Jump to content

Skarga Exponiw + Kowss rykoszetem

DymsoN
 Share

Recommended Posts

Twój nick

DymsoN

Nick gracza/admina

@ Exponiw @ Kowss

Opis sytuacji

Prowadzę na mapie jail_akd_snowyday. Wydaje standardowe polecenia w postaci bezruchu w celi. Wszystko idzie jak po maśle bez najmniejszych kłopotów z wyjątkiem paru uciekających delikwentów. Po opanowaniu ucieczek więźniów przechodzę do normalnego prowadzenia bez stresu, pewien swoich własnych słów jak zawsze. Na serwerze jest obecna trójka adminów @ Exponiw @ Kowss @ Weronika. Weronika nie znalazła się w tej skardze z uwagi na to, że zna moje możliwości jako strażnik prowadzący i zwyczajnie ufa mi, gdy przyodziewam kostium strażnika, a co za tym idzie, nie wcinała się w prace innych adminów wymienionych w skardze, którzy obrali sobie za cel na tej mapie po prostu uprzykrzyć mi życie. Wracając do sedna, wyprowadzam więźniów z celi i każę ustawić się na markerze z bezruchem do odwołania. Otrzymują oni ode mnie w obecnej pozycji takie polecenie "Macie zakaz skakania do odwołania i idziecie po markerze 3210". Wszyscy idą tylko @ Exponiwpodskakuje, więc chciałem go karniakować (nie muszę karniakować nie wykonywanych oczywistych poleceń) i niefortunnie przez nieustanne skakanie, otrzymał on nagrodę w postaci headshot'a. No i zaczyna się cała akcja. Pan @ Exponiwupomina mnie o nie odliczeniu zakazu skakania (jak napisałem powyżej i widać to w demko, polecenie zostało prawidłowo odliczone) raz z Panem @ Kowss, który podtrzymuje te same słowa, co jego kolega. Oboje wprowadzili mnie w błąd i zmusili do zastanawiania się nad własnymi słowami przez co nie byłem już pewien co zrobiłem, a czego nie zrobiłem czego efektem stało się ożywienie zabitego więźnia (który nie powinien zostać ożywiony za nie wykonywanie poleceń). Po ożywieniu nie wydałem Exponiwowi żadnych poleceń, a on sam instynktownie biegł do więźniów. Po dołączeniu do więźniów powiedziałem następujące słowa "(...) idziecie dalej po moim markerze", a więc jest to polecenie nie do odwołania, które nie musi zostać odliczone, ale ku mojemu zdziwieniu mieni się przede mną obraz niczym w kreskówce, gdzie struś pędziwiatr ucieka przed kojotem. Exponiw biegnie w zupełnie innym kierunku, więc ja, zawołany przez strażnika od razu posłałem serie w jego kierunku po czym @ Exponiw po raz kolejny wprowadza mnie w błąd mówiąc, że mam FK. Z bezradności oraz bezsilności wobec ilości neuronów mojego lirycznego oponenta przeszedłem do TT bo byłem pewien swojego prowadzenia, a ten o to "przykład na serwerze" nie dość, że utrudnił rozgrywkę mi jako CT to jeszcze skazał więźniów na stanie w bezczynności przez co moje prowadzenie było żenujące, a nigdy takie nie jest. Także zapytuję teraz państwa @ Exponiworaz @ Kowss, jak to jest wprowadzać w błąd osobę, która wszystko powiedziała tak jak trzeba? W tym momencie ośmieszyliście samych siebie, jako ludzi, którzy mają pilnować, aby CT nie popełniało błędów. Jak mam ufać administracji serwera, skoro ona sama nie wie na jakiej orbicie się znajduje?

IP/SID

Na pewno macie :)

Data i czas zdarzenia

12:03 - 12:44 jail_akd_snowyday

Dowody(ss/demko)

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1905111203-jail_akd_snowyday.dem.zip

05:25 - 05:32 

Wydanie polecenia zakazu skakania do odwołania i podążania za markerem oraz odliczenie.

05:41

Upomnienie @ Exponiw oraz @ Kowss o nieodliczeniu polecenia.

06:02

Ożywienie @ Exponiw, który nie powinien zostać ożywiony. (nie mam obowiązku karniakowania)

06:42

Wydanie polecenia podążania dalej po markerze.

06:46

Zabicie @ Exponiw za nie podążanie po markerze.

06:56

Opuszczenie drużyny strażników z bezsilności wobec nie kompetentnego admina.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zwieńczeniem całej skargi niech będzie to, że nie doszłoby do wyjścia z CT do TT przeze mnie, gdyby admini poprawnie wykonywali powierzone im obowiązki.

Edited by DymsoN

Po pierwsze..uprzykrzyć Ci życie? Jezu, kolego xD Nic do ciebie nie mam, więc nie wiem dlaczego sobie wymyśliłeś, że chcę uprzykrzyć życie. Po 2. Mogłeś do mnie napisać na steamie i wyjaśnić niż pisać do kogoś żeby przekazał mi że mam jak to mówiłeś: "Dymson kazał przekazać, że masz prze**bane".

