Jump to content

Ilość szlugow

n3XuZ
 Share

Recommended Posts

Siemasz, przychodzę z prosta propozycja, a nawet kilkoma:) 

1. Licznik szlugow wpłaconych do gangu - pozwala śledzić aktywnych członków i kopać w d* tych nieaktywnych, zachęca to także do wspomożenia gangu :3

2. Predkosciomierz w /menu on/off myślę że fajna funkcja, wiedzieć jak idzie nam nasz bhop którego niektórzy się uczą, lub po prostu by widzieć czy wogole przyspieszamy

3.fix - na menu drużyn jest napisane - ct od 3 godzin-dlaczego więc każdy wchodzi gdy tylko chce? 

Na razie to tyle, pozdrowionka 

@ CientyXD:D no nie dziala bo ja z biblioteki szkolnej wlazlem z wogole innego nicku, bez steama itp od razu do ct, to samo w sali informatycznej, co do "Widzenia jak lecisz" dobrze jest widziec czy wogole dalej sie rozpedzasz czy juz masz maxa, czy dobrze sie odbijasz itp. tak jak mowie, to mialobybyc on/off :p wiec kto nie chce to wylacza ale dzieki za odpowiedzi y'all

Edited by n3XuZ

1 minutę temu, n3XuZ napisał:

Siemasz, przychodzę z prosta propozycja, a nawet kilkoma:) 

1. Licznik szlugow wpłaconych do gangu - pozwala śledzić aktywnych członków i kopać w d* tych nieaktywnych, zachęca to także do wspomożenia gangu :3

2. Predkosciomierz w /menu on/off myślę że fajna funkcja, wiedzieć jak idzie nam nasz bhop którego niektórzy się uczą, lub po prostu by widzieć czy wogole przyspieszamy

3.fix - na menu drużyn jest napisane - ct od 3 godzin-dlaczego więc każdy wchodzi gdy tylko chce? 

Na razie to tyle, pozdrowionka 

1.Oczywiście jestem za.

2.Na nie bez sensu trochę propozycja.

3.Na Tak.

8 minut temu, Fr3sh. napisał:

1. Może być 

2. zbędne 

3. Skąd wiesz z tego co pamiętam to działa :)

No niestety nie działa :/ sprawdzałem ostatnio ze szkolnego kompa :d a co do 2 dla większości zbędne ale ja osobiście bym tego używał :p

Ty to dajesz tych Propozycji XD ale spk

-Spoko

-Po co to widać jak lecisz :D 

- @n3XuZ jak nie działa to jestem Na Tak :D 

- @ Kenon Dobrze prawi polać mu :drinks:

Śmiesznie z tym że naprawdę chcesz żeby ten serwer się rozwijał dużo tych propozycji oczywiście na plus :D Dziku ty.

6 godzin temu, n3XuZ napisał:

To nie jest deathrun ani speedrun, bh jest przywilejem svipa, którzy jedni wykorzystują lepiej a inni gorzej więc zbędne, reszta propozycji jak najbardziej za 

Guest Shōto

1 spoko opcja zobaczymy podziałamy :] 

2. 

W dniu 3.05.2019 o 02:53, Maykie ♔ napisał:

To nie jest deathrun ani speedrun, bh jest przywilejem svipa, którzy jedni wykorzystują lepiej a inni gorzej więc zbędne, reszta propozycji jak najbardziej za 

wszystko wyjaśnił.  A "fajna funkcja, wiedzieć jak idzie nam nasz bhop którego niektórzy się uczą, lub po prostu by widzieć czy wogole przyspieszamy"  to idzcie na speedruna się uczyć bh.. 

3. będzie trzeba naprawić 

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.