Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proponowalbym zmniejszyc cene lasermin, z 10 do np 6 AP, bo to dość dużo tymbardziej, że każdy ma maly level i ciezej sie nabija niz na gold/diamentowych broniach.

/edit Mysle, ze to dział do propozycji, nie do kłotni czy tak czy nie @ Nicoll. Taka jest moja sugestia. Swoją drogą ludziom* :) 

/edit2 juz Cie poprostu nie rozumiem, wyrazilem propozycje, a Ty komentujesz każde moje słowo, ale jesli masz taki kaprys - prosze bardzo. Zombie* :)   @ Nicoll

8 godzin temu, NopeK napisał:

Proponowalbym zmniejszyc cene lasermin, z 10 do np 6 AP, bo to dość dużo tymbardziej, że każdy ma maly level i ciezej sie nabija niz na gold/diamentowych broniach.

A jak każdy wbije większy lv to co? Zombi szans nie biedzie miało o to chodzi właśnie. Cena jest ok.  Nie róbcie z serwera jakiegoś typu easy bo ludzia nie będzie chciało się grać. 

Nie mogę zedytować, więc z góry sorki za spam. 

13 godzin temu, NopeK napisał:

Mysle, ze to dział do propozycji, nie do kłotni czy tak czy nie

No dział do propozycji ale każdy ma prawo się wypowiedzieć, czy komuś dana propozycja odpowiada, więc czemu odrazu twierdzisz że, wyrażanie opinii innych to od razu kłótnia? :O

Taka jest moja sugestia

No i szanuję więc jaki problem? 

Swoją drogą ludziom*

Spostrzegawczy jesteś,  plus dla ciebie, korzystam z telefonu więc sorki. 

A jak już wyjaśniać mam to zacznijmy od tego iż że. 

Proponowalbym zmniejszyc cene lasermin, z 10 do np 6 AP

Chcesz się kłócić o te 4 ap? Serio to tak dużo? Z rok czy dwa lata temu serwer był top 1 w rankingu zombi exp, nikomu to nie przeszkadzało, każdy dawał radę a już nie wspomnę o vipach, zombi szans nie miało, ludzie kupowali mody co każda rundę, mieli nawet po 2k ap, a ty mówisz że dla ciebie cena min za dużo o 4 ap. Ehh trochę przegięcie nie myślisz? 

bo to dość dużo 

Bez komentarza.. 

tymbardziej, że każdy ma maly level i ciezej sie nabija niz na gold/diamentowych broniach.

I właśnie o to chodzi ze ma być ciężko, o to właśnie chodzi. Pokaż mi jakąś grę czy serwer, gdzie nowy gracz ma lekko. Czy w metinie zaczynasz od zera. Czy na cod mod zaczynasz od 1 lv, jest mnóstwo gier żeby wymieniać na których jest ciężko na samym początku. Ale nie martw się, bo mogę cię pocieszyć tym że, później już będzie z górki. Pozdrawiam. :)

Nie wiem czy tak ma być, ale jako VIP nie dostaje wiecej armora co jest zaznaczone w opisie

Tak samo noktowizora

1.proponuje zmienić modele mam paczke z modleami to są modele typu alien, itp itd.

dla czego chce żeby modele zostaly zmienione?

dla tego żeby dodać ten klimat jak kiedyś był naprawde nie będziecie żałować jak zainstalujecie te modele.

Niestety więcej zdj nie mogłem znaleś a nie chciał mi sie już podmieniac nazw modeli

Mam nadzieje że zrobicie coś w końcu z tymi modelami.

2.proponuje żeby vipowi x-men dodać więcej Armora tak do 100 bo ma tylko 35.

3.zmiejszyć cene lm na 8 ap.

4.dodajcie takie cos /regulamin żeby ludzie mogli  przeczytać  regulamin na miejscu w grze a nie specjalnie wchodzić na forum.

5.Można też dodać takie coś dla zachęty że są 3 miejsca kto ma z zombie najwięcej zginieć to dostaje 1000 expa,ten co ma mniej zginiec dostaje 500 expa, aten co ma najmniej zginieć 100 expa.