Skopiowałem to ze steama od osoby która mi to napisała. Po 3.  Usłyszałem odwołuje wam bezruch, idziecie po markerze i powiedziałeś że macie zakaz skakania do odwołania. Tutaj nic nie odliczyłeś, więc skakałem sobie. Ty mnie zabiłeś. Powiedziałem, że nie zostało odliczone skakanie gdy kazałeś nam iść. Po tym mnie ożywiłeś i zawsze, podkreślam ZAWSZE było tak, że po ożywieniu strażnik mówił polecenie "masz takie same polecenia jak wszyscy inni 3210" tutaj nic takiego nie usłyszałem, więc sobie poszedłem na boisko. Ty mnie zabiłeś, więc powiedziałem, ze nie kazałeś mi mieć takich samych poleceń jak wszyscy. To że byłem obok markera gdzie wszyscy szli, było dlatego że obok przechodziłem bo było to obok wyjścia więc no. Po tym wyszedłeś z CT, drugi strażnik który mówił że są 2 totalne bezruchy zrobił również FK na kimś (dawałem go do tt, ale ktoś go dał do CT i żeby mu dać szanse nie znając regulaminu) Dałem Ci bana na 1h za ucieczkę + FK, bo nie miałem poleceń jak innych. 

Oglądnąłem Demko. Jest tam: Zakaz skakania do odwołania. Przerwa - idziecie po markerze 3210. Stwierdziłem że to jest do tylko markera, bo tak to brzmi, a nie do skakania.

Edited by Exponiw

@ Exponiw

Mam rozumieć, że kontratakujesz mnie regulaminem? 

W takim razie każda osoba, którą ożywiłeś po przypadkowym FK, po lipnej ruletce, która wysadziła go w powietrze, po przypadkowym włączeniu lawy przez niezrozumiałe przyciski lub zwyczajne użycie spadochronu nieopodal przycisku było w tym momencie faworyzacją z Twojej strony i możesz z bomby napisać rezygnacje bo takich sytuacji nie tylko w Twoim przypadku było milion. Regulaminu się przestrzega fakt, ale nie jest to Twoje pismo święte żebyś kropka w kropkę je egzekwował (chociaż w Twoim przypadku to właśnie widać, że jakieś dziwne masz te sztywne przestrzeganie regulaminu bo niby przestrzegasz, banujesz, a w innych sprawach to oczko przymykasz i olewasz sprawę).

Jedno mnie bawi najbardziej.. każdy admin jakiego znam na serwerze, dosłownie każdy od razu upomina o tym, że polecenie nie zostało odliczone przez co zapobiega niepotrzebnym niesnaską na serwerze. Nawet jeśli polecenie byłoby nieodliczone przez kogokolwiek, Twoim za*****m obowiązkiem jest przekazać strażnikowi, że nie odliczył tego polecenia, a nie jak w Twoim przypadku i kolegi skakanie oraz czekanie na moją reakcje "Tam powiedział 3210, a tam nie to będę skakać i zobaczymy co się stanie"... Polecenie wydałem jednym ciągiem, a z uwagi na to, że bind na marker mam na dodatkowym klawiszu na myszce + na drugim klawiszu mam mikrofon, nie było możliwości trzymania mikrofonu i wciśnięcia rysowania markera bo wyrzuca mnie automatycznie na pulpit do ustawień mojej myszki.

Podtrzymuje w pełni swoje zdanie.

Cyrk na kółkach.

Po kolei. Polecenia do odwołania odliczamy zawsze od razu. Może zdarzyć się tak, że powiemy: "zakaz skakania do odwołania i nakaz kucnij przytrzymaj do odwołania, 5 4 3 2 1 0" Ale ma to być powiedziane JEDNYM ciągiem!

Tu była wyraźna przerwa, a niektórzy strażnicy umyślnie dają takie polecenie: zakaz skakania do odwołania bez odliczenia, aby dać komuś szanse to wykorzystać gdy ten zna regulamin, gdyż bez odliczenia ten zakaz najzwyczajniej nie obowiązuje. 

Ale po tym pochopnym strzale w głowę zostałeś @ Exponiw ożywiony i dołączyłeś sam do więźniów. Nie musiał ci mówić masz takie same zakazy i nakazy bo sam już dołączyłeś do grupy więźniów i z nimi stałeś to po co miałby to powtarzać.. Owszem z reguły i w razie co, lepiej to powiedzieć "masz takie same zakazy/nakazy jak reszta więźniów", ale jak mówiłem ty już dołączyłeś. To że poszedłeś sobie na boisko można uznać za próbę buntu, bo jest to prosta droga dla vipa do wierzy po broń.

Ucieczka z CT jest karana banem i tak też się stało.

Obydwoje dostajecie ostrzeżenia słowne, 

@DymsoN za ucieczkę z CT

@ Exponiw za naciągnięcie drugiego freekilla.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.