Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

54 minuty temu, Maciasgitt napisał:

1.Zwiększenie expa-uważam,że to by pomogło w utrzymaniu ludzi na serwerze ponieważ aktualne wbijanie poziomów jest zbyt monotonne i nudzące,przy czym gracze mogą znużyć się serwerem na którym wbicie 1 poziomu wymaga sporej ilości przegranych godzin na serwerze(mówię tu o wyższych poziomach) Przygoda z trudem moim zdaniem zaczyna się mniej więcej od 16 poziomu przy czym jest 71 poziomów.Taka jest moja opinia

2.Chciałbym jeszcze zaproponować zrobienie jakiegoś eventu na serwerze typu przez 3 dni exp x3 (gdyż na serwer przybywa coraz więcej graczy,można to zobaczyć  po dzisiejszym dniu jaka była i jest duża frekwencja graczy na serwerze)

jestem za tym kto nabije 71 lvl :D xd chyba przez rok 

Dodać do sklepu możliwość kupienia moda np. Snajper, survivor, nemesis, assassin.  zablokować miny i szalone zombi na swarm modzie i bazooke i pipe bomby na assassin modzie.  możliwość kupienia zabójczych naboi które trwają 30s. Zwiększyć koszt bazooki do 30 i zwiększyć jej dmg do 750, tak jak ktoś tam dał propke zmienić modele bo te są tragiczne , zmniejszyć koszt lm do 7 albo 6 ponieważ wielu graczy się wkurzało że tyle kosztują a bez vipa się trudno ap wbija, dodanie pod koniec mapy 3 miejsc za najwięcej śmierci na mapie czyli np 1. 1000 2. 500, 3. 250

By Polej,

Dziś właśnie była dyskusja na ten temat na dniach dodamy :)

1.Dodać unikalny sklep tylko dla vip'ów -Z możliwościami zakupu przykładowo unlimited ammo na 1 rundę.(Wiem w sumie nie widzę sensu dodawania unlimited ammo)Ale daje propozycje.Można też pomyśleć na innymi rzeczami dla vip'ów w specjalnym sklepie.

2.Zgadzam się z kolegą @flyz1Zwiększyć koszt bazooki jak i zwiększyć jej obrażenia.

3.Nagrody na koniec mapy za ilość fragów przykładowo 1.Miejsce-1500 exp'a 2.Miejsce-1000 Expa 3.Miejsce-500 expa(wiem wiem były już pewnie propozycje o nagrody na koniec mapy).

4.Zrobić limit użycia Zombi madness(Jeżeli dobrze napisałem) Przykładowo 2-3 użycia na 1 rundę.

5.Dodałbym dla zombi Blind knife(jeżeli dobrze też to napisałem nie pamiętam jak to było).

6.Zrobić klasę zombi która posiadałaby niewidzialność(Ale miał by małą ilość życia).

7.Dodać klasę zombi Smoker(Pewnie każdy wie o co chodzi z tym zombi)Jeżeli dobrze pamiętam ten zombiak przyciągał ocalałych po użyciu danego klawisza.

8.Dodać do sklepu podwojenie obrażeń  na 1 rundę przykładowo za 40-50 ap.

9.Dodać losowanie vip'a na 1 mapę.

malutkie propozycje z mojej strony 

1 LM powinny kosztowac 8 ap jak na każdych serwerach zm exp :D 

2 obrażenia z bazooki powinny dawać 700 dm 

3 losowy vip co mape :D przyda się na pewno 

4 np gdy ktoś ma 1 lub 2 albo 3 miejsce w zgonach to dostaje expa na koniec mapy 

1, miejsce dostaje 1500expa 

2 ,miejsce dostaje 1000expa

3, miejsce dostaje 500expa

5 prosze o nowe modele zm takie żeby lepiej było trafić w glowe zm 

6 72 lvele a czemu nie 71 hmmm mam pomysł może ostatnia bron bedzie legendarna np

od 72 ostatnia bron bedzie taka kozacka legendarna 

Edited by makowaxd

Godzinę temu, makowaxd napisał:

