Jump to content

[Rozwiązany] Skarga na Admina

Zegarek
 Share

Recommended Posts

Twój nick:
Nick gracza / admina na którego składasz skargę:
Dokładny czas zdarzenia:
Opis sytuacji:
Dowód (rozpisane demko/ss):

Twój nick: |!|Clutch|!|ZegarMiszcz!

Nick gracza / admina na którego składasz skargę: P0v3R

Dokładny czas zdarzenia: 00:15-25

Opis sytuacji: Więc tak, wchodzę na BaseBuild jest wszystko okej jestem zombie itd, chodzę normalnie wykonuję cele. Pozostało pare sekund to zakończenia rundy np 15 sek, okej jestem budowniczym nagle dostałem kicka od P0v3R... "Oczywiście byłem po stronie budowniczych gdy dostałem kicka"

Dowód:
[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wykopany przez P0v3R
[ReasonKicker] Powod: "Niewykonywanie celow zombie"
[ReasonKicker] Zapoznaj sie z regulaminem serwera
[ReasonKicker] =====================================

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

4 minuty temu, P0v3R napisał:

Było się normalnie odzywać a nie z pyskiem do mnie jak zwykle. A powód taki ponieważ mi się nie chciało już pisać normalnego. Btw. skarga za kick xd (y)

I takie jest nastawienie admina do graczy? Nie chce Ci się wpisać nawet głupiego powodu typu "obraza" lub "słownictwo"? Kickujesz go za coś czego nie zrobił i potem są zbędne skargi. Dziwisz się, że jest skarga na Ciebie? Jakbyś mu podał normalny powód kicka to by skargi nie było.

Tak btw, to P0v3R Przed końcem mówił żeby typek skoczył. Potem mówiłem "hahahah prosi o fraga" <---  w takim stylu albo inaczej napisałem prawie coś takiego, P0v3R wypowiedział się do mnie "Zamknij morde psie" sprowokował mnie a potem kicka, genialny admin... 

8 minut temu, Zegarek napisał:

Tak btw, to P0v3R Przed końcem mówił żeby typek skoczył. Potem mówiłem "hahahah prosi o fraga" <---  w takim stylu albo inaczej napisałem prawie coś takiego, P0v3R wypowiedział się do mnie "Zamknij morde psie" sprowokował mnie a potem kicka, genialny admin... 

Śmieszne ?

• 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.