Jump to content

!!!! ADMINISTRACJA CS 1.6 [GO:MOD] OSZUKUJE I OKRADA UCZCIWYCH GRACZY NA 1SHOOT2KILL !!!!

1s2kill_gamer
 Share

Recommended Posts

MÓJ NICK na [GO:MOD]: `_/----` [deaglerox] `_/----`
Steam_ID: STEAM_0:0:8574187
Banid:  http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:8574187

SERWER CS 1.6:  [GO:MOD] 4MAPS    [145.239.16.112:27015]

NAZWA KLANU KTÓRY STWORZYŁEM: ManiaCS (wartość założenia 100E)

ULEPSZENIA KLANOWE które pamiętam, że NA PEWNO MIAŁEM:: 5 do szybkości, 3 do zdrowia, 1 do dodatkowy członek klanu (wartość ulepszeń 450E).

Sam własnoręcznie zdobyłem co najmniej 550E na powyższy klan, dochodzą jeszcze wpłaty od 2 członków mojego klanu, których wartości już nie pamiętam.

ADMINI "KULICZANY BRB" I "FOUX" Z SERWERA GO:MOD CHCIELI MNIE NAMÓWIĆ NA OSZUSTWO !

Był reset serwera (cały mod serwera zaczynał się od zera) i ja jako pierwszy założyłem/zakupiłem klan (zdobyłem rangę (GOLD I) i euro wymagane do jego stworzenia a reszta graczy była daleko w tyle z rangą. Admini "KULICZANY BRB" I "FOUX" chcieli namówić mnie na TS3, żebym założył dla nich drugi klan, bo miałem jako pierwszy wymagana rangę, a oni nie.

Chcieli, żebym oddal im swój klan na chwile i założył dla nich nowy (z racji, że tylko ja mam wymagana rangę, a im zajmie jeszcze dużo czasu żeby ją zdobyć) i potem niby mieli mi oddać mój klan z powrotem, a wzięli by ten co chcieli żebym im założył. Nie zgodziłem się na to, bo uważam, że to OSZUSTWO. Nie po to stworzono warunek zdobycia wymaganej rangi żeby go łamać i zdobywać szybciej klan kosztem jedynie euro. Poza tym z jakiej racji mam im oddawać swój klan. 

Po ok dwóch dniach dostałem bana za niby „czitowanie” (od admina KULICZANY BRB) z jakimiś zmyślonymi zarzutami. Uważam, że była to celowa zmowa adminów żeby mnie usunąć z gry i UKRAŚĆ mi mój klan. Bo po banie mój klan warty co najmniej 550E (założenie 100E I statystyki warte 450E, które sam zdobyłem, dostaje się 0.70. Za bycie MVP w rundzie gry) został mi zabrany i oddany adminom, którzy OCZERNIALI mnie o czity (Roni, Caban). Dodano nowych członków, którzy wszyscy korzystają z mojego klanu i z jego statystyk zdobytych przeze mnie.

Po moich licznych interwencjach w sprawie OSZCZERSTWA o czity, dostałem w końcu UNBANA od szefa UBteam (TeTe-_-), który potwierdził, że gram uczciwie. Cytując jego słowa:

„dodam swoją rozpiskę, bo ludzie mnie niepokoją. Mój skład przy okazji tego demka też”, „… czysty” link do UNBANA:

_https://1shot2kill.pl/topic/38235-4-maps-_-deaglerox-_-ban/_

I TERAZ NAJLEPSZE !!:

DOSTAŁEM UNBANA.
NIE CHCĄ MI ODDAĆ MOJEGO WŁASNEGO KLANU! Z MOJĄ WŁASNA NAZWA!

NIE CHCĄ WYRZUCIĆ Z NIEGO LUDZI, KTÓRZY MI TEN KLAN UKRADLI I DODATKOWYCH LUDZI, KTÓRYCH JA DO NIEGO NIE ZAPRASZAŁEM, A KTÓRYCH ONI TAM WSTAWILI.

RÓWNIEŻ NIE CHCĄ MI PRZYWRÓCIĆ STATYSTYK Z PIERWOTNEGO STANU, KTÓRY MIAŁ MÓJ KLAN (ULEPSZENIA KLANOWE: SZYBKOŚĆ, ZDROWIE ITP., KTÓRE SAM ZAKUPIŁEM, I PUNKTY
KLANOWE ZDOBYWANE ZA MISJE, ULEPSZENIA STATYSTYK, WOJNY KLANOWE ITP.

ZOSTAŁEM OSZUKANY I OKRADZIONY !!

ŻĄDAM:
1. ODDANIA MI MOJEGO KLANU (Z MOJĄ NAZWA), BO JEST ON MOJA WŁASNOŚCIĄ (Z TAKIM STANEM Z JAKIM ZOSTAŁ MI ON ZABRANY).
2. WYRZUCENIA CZŁONKÓW, KTÓRYCH DODALIŚCIE DO MOJEGO KLANU, KTÓRYCH JA NIE ZAPRASZAŁEM.
3. PRZYWRÓCENIA PUNKTÓW ULEPSZEŃ KLANU TAKIE JAKIE MIAŁEM (SZYBKOŚĆ, ZDROWIE, ITP…).
4. PRZYWRÓCENIE PUNKTÓW RANKINGOWYCH KLANU TAKIE JAKIE MIAŁEM (ZDOBYWANE ZA MISJE KLANOWE, ULEPSZENIA STATYSTYK, WOJNY KLANOWE ITP.).

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.