malutkie propozycje z mojej strony 

1 LM powinny kosztowac 8 ap jak na każdych serwerach zm exp :D 

2 obrażenia z bazooki powinny dawać 700 dm 

3 losowy vip co mape :D przyda się na pewno 

4 np gdy ktoś ma 1 lub 2 albo 3 miejsce w zgonach to dostaje expa na koniec mapy 

1, miejsce dostaje 1500expa 

2 ,miejsce dostaje 1000expa

3, miejsce dostaje 500expa

5 prosze o nowe modele zm takie żeby lepiej było trafić w glowe zm 

6 72 lvele a czemu nie 71 hmmm mam pomysł może ostatnia bron bedzie legendarna np

od 72 ostatnia bron bedzie taka kozacka legendarna 

pkt.4  ten exp może zmniejszyć 1-750, 2-500, 3-250 

1. DOdać latarke, bo kto miał pomysł wgl`e żeby jej nie było ?!?!?!? i jaki był tego powód(Utrudnia to strasznie orientacje na poczatku rundy)

2. zwiększyć otrzymywany exp z początkowych misji [optymalnie 2 pierwsze "rozdziały" ] o jakieś 40-50%

(Pomoże to na samym początku bo nie ma lekko ;)

Edited by Livin' la Vida Loca!

42 minuty temu, Livin' la Vida Loca! napisał:

1. DOdać latarke, bo kto miał pomysł wgl`e żeby jej nie było ?!?!?!? i jaki był tego powód

2. zwiększyć otrzymywany exp z początkowych misji [optymalnie 2 pierwsze "rozdziały" ] o jakieś 40-50%

(Pomoże to na samym początku bo nie ma lekko ;)

1.Bez sensu jest noktowizor który praktycznie nic nie kosztuje za ap(masz jeszcze flary za 1 ap które nawet długo trzymają)

2.Początek jest najłatwiejszy do 11-13 lvl nawet nie mając vip'a nie jest ciężko(sam do 13-14 lvl grałem bez vip'a)(Plus 6 lvl wbijasz dosłownie w parę minut myślę że wbicie 12-13 lvl to jest kwestia 2-4 godzinek zależy w sumie czy jesteś w kampie z kimś kto mógłby tylko z tobą tą kampe utrzymać).

Tak od siebie tera:

1.Co do misji raczej zmieniłbym nagrody za nie bo niektóre nagrody za misje są bez sensu typu-po wykonaniu jednej misji dostajemy 1 flarę dodatkowo moim zdaniem bez sensu są takie nagrody za misje takie nagrody zamieniłbym na exp'a

2.Tak od siebie-Dodałbym przykładowo za 15 ap T-virus(czy jakoś tak:D)(raczej każdy wie jak to działa jak nie to wytłumaczę -Powoduje to,że stajesz się zombi)

3.Dodać nie pamiętam jak to się nazywało-Dla zombi granat która odpychała dostawało się tą granat po każdym odrodzeniu.

4.Dodałbym za ap dla sklepu zombi-Granat halucynogenny(widziałem już takie)Powodowała ona,że ocalałemu zaczął się trząść ekran i nienaturalnie kołysać)

@ Livin' la Vida Loca! postaraj się użyć opcji edytuj albo napisz pw jeżeli chcesz podyskutować czy potrzebna latarka czy nie by nie potrzebnie śmiecić.Na dziale

Owszem przydałoby się utrudnienie dla ct..Może ci się wydawać,że nie bo masz niski poziom ale wystarczy,że w kampie będą 2-4 osoby na poziomie galil,famas,m4,ak47 to do kampy nie wbijesz nie marnując wszystkich ap jakie nabiłeś a nawet to ci nie da gwarancji ponieważ są tak zwane laserminy:DD bombka też niekoniecznie zadziala.Może i kiedyś tu grałeś a może jesteś tu od dziś.Ale gram tu już troszeczkę i wiem,że łatwymi celami są tylko  ludzie którzy mają maksymalnie 14 poziom.Lub osoby które pojedynczo w kampie siedzą.Do dyskusji zapraszam na pw nie róbmy tu śmietnika.

