Jump to content

Jaka myszka? <=200zł

Lewatyw
 Share

Go to solution Solved by Lewatyw,

Recommended Posts

Witam! Jak w temacie, szukam myszki ale:

- przewodowa lub bezprzewodowa 

- ma mieć możliwie mały czas reakcji

- do gier i montażu

- Dyspozycja  do 200zł 

- I uwaga z dobrym kółkiem :P To może śmieszne, ale kółka się psują np. miałem teraz CANYONA spoko myszka podświetlana, ale kółko po 2 latach niesprawne. Kosztowała koło 100zł.

- co do dpi: nie wiem, nie znam się na tyle mocno 

Nie znam się za mocno na myszkach (tych do komputera :P), rozglądałem się nad steelseries raczej bo innych mark zbytnio nie znam i nie słyszałem co polecają.  Popularne są te rival różne modele. Co wy polecacie i co macie? 

Wiem, że jest marka genesis niby spoko, miałem klawę podświetlaną z tej marki, ale du*y nie urwała, w sensie : klawisze się pościerały, te podświetlanie takie O, bo jest. Reasumując raczej genesis mnie nie przekonuje ;) 

Edited by Lewatyw

Posiadam myszkę SteelSeries Rival 100 od bodajże 4/5 lat i nadal funkcjonuje bezproblemowo. Z kablem również nie było/nie ma żadnego problemu co przy słuchawkach tej marki, również zakupionych te 4/5 lat temu, zaczął powoli się psuć, a same słuchawki gorzej funkcjonowały od ponad roku. Myśle że jak najbardziej mogę ci Rivala polecić. Ale sprawdź też może na necie recenzje nowszych modeli, jeśli ofc. budżet ci na to pozwala. ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.