Jump to content

[Skarga] Ogólna na Sceptyk

`VooFy
 Share

Recommended Posts

Dobrze, wypowiem sie i ja. To co dzieje sie na jb to czysta porażka przed resetem kazdy z graczy mial po 16k szlugow i nie szlo wgl grac CT mialo przez cała mape nie ograniczony rozrzut i nieskonczoność ammo a tt co sekunde bron?? Delikatnie mowiac bez sensu. Gra, grą ale niech zostawi to dla siebie a nie rozdaje wszystkim a pozniej jest rozpierdziel... Ogółem to jest samowolka kazdy daje bany na ile chce to ze ktos musial wyjsc nagle z serva i dostaje bana to jest smieszne tak samo jakby komus praad wywalilo i dostaje za to bana.... Wkurza taka gra, siedzi teraz @ Adaś ツ duzo na servie moze on cos powie ?

@ Bulaa23  czy da sie miec z dnia na dzien 16k szlugow przez jednego gracza?

PS. Zapomnialem juz tez dodac... Poco gracz sie ma pytac czy moze wyjsc z CT skoro jest jeden badz dwoch CT ktozi moga przejąc polecenia? To nie jest szkola ze kazdy sie ma pytac czy moze wyjsc z servera bo musi isc nie wiem na obiad... Jesteśmy tutaj aby spedzac swoj wolny czas a nunra akurat nic nie zrobil aby dostal bana ... Smieszne to jest ;O

Edited by Kenon

Co do prowadzenia w CT, to rzeczywiście jest ciężkie powinno się zwiększyć ceny w sklepie, albo zmniejszyć drop szlugów. 

Co do dodawania szlugów przez @ Sceptyk to z tego co pamiętam, opiekuni mają darmowe usługi a szlugi to usługa, więc jeśli to dalej obowiązuje to mógł tak zrobić, ale czy jest tego sens? 

Ogólnie uważam, że jest za dużo szlugów dla TT,  kiedy CT dostaje po ok. 50 za UGRANĄ RUNDĘ to TT ma ich le groma, 25 za bunt czy 10 za fraga na 1s1k, czy to nie jest za dużo? Jeśli więzień buntuje się przez 5 dni łapiąc po 1 buncie łapie 125 szlugów i załóżmy 75 za zabawy = 200 szlugów w tydzień a da się takich zrobić 2 w ciągu takiej mapy. Zbierze się takich paru graczy i tak naprawę w 3 dni jest cały gang i każdy na skiny jakie chce. A co potem że szkugami? Buty przez co nie da się prowadzić kiedy buty są chore. Ostatnio miałem sam sytuacje, że z celi zabiłem 4 CT no jak 2 mamo z AWP - /los jedna się dokupi i jeszcze scouta, bunt bez wychodzenia z celi.

Co do szlugów to uzbierać w parę dni nie jest tak ciężko uwierz jeśli mamy przykładowo 10 osób w gangu ogarniętych którzy wiedzą jak zarabiać to w dzień nawet 2k spokojnie uzbierają jak nie więcej i mówię tu od osoby. Więc nie myśl że mógł sobie je dodać bo na prawdę zarobić te szlugi to nie jest żaden wyczyn.

A co do bana to w regulaminie jasno jest napisane że ucieczka z CT=Ban jeśli chcesz wyjść bo nie wiem chce ci się kupe czy musisz iść z psem to napisz na u@ i admin tobie pozwoli i obejdzie się bez bana. Ale jak wychodzisz bez słowa to co się dziwisz z kąd mamy wiedzieć jaki jest powód twojego wyjścia.

@ Bulaa23, Ty to akurat się nie wypowiadaj, ponieważ robisz co chcesz na tym serwerze i dziwię się, że wróciłeś na admina, no ale przyjął Cie Twój kolega, więc o czym tu mówić. Ponadto bany, które dajesz dalej są zabawne. Ciebie każdy prowokuje i jak ktoś się do Ciebie odezwie kogo nie znasz, to zaraz musisz pokazać, że masz tu admina, co kończy się banem. Jesteś przemądrzały i nic więcej. No ale kółko wzajemnej adoracji, o którym wspomniałem w skardze nadal trwa i takimi durnymi argumentami tylko się ośmieszasz. Powiedziałbym coś więcej, co powinieneś zrobić swojemu koledze, ale byłoby to stosownie niekulturalne. 

Poza tym zanim napiszesz jakąś wiadomość proszę nauczyć się ortografii, w takim wieku pisać "z kąd"?

Więcej banów tam rozdaj na serwerze na tydzień, żeby się dowartościować, ostatnie bany:

bulapng_qshhxhp.png

Edited by nunra

No to ja też się wypowiem na ten temat.

Hmm mówisz, że nie da się zdobyć 3500 szlugów w 2/3 dni i powiem ci @nunra, że się mylisz dlaczego? Już ci pokazuję.

W sumie gram na serwerze tak normalnie od 4 dni i już mam sporo szlugów miałbym więcej, ale kupiłem chyba 2 razy awp za 700 szlugów czyli 1400 poszło się jeb** za przeproszeniem. 

Na chwile obecną mam tyle szlugów szlugi.PNG.f4a71208e5e7898ed46403e1003620cb.PNG pewnie pomyślisz sobie, że mi dodał @ Sceptyk, ale powiem ci, że tak nie było bo nawet pewnie jest to w logach i można to łatwo sprawdzić. Zgadzam się z tym co napisał @ Fr3sh. za bunty dostaje się 25 szlugów, a za życzenie jako tt dostaje się 60 szlugów więc nie jest trudno zdobyć te szlugi jeszcze jak się buntuje cały czas tak jak ja to jest bardzo łatwo zdobyć te szlugi możesz nawet sprawdzić z np wczoraj wszystkie demka to albo byłem w ct albo buntowałem się jako tt.

A co do gangu to nie ma w nim 15 osób tylko jest z 7 chyba osób i w tym to jestem ja jako normalny gracz tak to są tylko admini.

Hmmm, a co do bana za ucieczkę to mogłeś uprzedzić adminów na u@, że musisz wyjść bo ja rozumiem, że są ważne sprawy, ale chyba można napisać na u@, że musisz wyjść z serwera bo masz ważną sprawę do załatwienia i ty się dziwisz czemu dostałeś bana za ucieczkę? 

Jeszcze żeby nie było wstawię swoje gt z przed 4 dni player_time.php?nameb64=TWVzc2VN&host=147.135.197.49:27015&start=-1w proszę bardzo to jest moje gt z przed 4 dni więc powiem ci tyle jak grasz dużo na serwerze to i jest łatwo zdobyć szlugi więc co do zdobywania szlugów to mylisz się i to bardzo.

Pozdrawiam życzę Wesołych Świąt ;3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.