Edited by Maciasgitt
By nie śmiecić

2 minuty temu, Maciasgitt napisał:

1.Bez sensu jest noktowizor który praktycznie nic nie kosztuje za ap(masz jeszcze flary za 1 ap które nawet długo trzymają)

2.Początek jest najłatwiejszy do 11-13 lvl nawet nie mając vip'a nie jest ciężko(sam do 13-14 lvl grałem bez vip'a)(Plus 6 lvl wbijasz dosłownie w parę minut myślę że wbicie 12-13 lvl to jest kwestia 2-4 godzinek zależy w sumie czy jesteś w kampie z kimś kto mógłby tylko z tobą tą kampe utrzymać).

Tak od siebie tera:

1.Co do misji raczej zmieniłbym nagrody za nie bo niektóre nagrody za misje są bez sensu typu-po wykonaniu jednej misji dostajemy 1 flarę dodatkowo moim zdaniem bez sensu są takie nagrody za misje takie nagrody zamieniłbym na exp'a

2.Tak od siebie-Dodałbym przykładowo za 15 ap T-virus(czy jakoś tak:D)(raczej każdy wie jak to działa jak nie to wytłumaczę -Powoduje to,że stajesz się zombi)

3.Dodać nie pamiętam jak to się nazywało-Dla zombi granat która odpychała dostawało się tą granat po każdym odrodzeniu.

4.Dodałbym za ap dla sklepu zombi-Granat halucynogenny(widziałem już takie)Powodowała ona,że ocalałemu zaczął się trząść ekran i nienaturalnie kołysać)

Moje 1:   a jaki był sens wywalać latarke? co ona przeszkadza? XD

Moje 2: ziomuś mi zajeło z godzine, no ale mimo wszystko już na samym początku trzeba się pomęczyć co można ułątwić

Teraz Twoje;

1: Owszem, można edytować ale nie mów że taka flara dodatkowo jest bez sensu ;)

2: zbędne

3/4: zbędne, chcesz jeszcze bardziej utrudnić grę CT? 

To są moje propozycje :

1. Za zabicie Matki Zombie powinniśmy dostać 5ap i 20 expa , żeby coś za to było . Bo Matka ma strasznie dużo życia i musimy dużo stracić ap żeby ją zabić.

2. Tutaj jak inni wspominali dodać latarkę. Strasznie ciężko gra się bez latarki bo nawet nie widzimy gdzie jesteśmy i czy jesteśmy przy kampie czy gdzieś indziej.

3. Zmniejszyć exp z 25 ap na 10 ap

Proszę o rozpatrzenie moich propozycji

Pozdrawiam Rekkiuu 

mam lepszy plugin bullet Damage 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1421507

circle.jpg

Mam fajne propozycje 

1. Przenikanie ludzi przez ludzi xd Tylko na rozgrzewce 

2. Expa za Zgony na koniec mapy :D przyda się ponieważ będą wbijać do kampy  1s 1500exp 2s 1000exp 3s 500exp

3. Zabujcze Pociski by kosztowały 30ap 

4. ulepszenie sklepsms na 7dni  4.90 zł na 14dni 7.38 zł na 30 dni 11.07 zł na 45dni 17.22 zł na 60dni 24.60zł na 100dni 30.75zł ociwiście za psc przelew by był tańszy 

5.lm po 8ap

6.modele zm i human złoty ludek diamentowy ludek xd takie żeby się nie bugowały i żeby były fajne 

7.Usunąć te 30%demage+norecoil ponieważ to jest bessensu powinno byc norecoil w sklepie za 25ap na 1runde pozdro 

By Polej,

Ten dmg jest słaby

6 godzin temu, makowaxd napisał:

mam lepszy plugin bullet Damage 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=1421507

circle.jpg

Mam fajne propozycje 

1. Przenikanie ludzi przez ludzi xd Tylko na rozgrzewce 

2. Expa za Zgony na koniec mapy :D przyda się ponieważ będą wbijać do kampy  1s 1500exp 2s 1000exp 3s 500exp

3. Zabujcze Pociski by kosztowały 30ap 

4. ulepszenie sklepsms na 7dni  4.90 zł na 14dni 7.38 zł na 30 dni 11.07 zł na 45dni 17.22 zł na 60dni 24.60zł na 100dni 30.75zł ociwiście za psc przelew by był tańszy 

5.lm po 8ap

6.modele zm i human złoty ludek diamentowy ludek xd takie żeby się nie bugowały i żeby były fajne 

