Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

rzadko kiedy wypowiadam się na forum i widzę, że temat przechodzenia był wałkowany i nie rozumiem dlaczego nie utrzymaliście banów za oszukiwanie ptb, już w du**e mam sama ucieczkę na rozgrzewce ale uciekanie do lepszej drużyny mimo, że ptb przeniosło gracza żeby wyrównać rywalizację jest dla mnie idiotyczne. Skoro ktoś taki mądry wprowadził to ptb to czemu teraz gracze pokroju Kluska, Kolejarza (ten to już wgl 10 razy na mapę i z 100 razy po rundzie /rank wpisuje), Czarnykondon czy jak mu tam tak samo, Murdock już się opamiętał i chyba teraz nie zmienia tak jak to robił kiedyś. Sam kick nic nie daje, bo wchodzi na specta i oczekuje kiedy w ct miejsce wolne się znajdzie. Aztec typowa mapa pod CT i zdarza się, że na tej mapie tt nie ma szans wyjść za bramę nawet bo gracze mocni z CT, których przeniosło do tt, żeby wyrównać rywalizację uciekają na spect na tzw sranie po to, żeby wrócić do ct, albo po rundzie jak wolne to ucieka. Wprowadźcie jasny zapis, że oszukiwanie PTB to ban 15 czy 50 min jak było wcześniej, czego sam doświadczyłem jak tak zmieniłem zespół. Na rozgrzewce niech ucieka ale nie po przenosinach przez PTB. Graczy tu nie brakuje i nie zabraknie na pewno jak to wprowadzicie. Bo codziennie od południa do wieczora trzeba sporo czekać, żeby wbić na serwer.

Pozdrawiam

Mayer-Juhas

22 minuty temu, czarnyy napisał:

Na rozgrzewce podobno można przechodzić, później jak ktoś przejdzie są kicki/bany :)

jak masz wykupionego slota to po kicku wchodzisz jak dzisiaj z kolejarzem i czekacie na spect aż znów można do CT wejść, więc przy okazji robicie idiotów z adminów i ich roboty. I to ewidentnie.

hahahahahaha, uciekam do lepszej drużyny. Na razie kto tu robi idiote z kogo, to tylko Ty z siebie, nie pozdrawiam.

By Titania,

Twój post nie wnosi nic do dyskusji. Kolejnym razem warn.

Na serwer został wgrany nowy plugin PTB, a co do oszukiwania graczy przechodzących do lepszej drużyny, hmm. Moim zdaniem tak jak jest niech zostanie. Nie widzę sensu banować kogoś na więcej niż 30 min, za takie coś. Admin nie zawsze zauważy czy ktoś przejdzie sam czy to PTB. Z drugiej strony jest nowy plugin do PTB i zobaczymy jak on będzie działać. Pamiętajcie, że to tylko gra i nie liczy się, kto w danej drużynie jest.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.