Jump to content

[CS:GO Only Mirage #2] Podanie o admina {Lemon}

kuba25212
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Lemon;]
Mutacja głosu:Tak 
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Lemon%3B]/145.239.16.82:27015/ 
Znajomość SourceMod [1-10]:3/10
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Banuję osoby, które nie przestrzegają regulaminu.Jako admin będę starał się o komfort gry dla innych graczy.Będzie to mój pierwszy admin więc,
sourcemod nie jest na najlepszym poziomie ale idę na informatykę więc nauka tego nie będzie dla mnie wyzwaniem.
Chciałbym zostać adminem, ponieważ potrafię wyłapać cziterów. 
Posiadasz działający mikrofon:Tak
Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198254783789/
Steam ID: STEAM_0:1:147259030
Czy posiadasz konto Prime?:Tak
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Tak 
  •  

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wcześniej dałem TAK, ale mówiłem, że nie przekonało mnie "dlaczego ty", teraz jest taka sama odpowiedź z dodanym jednym zdaniem odnośnie SM, na informatyce raczej się nie nauczysz nic o SM także nie rozumiem kompletnie tego zdania "ale idę na informatykę więc nauka tego nie będzie dla mnie wyzwaniem." :D W skrócie jak widać mało Ci zależy skoro napisałeś identycznie to samo. Mimo, że moje zdanie się aktualnie mało liczy to postanowiłem się wypowiedzieć jako, że wcześniej też się wypowiedziałem. 

toćka w toćke poprzednie podanie zero wysiłku kopiuj wklej. Jestem na Nie z powodu skopiowanego podania, gdyby bardziej mu zależało to by się bardziej sie rozpisał.

Edited by Tominter

Skopiowałeś całe poprzednie podanie. Niestety, ale SourceModa na informatyce nie uczą. Podszkol się trochę w tym i następnym razem napisz podanie na nowo. W między czasie nadrób forum.

Życzę miłego wieczoru.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.