Jump to content

Skarga na Pere i Janusz45.

OnyX
 Share

Recommended Posts

Nick: Pere oraz Janusz45.

Czas: dzis 21:25 cos kolo tego mapa de_mirage

Powód: Gracz Janusz45. podkłada paki żeby Pere mógł sobie rozbroić i nabyć kolejne poziomy. Jest to moim zdaniem łamanie regulaminu przez gracza jak i przez admina.

STEAMID/IP: -----

Dowody (ss/demo): http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1905152115-de_mirage.dem.zip

7:38, w tym momencie Janusz45. zostawił Pere żeby mógł sobie rozbroić, dogadani przez mikro

9:28, tutaj  Bercik podłożył bombe, Pere go zabił a Janusz45. zamiast zabić Pere to uciekł żeby Pere  mógł sobie rozbroić

12:25 tutaj już ewidentnie sam Janusz45. podłożył pake, i specjalnie uciekł od paki, a Pere rozbrajał zaliczając sobie misje.

Oraz chciałbym załączyć też na tym demku stawiane miny przez gracza "Pere"

2:46 

3:35

4:23

5:24

9:52

10:39

Znalazłbym ich jeszcze więcej z pewnością ale nie chce mi się już przeglądać tego demka.

Możecie mnie wszyscy wyzywać, że jeb*na konfitura itp, bo jesteście kolegami Perego z cs'a. Całkowicie to zrozumiem :) 

Czekam na decyzję opiekunów @ Adrian. i @ Kow@l

POZDRAWIAM ONYX

Skarga jest słuszna.

@ *KafirA* otrzymuje jednodniowego bana za pomaganie  w misjach. (Przyznanie się do winy miało tu spore znaczenie).

Natomiast admin @ Pere dostaje -2 punkty do tabeli za pomoc w misjach, oraz za brak kultury.

Dodatkowo wszystkie plusy za aktywność na serwerze zostaną mu wyzerowane.

Mam nadzieję że więcej takich skarg nie będzie, a kara którą dostał admin da całej reszcie do myślenia.

Jeżeli jestem dla was zbyt miły wystarczy powiedzieć, a sytuacja się zmieni.

Sprawa wyjaśniona.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.