Jump to content

Przesadzona ilosc EXPa za "natychmiastowe zabicie"

WujciO SamobujciO
 Share

Recommended Posts

Witam, 

Chialem porozmawiać na temat EXPa który się dostaje za natychmiastowe zabijanie (w sensie kosa na komandosie, TG, wybuch predatora, fartownis itp).

Mówiąc w prost ten exp leci jak szalony za takie zabicia. Grajac Komandosem tydzień, dogonilem @ VarragRuuushk w levelu i bez problemu mogę przegonić (co chciałem ale to moze być mała przesada :P), już nie mówiąc co się narobiło z ta klasa, to jest kompletnie inny temat który tez trzeba przemówić bo komandos dalej jest OP (jeśli nie gorszy).

Mam bardzo prosta propozycje, zamiast przy natychmiastowych zabijaniu zadawać 900 dmg (co jest problemem bo za dmg tez jest exp i z tad robi się taka parodia z lvlami) zamienić to albo na zmniejszona ilość (350 max, ale co tez moim zdaniem będzie dalej dawało dodatkowy exp bo mało kto by tyle miał hp, co jest możliwe przy właściwej kombinacji perkow klas i dodatków), albo zęby wszystkie perki/umiejętności były ustawione żeby zabierały dokładnie tyle ile gracz ma hp (kiedyś na innych serwerach to widziałem) co powinno zmniejszyć ilość expa który się dostaje za fraga przez natychmiastowe zabijanie.

Pozdrawiam :)

EDIT:

Natychmiastowe zabijanie samo z siebie nie ma dodatkowego expa, złe to wytłumaczyłem, to chodzi o ilość dmg jakie natychmiastowe zabijanie zadaje co powoduje dodatkowy exp, jak strzelasz w gracza tez dostajesz expa.

Edited by WujciO SamobujciO

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.