Jump to content

Skarga na te za*****e bugi min...

TeKa
 Share

Recommended Posts

Nick:teka

Czas:teraz

Powód:minowanie gracza

STEAMID/IP:

Dowody (ss/demo):

witam przepraszam za slownictwo ale to jest irytujace. drugi raz w 2 dniach dostalem bana za ?

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'minujesz graczy x 2'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:21900694'
[AMXBans] Twoje IP: '5.173.152.174'
[AMXBans] ===============================================
ADMIN: uderzyl Gromus zadajac 0 obrazen

donaciak kowal ogarnijcie to tak by nie bylo problemu. druga sprawa wielcy pseudo admini wedlug was robie tu umyslnie czy poprostu przypadek sytuacji? od wczoraj tu gram? oczu za plecami nie mam ... wezcie sie ogarnijcie..... bo naprawde godne to juz nie powiwem czego... a skoro tak sie chcecie bawic to mozemy sie pobawic 

Edited by TeKa

https://1shot2kill.pl/topic/38487-miny/

@TeKa  Rozumiem nikt nie ma oczu za plecami biegłem za tobą no i postawiłeś minę w idealnym momencie ja spytałem się tylko kto to był po czym Chudy odpowiedział że to ty, zbanował Cie tylko na 30 min. Mógł dać Ci upomnienie ale nie musi. A my wykonujemy swoją obowiązki tylko, potem inni przychodzą z płaczem i mówią że Ci co znają adminów to nie dostają banów.

Wiem że ta mina twoja była przez przypadek ale inny admin mówi że to nie było 1raz

Edited by GromuSS

Nie traktuję tego jako skargi na admina, ponieważ nie oznaczyłeś żadnego z adminów który dał Ci bana.

Natomiast rozumiem twój żal, bo zdaję sobie sprawę że nie każdy patrzy co rundę gdzie stawia miny i czy przypadkiem kogoś nie blokuje.

Porozmawiam z d0naciakiem o dodaniu komendy dzięki której każdy będzie miał możliwość odblokowania się, lecz do momentu gdy takowej komendy nie ma admini mają prawo banować za bugowanie minami ponieważ widnieje w regulaminie wpis dotyczący bugowania. Dodatkowo porozmawiam z adminami aby troszkę łagodniej podchodzili do tego punktu :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.