Link do paczuni z modelami:https://www.mediafire.com/file/f3bmuyfun6exohn/player.rar/file

pobrane.jpg

By Polej,

Obczaje te modele i możliwe że zostaną wgrane :)

Mam skin do snipera a oto link https://megawrzuta.pl/download/993913550cba1712b606577e9344aeec.html

i jeszcze model admina https://megawrzuta.pl/download/b36c03b27d42d7f5740842786a41b8ee.html

awp 1s2k.jpg

admin.jpg

16 godzin temu, Nicoll napisał:

A jak każdy wbije większy lv to co? Zombi szans nie biedzie miało o to chodzi właśnie. Cena jest ok.  Nie róbcie z serwera jakiegoś typu easy bo ludzia nie będzie chciało się grać. 

ja mysle ze mogą być te 8 ap za lasermine tak jak wszędzie 

kto jest za :D

Edited by makowaxd

Proponuje dodać expa pod koniec mapy za kille,gdyż ciężko wbija się poziomy.Exp za miejsca w tabeli np. 1 miejsce ileś tam expa 2 oraz 3 miejsce,zachęciło to by do grania innych graczy :) 

W dniu 21.04.2019 o 01:39, NopeK napisał:

/edit Mysle, ze to dział do propozycji, nie do kłotni czy tak czy nie @ Nicoll. Taka jest moja sugestia. Swoją drogą ludziom* :) 

/edit2 juz Cie poprostu nie rozumiem, wyrazilem propozycje, a Ty komentujesz każde moje słowo, ale jesli masz taki kaprys - prosze bardzo. Zombie* :)   @ Nicoll

zgadzam się co napisął @ NopeK cieżko się wbija ap więc na 6 ap by było git a zresztą w kampach tak skaczą ze ledwo mi 100 ap starczy na połowe rundy więc ten wątek trzeba rozwiązać.

3 minuty temu, KaZ!59 napisał:

Proponuje dodać expa pod koniec mapy za kille,gdyż ciężko wbija się poziomy.Exp za miejsca w tabeli np. 1 miejsce ileś tam expa 2 oraz 3 miejsce,zachęciło to by do grania innych graczy :) 

to też jest Dobry pomysł moge nawet pluginu poszukać na to lub zrobie go i podziele się na forum.

W dniu 21.04.2019 o 16:10, NopeK napisał:

Nie wiem czy tak ma być, ale jako VIP nie dostaje wiecej armora co jest zaznaczone w opisie

Tak samo noktowizora

to jest prawda ale gadałem już z polejem i tak bendą zmiany na serwerze.

Zróbcie taki sam serwer co był kiedyś. Jeszcze bez tych klanów. Jak ktoś ma kontakt do neqa to chętnie odkupie paczkę i wbije na serwer. 

Również mam paczkę, która była już kiedyś na serwerze, chciałbym jednak stworzyć mimo wszystko coś nowego, niż korzystać z paczki za którą niby tak bardzo tęsknicie, a na której jednak z jakiegoś dziwnego powodu graczy było tyle co kot napłakał. Mówicie tak przez nostalgię do starego serwera, jednak jakbym ją teraz przywrócił to pogralibyście może miesiąc, i tyle by po Was zostało. Nie mówię też, żebyśmy całkowicie od niej odstawali, jednak nie ma co kopiować 1:1 serwera, który już się bądź co bądź niestety skończył, taka jest prawda i nie mam zamiaru do tego po prostu wracać. Co do reszty propozycji zostawiam je dla Poleja, sam co widzę to będę poprawiał, czyli jakieś niedociągnięcia wizualne itd. ;) 

10 minut temu, d0naciak napisał:

Również mam paczkę, która była już kiedyś na serwerze, chciałbym jednak stworzyć mimo wszystko coś nowego, niż korzystać z paczki za którą niby tak bardzo tęsknicie, a na której jednak z jakiegoś dziwnego powodu graczy było tyle co kot napłakał. Mówicie tak przez nostalgię do starego serwera, jednak jakbym ją teraz przywrócił to pogralibyście może miesiąc, i tyle by po Was zostało. Nie mówię też, żebyśmy całkowicie od niej odstawali, jednak nie ma co kopiować 1:1 serwera, który już się bądź co bądź niestety skończył, taka jest prawda i nie mam zamiaru do tego po prostu wracać. Co do reszty propozycji zostawiam je dla Poleja, sam co widzę to będę poprawiał, czyli jakieś niedociągnięcia wizualne itd. ;) 

Niedociągnięć jest wiele a paczka nequ by była przydatna by się ją przerobiło dodano by jeszcze troche lveli 

nowe mody i by było pięknie można zrobić ankiete  kto jest za starym zombie modem 

44 minuty temu, makowaxd napisał:

Niedociągnięć jest wiele a paczka nequ by była przydatna by się ją przerobiło dodano by jeszcze troche lveli 

nowe mody i by było pięknie można zrobić ankiete  kto jest za starym zombie modem 

Bez przesady, sam 71 poziom był jednym wielkim błędem. Za dużo tego expienia, resety powinny być częściej niż co 2-3 miesiące, a modów też nie ma co sypać bo normalnych rund później nie ma praktycznie wcale ;>

