Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
M4A1

Szukam Gdzie wybrać się na 18ste urodziny?

Recommended Posts

Witam! Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, ale nic innego nie znalazłam. Niedługo zbliżają się moje osiemnaste  urodziny, jestem takim typem osoby, która nie ,,opija” urodzin. Szukam miejscowości w której można zwiedzić i zobaczyć coś ciekawego, chciałabym wybrać się w taką jednodniową podróż, ale, że jestem ,,boidupą” boje się jeszcze oddalać od domu, stąd moje pytanie do Was. Jakie miejscowości moglibyście mi polecić? Maksymalnie 2–4 godziny jazdy od Białegostoku lub 2 godziny  od Warszawy i okolic, po głowie krąży mi właśnie nasza stolica, więc co można tam zobaczyć prócz Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernika?

Edited by M4A1

Masz jeszcze w wawie ładna starówkę, złote tarasy, galerie też są spoko. Osobiście powiem ci że Lublin jest bardzo ładny bynajmniej dla mnie. Ale nie wiem jak tam z dojazdem jest od ciebie. Ale ogólnie co do Wawy myślę pomysł okej. Fajne są też muzea  jak chcesz pochodzić  i lubisz troszeczkę historii. ;)

8 minut temu, PrOo | SerQQQ.!!! napisał:

Masz jeszcze w wawie ładna starówkę, złote tarasy, galerie też są spoko. Osobiście powiem ci że Lublin jest bardzo ładny bynajmniej dla mnie. Ale nie wiem jak tam z dojazdem jest od ciebie. Ale ogólnie co do Wawy myślę pomysł okej. Fajne są też muzea  jak chcesz pochodzić  i lubisz troszeczkę historii. ;)

O starówka super pomysł muzea również.Galerie raczej mnie nie interesują, nie zwiedzam sklepów i za duże tłumy :D do Lublina mam 3 godziny drogi, więc też świetna opcja :)

Edited by M4A1

Mordziaty jak Wawa to spoko, dużo miejsc i jest co zwiedzać :D mam tam z godzine w jedną strone wiec jak cos moge podbić. 
Miejsca ktore nie polecam to moje miasto oddalone o 42 km od 100licy - Mińsk Mazowiecki, zero fajnych miejsc na impreze, nie wiele miejsc do zwiedzania - obejdziesz wszystko w 5 minut i po zajawce :D a od 23 od 6 rano prohibicja i alko nie kupisz :D
Ewentualnie Siedlce w drugą mańke jakies 90 km na wschód od Warszawy. Czerwiec ciepły to zabawić sie można nad Zalewem w Siedlcach, mają tam pare klubów na impreze i wiecej zabytków itd. 

Edited by Dranzer

@ M4A1 co do Siedlec jak wbijesz podjadę autkiem bo to jest chwilka i mogę cię oprowadzić bo to moje rejony jakbyś chciała ;) zalew jest kozaczek na prawdę i polecam bardzo. :D