Jump to content
  • Create New...
  • 0

Przygotowanie automatycznej naprawy w Windows 10 - Brak reakcji

Go to solution Solved by Ruslan,

Question

Cześć mam problem mianowicie rano podczas włączania systemu win 10 wyskakuje mi "przygotowanie automatycznej naprawy" i nic się nie dzieje. Żadnej operacji nie idzie wykonać na laptopie. Próbowałem wgrać system od nowa lecz pojawia się kółeczko Windows a następnie po wczytaniu czarny/niebieski ekran.... Co może być tego przyczyną ?

• Answers 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Popular Days

Top Posters For This Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Żadnej aktualizacji nie robiłem po prostu po zakończonej pracy wyłączyłem laptopa a dziś rano chciałem go włączyć i już nie mogę.... Nie mogę nawet wejść w tryb awaryjny

• 0

Uruchamiam laptop i uruchomia się  do momentu gdy wskakuje logo win 10 a pod spodem napis przygotowania automatycznej naprawy. Myślałem że winda padła i postanowiłem wgrać na nowo windę z pendrive tak jak w poradniku na naszym forum. Po odpaleniu systemu bootuje z pendrive i pokazuje się logo z win i kółko wczytywania. Później już tylko Black/blue screen i pokazuje się okno z winpeshl.exe i dalej nie idzie nic zrobić. Pokazuje się kursor na niebieskim tle

• 0
  • Technik Forum
  1. Czy możesz użyć kombinacji klawiszy CTRL+Shift+ESC?
  2. Czy możesz użyć klawisza F11?

Jeżeli na te dwa pytania odpowiesz nie, to wina leży po stronie uszkodzonego systemu.

Wspomniałeś, że próbowałeś instalować system za pomocą pendrive według poniższego poradnika.

Wejdź na inny komputer i pobierz system od nowa na pendrive. Potem postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w poradniku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.