Jump to content

Niesłuszny ban za multikonto

Matiii
 Share

Recommended Posts

Jestem u was od tygodnia. Dostałem bana za niby, multi konto. Chociaż nie wiem za co, miałem tylko jedno konto,    założyłem to konto tylko dlatego żeby to zgłosić.  To nie jest skarga. Proszę o przeniesie do właściwego miejsca, nick zbanowanego Nicoll.  

Edited by Matiii

Teraz, don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ napisał:

Cześć, z racji iż mnie oto poprosiłeś.

Dostałeś bana za powiązanie konta z @Nicoletta (https://1shot2kill.pl/profile/5269-nicoletta/), bana nadawał @ selfie

Pozdrawiam. 

Tyle że to nie jest moje konto, to jest nie porozumienie jakieś. Możecie to napewno jakoś sprawdzić

Dałem Ci bana za multi, bo na koncie @Nicol posiadasz te same dane co zbanowane konto @Nicoletta. Skoro grasz od tygodnia, to skąd Nicol wiedział o serwerze zm Neqa? Ja osobiście nie wierze Tobie + sam się przyznałeś, że masz tu multi w naszej rozmowie na PW.

s5ypgfs.png

Punkt z regulaminu:

• 1.5 Każdy użytkownik na forum może posiadać tylko jedno konto. W przypadku wykrycia Multikonta, banowane są wszystkie konta które zostały założone przez użytkownika.

Według mnie ban słuszny.

3 minuty temu, selfie napisał:

Dałem Ci bana za multi, bo na koncie @Nicol posiadasz te same dane co zbanowane konto @Nicoletta

Bo z tej samej miejscowości jest ta osoba to jest dla ciebie twardy argument? Proszę sprawdzić po IP czy jest to same. To nie jest żaden dowód, i w co wy mnie mieszacie.

5 minut temu, selfie napisał:

Skoro grasz od tygodnia, to skąd Nicol wiedział o serwerze zm Neqa?

Był to kiedyś najbardziej popularny serwer, i dużo osób wie kto był jego właścicielem, to chyba normalne. Posłów chyba polska zna, ci co chcą dobrze dla Polski, i będą pamiętać, to jak można zapomnieć człowieka któremu tak dobrze serwer wypalił. Ma teraz inny serwer i jest na nim głośno że kiedyś miał i tu. 

6 minut temu, selfie napisał:

Ja osobiście nie wierze Tobie

Nie masz twardych dowodów żeby mnie ukarać, pomyliłeś mnie chłopie z kimś, dlaczego blokujesz mi konto z tak słabymi argumentami. 

7 minut temu, selfie napisał:

+ sam się przyznałeś, że masz tu multi w naszej rozmowie na PW

Chodziło mi o konto które wymieniłem. Ze @Nicol i te na którym teraz piszę post. Wyżej napisałem że, to konto jest założone tylko dlatego żeby to wyjaśnić.

A tak po za tym. Nie masz mojej zgody na udostępnianie rozmowy prywatnej. 

9 minut temu, selfie napisał:

Według mnie ban słuszny.

Proszę mi przedstawić twarde dowody że to moje konto. Jakieś konto z du*y z przed 2 lat. I chcecie mi coś wmówić. Proszę o mocne rozpatrzenie sprawy. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.