Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Evi.

#3 [Pojedynek Grafików] - P0v3R2 vs Freezy!

Głosowanie na grafikę  

36 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Która grafika jest lepsza?

• Grafika #1
      15
    • Grafika #2
      19

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/03/2019 at 06:00 PM

Recommended Posts

Powiem szczerze że ciężki wybór. Chłopaki jak najbardziej się postarali! Ciekawy jestem dlaczego nie pisze nikt podania na grafika skoro tak umieją wykonywać pracę graficzna :o.

W sumie zgadzam się z przedmówcą prace są wręcz (Za przeproszeniem) Zajebiste widać w nich talent i staranność wybór bardzo ciężki.

Byli by z nich świetni graficy może się wstydzą :frog_hug:.

No ale skoro to wybór moim zdaniem mroczny klimat jak dla mnie oczywiście zachęca w pracy numer 2 :D.

Chociaż trochę się zastanawiałem w końcu praca numer 1 też super no ale to ankieta :d trzeba wybrać jedną:FeelsDabMan:.

Prace miód malina Żegnam.    

Pierwsza zdecydowanie ! :) @ Evi. Proszę bardzo

Lepsze kolorystyka, która bardziej mi przypadła do gustu :)
Przy drugiej pracy, w pierwszym momencie, postać obok drzewa wziąłem za korzeń :D

Edited by Krakowska Maczeta
By Evi.,

Cytuje: Uwaga! Zakaz dodawania komentarzy typu "Praca X jest lepsza". To która praca wam bardziej przypadła do gustu widzimy w ankiecie. Możecie za to uzasadnić swój wybór. :)

Obie prace są bardzo dobre, ale pierwsza - kolorystycznie bardziej wpada w mój gust :)

Logo w prawym dolnym rogu jest ładnie dopasowane i nie rzuca się w oczy, w pracy drugiej moim zdaniem mogłoby ono być w innym miejscu, natomiast sam pomysł na jego wygląd lepszy :)

Jak moi przedmówcy powiedzieli, bardzo ładne pracę. Graficy byliby z nich doskonali. No ale trzeba wybrać jedną, bardziej przypadła mi do gustu praca numer 1, ponieważ fajnie są dopasowane kolory (W pracy o numerze 2 tak samo) ale kolorystyka ciemna kojarzy mi sie z barwami zimnymi czyli: Niebieski, fioletowy itp. w 1 pracy jest to bardzo ładnie pokazane.

Jak dla mnie druga praca ma lepszą kolorystykę. Jest w zielonym odcieniu, a z tym kolorem bardziej kojarzy się las, a tej mistyczności nadają pracy występujące jaskrawe kolory, oraz postać z mieczem siedząca na drzewie która jakby obserwuje człowieka w łódce. Jedynie napis mógłby być umieszczony w mniej widocznym miejscu. Także według mnie dwójeczka :D

Obie prace wyglądają spoko, pasują do wybranej kategorii, a kolorystyką też się bronią. 

Pierwsza praca - fajnie dobrane kolory, widoczna postać na grafice, napis "1shot2kill.pl" widoczny, mimo że umieszczony w rogu. 

Druga - ładny odcień zieleni, praca pasuje do określenia "magiczny las", postać trochę mniej rzuca się w oczy, ale taki był prawdopodobnie zamysł wykonawcy. 

Praca druga według mnie zawiera taką  głębię koloru zielonego, padają tam praktycznie każde odcienie zielonego odpowiednio stonowane do klimatu grafiki. Przebijające się promienie na staw/jezioro mają swój urok i osobiście bardzo mi przypadły do gustu stąd mój wybór.  

Pierwsza praca jest super lecz nie bardzo rozumiem wystąpienie tego różu wydaje mi się po bliższym obejrzeniu, że jest nieco bez przemyślenia dodany do drzew. 

Mimo oceny Szapo Ba dla obydwu twórców. Prace na Poziomie! 

PJONA ;)

Poziom wykonania obu grafik jest na bardzo wysokim poziomie. Widać, że chłopaki bardzo się postarali, nie wiem czemu oboje jeszcze nie złożyli podania na grafika. Co do głównego tematu, już na pierwszy rzut oka wiedziałem, że wybiorę drugą grafikę. Strasznie spodobała mi się jej kolorystyka jak i wykonanie. Ciemne kolory i lekko podświetlone jezioro, podchodzący pod styl filmu Avatar bardzo mi się spodobał, za co masz u mnie ten punkt. :)

Co do pierwszej pracy mroczny motyw jest git, wielki minus za ten różowy, czy tam fioletowy kolor. Co jak co ale według mnie na drugiej grafice bardziej widać tą "magiczność", ale praca i tak bardzo dobra! :frog_mmm:

Brawo dla obu Panów i życzę w przyszłości równie udanych prac jak te wyżej! :brawo: 

byłoby lepiej jakby oboje mieli tą samą bazę, czyli to samo zdjęcie wyjściowe, ponieważ teraz nie wiadomo kto włożył więcej pracy w obrobienie fotografii

Obie prace bardzo fajne, jednak bardziej przemawia do mnie praca nr. 1 co postawiłem w ankiecie. Posiada bardziej wyraziste kolory i podkłada grafice ciekawy klimat. :)  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.