Jump to content

Skarga na: caban, roni, wiesz co jest 5

Tayquil
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Tayquil

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: Caban, Roni, Wiesz co jest 5

treść: 

Dzisiejszego dnia wszedłem na serwer 4maps go mod. Jestem człowiekiem, który lubi wejść na serwer, pośmieszkować i pograć/pogadać na luzie o głupotach. Po prostu dla relaksu gram. WIęc wszedłem dzisiaj na serwer i pisałem do Divi na czacie i zaczęła się zabawna sytuacja, ponieważ pisałem jak byłem martwy rzeczy, które nie były ani prowokacjami ani nie było obraźliwe (Divi sama też troszkę ,,śmieszkowała"). No i tak piszę, i nagle przychodzi Caban i pisze, żebym dał Divi spokój (20:06, demko gra1.dem jest z dzisiejszej sytuacji). Administratorzy ROni i wiesz co jest 5 też do mnie z pretensjami wyskoczyli, że przeszkadzam innym (pisałem gdy byłem martwy. na demku widac, że wulgaryzmów ani obraźliwych słów nie użyłem), że innych to drażni i z tonu w jakim to pisali/mówili, łatwo wywnioskować, że to była prowokacja i zastraszanie. Ba, dostałem nawet miano stulejarza (uważam to za obelgę), bo jak to można w grze pisać z dziewczyną, to zakazane.. A nie czekajcie, w regulaminie nie ma nic o tym wspomniane.
A i należy także dodać, że admin wiesz co jest 5, wczoraj mojego kolegę, z którym grałem mianował tutaj cytat ,,Amebą". Ani @ Kapibar92^ani ja, do tego administratora nic nie napisaliśmy, ale czepił się Nas, więc kolega napisał, żeby nie prowkował nas (Demko gra.dem,  06:39- nie slychac, ale powiedzialem ze paka jest na bsie1, a Pan wiesz co jest 5 sie tego tez czepil co wyraznie slychac, demko z wczoraj). Więc, dostalem obelgę i prowokacje, za coś, co jest legalne, bo w regulaminie nie ma mowy o zakazie pisania. Uważam, że  jest to nadużycie administratora szczególnie, że stali gracze przeklinają i na mikro gadają i nikt się ich nie czepia, natomiast ja za pisanie na czacie otrzymuje obraźliwe komentarze w moim kierunku.  Też pragę dodać, że tylko ta trójka uważa to za denerwujące, nikt z graczy nie miał wobec mnie obiekcji. 
P.S. Demka kręce, zeby w razie W mieć dowod, jak admin wiesz co jest 5 prowokuje mnie, bo chyba ma pretensje o to, że gdy napisał mi że jestem słaby, na początku rundy napisałem mu, dla żartów, że zaraz go dojade z kolegami. I od tamtej pory słyszę, że powinienem się leczyć.

dowody(w przypadku skargi):  https://www12.zippyshare.com/v/TOoRlxh3/file.html

Edited by Tayquil

• Support

http://wklejto.pl/738330

W ciągu jednej mapy wysyłasz 120 wiadomości...

Ostrzegałem,  żebyś się uciszył, bo takie rzeczy jak info czy zgłoszenia na u@ są przez ten spam niewidoczne i musimy się bawić w konsoli, żeby coś znaleźć, ale nie... ktoś wydaje się być mądrzejszy.

I nie "Nagle przychodzi", bo siedzieliśmy na serwerze i był spokój, póki się nie pojawiłeś.

Chcesz poderwać laskę, idź do parku i gadaj z jakąś, ewentualnie idź podrywać na Steamie. Na serwerze spamu nie życzę i jak zobaczę coś takiego jeszcze raz, to z banem polecisz.

Zamknę i niech opiekunowie rozwiążą, bo nie będę rozwiązywać skargi na siebie (chociaż mogę...)

@ Nunko @ #Legendary RaXeN

Wiec jak @ Roni wzywa mnie i @ #Legendary RaXeN to wypowiem sie krótko zwiezle  i na temat :

1.Pisać mozna zawsze i nie jest to zabronione ale spamowanie tak .

2.Jak mówisz ze piszesz dla smiechu jak i podrywu tylko ze to Ci nie wychodzi wgl .

3.Wiec jak chcesz z @DIVI porozmawiać umówić sie czy bóg wie co tam Ci po głowie chodz to rób to poza gra na pw .

4.Spamowanie głupotami i pisanie 120 razy w ciagu jednej mapy utrudnia prace w duzym stopniu gdyż człowiek jak by potrzebował cos poważnego znaleść to utonie w logach i zajmie mu to duzo wiecej czasu .Wiec pomyśl o pracy innych .

5.Skoro mówisz że @ Spizgany Wloczykij Cie obraził jak i Twojego kolege napisz skarge przedstaw konkretne dowody na jego wine .

6. Napisałem mu, dla żartów, że zaraz go dojade z kolegami.  To są Twoje słowa ktore napisałeś i jak byś nie wiedział to sa kierowane grozby karalne w stosunku do jego osoby i nikt nie ma pewnosci czy to są żarty jak piszesz czy słowa obierzesz w czyn nikt nie siedzi w Twojej głowie i nie wie co zamierzasz zrobić wiec , takie coś zostaw dla siebie !!

7.NIe mow za kogoś i nie pisz w imieniu kogo kolwiek jeżeli ktoś kogoś obraził niech sam załatwia swoje sprawy a nie wynajmuje adwokata i jak jest skarga to porusza wszystkich tak jak napisałem w punkcie 5.

8.Odniose sie do screena 1:

Tayquil -15:36:27- 'say' "skrina zrobie i opiekuna sie spytam bo nie wierze xD"
CABAN -15:36:31- 'say' "dajesz"
Tayquil -15:36:34- 'say' ":)"
Roni -15:36:40- 'say' "akurat tu siedzi ktos wazniejszy niz opiekun ^^"

Tak @ Roni jest wyżej od nas i ma prawo sie wypowiedziec jak i Cie upomniec a nawet ukarac .A uwierz że bez podstaw by tego nie robił gdyż nie jest osoba z pierwszej łapanki i zna sie na swojej robocie .

Na pierszym demku to Ty pow ze ma rozdwojenie jazni i sie smiałes jak mowił cos do kogoś .!!

Na drugim demku siedziałeś na respie zostałeś upomniany i jeszcze ale masz ? Ciesz sie ze bana nie dostałeś .

Piszesz w czasie gry a nie że jak zginiesz wiec Twoje zeznanie ze nie pisałes jak zyłes troszeczke rozbiega sie .

Reasumujac :

1.skarge odrzucam

2.Jezeli czujesz sie urazony lub ktos inny niech napisze skarge z konkretnymi dowodami

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.