Wg mnie najlepsza paczka to były 24 poziomy punkty powrotu, dungeony serwerowe, monety i ulepszenia. Teraz nigdzie takiego nie znajdziecie a kilka lat temu dla takiego serwera trzeba było naprawdę 2 godziny refresh w lobby klikać xD

Edited by Miuoszek

witam znalazłem fajny plugin vote ban jak by nie było nikogo z Adminuw na serwerze to mozna uzyc tego pluginu

Link skąd wizołem pomysł:https://amxx.pl/topic/139169-vote-ban/

Link do pobrania vote ban:https://www.mediafire.com/file/g80ahox8do71951/vote_kick.rar/file

6 godzin temu, NEQU napisał:

Bez przesady, sam 71 poziom był jednym wielkim błędem. Za dużo tego expienia, resety powinny być częściej niż co 2-3 miesiące, a modów też nie ma co sypać bo normalnych rund później nie ma praktycznie wcale ;>

NEQU ale ile wtedy graczy było a ile teraz, teraz to 13 maks a kiedys 32/32  po co robić zombie exp na nowo jak można wstawić ta paczke 71 i ja lekko zmodyfikować czyż nie nequ 

4 minuty temu, makowaxd napisał:

NEQU ale ile wtedy graczy było a ile teraz, teraz to 13 maks a kiedys 32/32  po co robić zombie exp na nowo jak można wstawić ta paczke 71 i ja lekko zmodyfikować czyż nie nequ 

Chyba nie rozumiesz, że 71 lvl to za dużo... 

2 godziny temu, lampka v2 napisał:

witam znalazłem fajny plugin vote ban jak by nie było nikogo z Adminuw na serwerze to mozna uzyc tego pluginu

Link skąd wizołem pomysł:https://amxx.pl/topic/139169-vote-ban/

Link do pobrania vote ban:https://www.mediafire.com/file/g80ahox8do71951/vote_kick.rar/file

Zbędne będą tego nadużywać 

Cały czas uważam, że klasy są oklepane i można by wymyślić inne :x

7 godzin temu, d0naciak napisał:

W miesiąc nikt chyba nie wbije 71 lv. Więc nikt nie 0rsestanie grać szybko. Na logikę, jasna sprawa ze przez stara paczkę wbilo by więcej ludzi. Jakieś klany chore nie wiem po co to jest wg. Klikam żeby wziąść famasa to mi galil wyskakuje. Serwer ma bardzo dużo błędów już lepiej pobrać paczkę zwykla..  Z normalnym zm exp z neta za darmo. Może daj szansę sprubowac a zobaczysz że zrobi się więcej ludzi 

14 godzin temu, Nicoll napisał:

W miesiąc nikt chyba nie wbije 71 lv. Więc nikt nie 0rsestanie grać szybko. Na logikę, jasna sprawa ze przez stara paczkę wbilo by więcej ludzi. Jakieś klany chore nie wiem po co to jest wg. Klikam żeby wziąść famasa to mi galil wyskakuje. Serwer ma bardzo dużo błędów już lepiej pobrać paczkę zwykla..  Z normalnym zm exp z neta za darmo. Może daj szansę sprubowac a zobaczysz że zrobi się więcej ludzi 

Ciężko jest wam zrozumieć, że donaciak chce taki serwer zrobić a nie taki jak poprzedni...

Co do paczki z neta to większość paczek z expem jest pobugowana, więc nie ma sensu ich wgl stawiać.  

Co do ilości ludzi... Ciągle mówicie o ile było osób a teraz jak mało i płacz..  Nie widziałem reklamy zm, jak przeglądałem, więc pewnie jest niska, lub w ogóle jej nie ma. 

1.Zwiększenie expa-uważam,że to by pomogło w utrzymaniu ludzi na serwerze ponieważ aktualne wbijanie poziomów jest zbyt monotonne i nudzące,przy czym gracze mogą znużyć się serwerem na którym wbicie 1 poziomu wymaga sporej ilości przegranych godzin na serwerze(mówię tu o wyższych poziomach) Przygoda z trudem moim zdaniem zaczyna się mniej więcej od 16 poziomu przy czym jest 71 poziomów.Taka jest moja opinia

2.Chciałbym jeszcze zaproponować zrobienie jakiegoś eventu na serwerze typu przez 3 dni exp x3 (gdyż na serwer przybywa coraz więcej graczy,można to zobaczyć  po dzisiejszym dniu jaka była i jest duża frekwencja graczy na serwerze)