNOWU AZTEC>, <CO WY WYBIERACIE> itd - ale mapy same się nie wybierają, decyduje większość i przyjdzie co do czego i tak gracie/ilość graczy nie spadnie jak w przypadku niestandardowych map jak choćby de_grec 

Edited by H22
    By selfie,

Myszka jest Opiekunem teraz, a więc niech on działa :)

Do dodania css_overpass - myślę, że szybko ludzie by ją ogarneli, dobra mapa :D
    Do wywalenia 
     cs_italy - nikt w tę mape nie gra :D
    cs_office - z moich obserwacji jak gramy office jest płacz o rtv

Do usunięcia jak dla mnie !!!

as_oilrig - Mapa praktycznie nie grana .

cs_italy2_32  - Klasyczne italy wystarczy a i tak jest grane raz na 5 dni.

Do dodania :

css_overpass -  może nie klasyk ,ale mapa wyrównana i  wcale nie tak bardzo ciężka w ogarnięciu.

cs_estate - Stara dobra klasyczna mapa z Hostami . szkoda że wogóle wcześniej usunięta ....... 

Posted (edited)

Do dodania:

- de_forge 

Link: https://gamebanana.com/maps/164215

Mapa bardzo podobna do cbble który jest bardzo często grany, z tym że bardziej wyważona. Dodatkowym plusem jest to, że była grana na ESLu.

Do usunięcia:

wszystkie as_ i cs_ - w ogóle nie są grane, a jeżeli są to i tak są to mapy kompletnie nie zbalansowane. Jak ktoś jest w terro to kampi i tyle, super pożywka dla statsiarzy.

Edited by RRABARBAR

Posted (edited)

Do usunięcia oilrig mapa dla graczy ogarnie tych  nie każdy rozumie zasady tej mapy i ze jest vip którym na sie ewakuować większość wpisuje RTV zaraz po wyborze czasami wybór z przypadku bo nie ma nic lepszego 

Do dodania amr i forge fajne i równe mapy dla obu druzyn

Edited by EmerytBC

W dniu 27.05.2019 o 01:02, buheR napisał:

cs_office - z moich obserwacji jak gramy office jest płacz o rtv

Ogólnie mapa jest grana i lubiana przy mniejszej ilości graczy , a poza tym dobrze, że w tej całej liście map jest taka 'mniejsza'. Tutaj po prostu jest kwestia tego, że czasem ludzie nie potrafią rozsądnie wybrać mapy do gry, bo jak cs_office jest wybierany przy serwerze 32/32 to się nie dziwię, ze jest wywoływane głosowanie. [jedna wielka mordowania, a nie normalna rozgrywka] :)

-> Do usunięcia:

cs_italy_32 - po co dublować skoro jest zwykła wersja. :P

de_hell - sytuacja ta sama co w przypadku italy

^ Usuwanie klasyków czy tam standardów jest kompletnie bezsensu. :) 

-> Do przywrócenia zdecydowanie:

css_overpass,

cs_estate - mniejsza mapka idealna jak nie ma pełnego serwera do gry, plus swego czasu jak była na serwerze to ludzie ją w miarę wybierali i nie było większych problemów

-> Ktoś wyżej wspominał o cs_747 i dałabym ją na próbę żeby zobaczyć jak się przyjmie, osobiście dobrze się na niej gra. :) 

-> Co do as_orlig to ciężko mi się określić - czy zostawić czy usunąć, bo z tego co miałam okazję na niej grać na naszym serwerze to ani razu rtv nie było wywoływane i gracze sobie normalnie na niej radzili., a z tego co zauważyłam ogólnie podczas gry to jest nominowana :P

-> Odpada:

cs_militia - w sumie jej bym nie dodawała, sporo jest narzekania graczy na tej mapie i kończy się to albo ich wyjściem albo rtv.

de_musem - jak była grana to był lekki chaos i narzekanie, ogólnie była mało nominowana

Moja propozycja ;)

Mapki do kasacji

De_dust ~ unbalanced sh*t

Assalut i wszelkiego rodzaju jego wersje też niepotrzebne 

Oilrig nikt tego nie gra a jak ktoś zechce  i tak po chwili jest płacz rtv

Hell_2013 - klasyczny hell wystarczy te mapki roznią sie tylko murem na środku

Mapki do dodania

De_dust4 - zdecydowanie lepsza wersja zwykłego dusta z pewnościa przyjemniej będzie się grało, a przynajmniej na okres próbny bym polecił.

Cs_estate - kiedyś była ludzie chętnie ją grali

De_storm - też była i zdaje mi się, że chętnie grywana

De_wildywest mapa spoko myślę, że by się przyjeła wśród sympatyków Eldo czy Westa, a także wśród innych graczy bo raczej się tam tak po dachach nie skacze ( o ile dobrze pamiętam)

i kilka mapek na których chętnie bym pograł ;)

de_airstrip

cs_havana

cs_backalley