7.Usunąć te 30%demage+norecoil ponieważ to jest bessensu powinno byc norecoil w sklepie za 25ap na 1runde pozdro 

1. W takim razie znajdź plugin :D

2. Każdy o tym pisze Więc "?" fajnie by było ;)

3. Można, ale Ty uważaj na ZabÓjczy Słownik :*

4. Sformułuj zdanie po polsku bo 4 razy trzeba to czytać, żeby zrozumieć co chcesz przekazać

5. git

6. jak nie ma to jak najbardziej +                              7. No Recoil można dodać do sklepu, tego nie usuwać. Można to zmniejszyć do 20%-25% bo 30 to "soł macz" i cene do 11.07 SMS[Odbije sie to większym zainteresowaniem produktu]

2 godziny temu, HiTmAn(47) napisał:

Bym dodał klasę pemium - Terminator

Bez sensu, ponieważ jest taka klasa na innym zm. 

3 godziny temu, NopeK napisał:

Wprowadzenie do regulaminu punktu, o zakazu nabijania po nocach z kolegami.

Jestem za. Oraz za takie coś powinien być ban na tydzień albo zabranie lvl'i. 

3 godziny temu, HiTmAn(47) napisał:

Bym dodał klasę pemium - Terminator

No nie wiem czy to by coś dało 5/10.

W dniu 17.05.2019 o 23:48, Kazi59 napisał:

1.Zrobić konkurs top15 killi/czasu online na serwerze.

w sumie czemu nie w końcu by było o co walczyć xd.

3 godziny temu, NopeK napisał:

Wprowadzenie do regulaminu punktu, o zakazu nabijania po nocach z kolegami.

Jak najbardziej to musi byc i dodać to do taryfikatora banów ban od 7 dni do nawet wyzerowania poziomu.

Dodanie wiekszych map, zrobienia chociażby tematu na forum z mapami. Nie będę wysyłał, bo nie ma sensu wysylania 48 map, bo w sumie wszystkie jakie sa na serwerze są stosunkowo małe, a serwer już tętni życiem. :)  

1.Zwiększyć życie assasina przy większej ilości graczy.(Ponieważ jeden assasin ma ciężko jak jest 15-20 graczy na serw)

2.Zwiększyć otrzymywanego exp'a(Ponieważ dotychczasowe zwiększenie exp'a nie zrobiło za dużej różnicy).Nadal 71 lvl w tym roku jest nie osiągalny(można nawet powiedzieć,że 50lvl jest nie osiągalny bez wpłacania pieniędzy na kupno exp'a).

2 godziny temu, Maciasgitt napisał:

2.Zwiększyć otrzymywanego exp'a(Ponieważ dotychczasowe zwiększenie exp'a nie zrobiło za dużej różnicy).Nadal 71 lvl w tym roku jest nie osiągalny(można nawet powiedzieć,że 50lvl jest nie osiągalny bez wpłacania pieniędzy na kupno exp'a).

Zgadzam się z osobą wyżej

Za zgon zm z 18XP do 20-25XP

A za zabicie 40XP

Było by to dobrym rozwiązaniem, ponieważ grałem dziś na serwerze od zera ok. 4-6h i zdobyłem tylko 14 lvl. 

1.Zwiększyć koszt gas maski z 15 ap na 30 ap ponieważ aktualna gas mask'a jest za tania i za dobra jak na taką cenę ap.

2.Dodać do sklepu przykładowo za 25-30 ap Krytyczne naboje -dają one szanse na wielokrotnie większe obrażenia nwm strzelając w głowę moglibyśmy zadać nawet 200-300 obrażeń oczywiście żeby nie było za łatwo na zadanie takich obrażeń miałoby się przykładowo 3-5% szansy(warto czasem trochę urozmaicić ten sklep bo aktualnie jest trochę biedny).

3.Zmienić czas 50% więcej exp'a który działa od 21-9 jeśli dobrze pamiętam  zmienić z godziny 21 na 17-18 do godziny 24 lub 1.00(Czemu ponieważ uważam,że nie każdy ma czas by grać od 21 i później a jak gra to krótko tak samo jest rankiem większość osób chodzi do szkoły lub pracuje więc nie ma czasu by korzystać ze zwiększonego exp'a).

Edited by Maciasgitt
Poprawka